24-30 grudnia w TV Puls

Wydarzeniem Wigilii będzie hit kinowy „Królewna Śnieżka i Łowca”, pełna efektów specjalnych, najnowsza ekranizacja najpopularniejszej baśni braci Grimm. Wieczorem pierwszego dnia świąt TV Puls wyemituje premierowo znakomicie obsadzony film „Holiday” o dwóch obcych sobie kobietach, które by uciec od problemów z facetami, postanawiają zamienić się domami na święta. Niespodziewanie po przybyciu na miejsce obie kobiety odnajdują to, od czego uciekały… W rolach głównych prawdziwa plejada gwiazd: Cameron Diaz, Jude Law i Kate Winslet. Atrakcją drugiego dnia świąt będzie „Robin Hood: Książę złodziei”, jedna z najlepszych ekranizacji przygód dzielnego Robina z Locksley, który postawił się szeryfowi Nottingham. W filmie występują m.in. Kevin Costner, Sean Connery i Morgan Freeman. Obraz zdobył nominację do Oscara i Złotego Globu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„PRZYJADĘ DO DOMU NA ŚWIĘTA” – PREMIERA
familijny, USA, Kanada 1998, reż. Arlene Sanford, wyst.: Gary Cole, Jessica Biel, Jonathan Taylor Thomas
Wspaniała, pełna ciepła rodzinnego komedia o egocentrycznym studencie college’u, który marzy o tym, by jak najszybciej dotrzeć do domu na święta. Jednak nie z powodu spotkania z najbliższymi… Gdy koledzy ze szkoły postanawiają dać Jake’owi nauczkę, ten zaczyna rozumieć, że w życiu każdego człowieka najważniejsze są rodzina i miłość…
Emisja: sobota, 24 grudnia, godzina 14:25

„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”
animacja, USA 2009, reż. Robert Zemeckis, wyst.: Anna Dereszowska, Grzegorz Damięcki, Jan Peszek, Marian Opania, Piotr Fronczewski.
Znakomita adaptacja klasycznego dzieła Karola Dickensa w reżyserii Roberta Zemeckisa i z Jimem Carreyem w roli Scrooge’a, który zostaje nawiedzony przez trzy duchy pomagające mu w staniu się lepszym człowiekiem. Oprócz Carreya w animacji wzięli udział tacy aktorzy, jak Gary Oldman, Colin Firth i Bob Hoskins, a polski dubbing podłożyli m.in. Anna Dereszowska, Grzegorz Damięcki, Jan Peszek, Marian Opania i Piotr Fronczewski.
Emisja: sobota, 24 grudnia, godzina 16:05

„WESOŁYCH ŚWIĄT”
komedia, USA 2006, reż. John Whitesell, wyst.: Danny DeVito, Kristin Chenoweth, Kristin Davis, Matthew Broderick.
Przezabawna rodzinna komedia z niezastąpionym Dannym DeVito w roli głównej. Między dwoma skłóconymi sąsiadami dochodzi do przedświątecznej rywalizacji. Dla mieszkającego w małym amerykańskim miasteczku okulisty Steve’a Fincha (Matthew Broderick) Święta Bożego Narodzenia to najważniejszy okres w roku. Jego dom i ogród zawsze wyróżnia się spośród reszty posesji. Tym razem jednak Steve będzie miał godnego rywala. Nowy sąsiad, arogancki sprzedawca samochodów, będzie robił wszystko, by zyskać tytuł nowego „Króla Świąt”. Czy mu się uda?
Emisja: sobota, 24 grudnia, godzina 18:15

„KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA”
przygodowy, USA 2012, reż. Rupert Sanders, wyst.: Bob Hoskins, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Kristen Stewart.
Pełna efektów specjalnych, świetnie zrealizowana, najnowsza ekranizacja najpopularniejszej baśni braci Grimm. Śnieżkę gra tu znana z sagi „Zmierzch” Kristen Stewart, a w rolę jej złej macochy – Ravenny – wciela się znakomita Charlize Theron. W filmie zobaczymy też Chrisa Hemswortha (m.in. „Thor”, „Avengers”) i Boba Hoskinsa. Dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.
Emisja: niedziela, 24 grudnia, godzina 20:00

„DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”
baśń, Niemcy 2013, reż. Uwe Janson, wyst.: Nina Kunzendorf, Jörg Hartmann, Oliver Korittke.
Jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Opowieść o sierotce Indze, która musi ciężko pracować na rzecz bezdusznej dyrektorki sierocińca.
Emisja: niedziela, 25 grudnia, godzina 11:50

„HOLIDAY” – PREMIERA
komedia, obyczajowy, USA 2006, reż. Nancy Meyers, wyst.: Cameron Diaz, Edward Burns, Eli Wallach, Jack Black, Jude Law, Kate Winslet, Rufus Sewell.
Znakomicie obsadzony film opowiadający o dwóch obcych sobie kobietach, które by uciec od problemów z facetami, postanawiają zamienić się domami na święta. Niespodziewanie po przybyciu na miejsce obie kobiety odnajdują to, od czego uciekały… W rolach głównych prawdziwa plejada gwiazd: Cameron Diaz, Jude Law i Kate Winslet.
Emisja: niedziela, 25 grudnia, godzina 20:00

„ROBIN HOOD: KSIĄŻĘ ZŁODZIEI”
przygodowy, USA 1991, reż. Kevin Reynolds, wyst.: Kevin Costner, Sean Connery, Alan Rickman, Christian Slater, Mary Elizabeth Mastrantonio, Morgan Freeman.
Jedna z najlepszych ekranizacji przygód dzielnego Robina z Locksley, który postawił się szeryfowi Nottingham. W filmie występują m.in. Kevin Costner, Sean Connery i Morgan Freeman. Obraz zdobył nominację do Oscara i Złotego Globu. Robin z Locksley, uczestnik krucjat, ucieka z więzienia. Pomaga mu w tym Azeem i wspólnie mężczyźni udają się do Anglii, gdzie czekają na nich złe wieści. Robin odkrywa, że jego posiadłość została splądrowana i zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf z Nottingham, który pracuje nad przejęciem korony królewskiej od nieobecnego Ryszarda Lwie Serce. Robin Hood oburzony bezprawiem i brakiem sprawiedliwości postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko zyskując sławę szlachetnego rozbójnika.
Emisja: poniedziałek, 26 grudnia, godzina 20:00

„MECHANIK: CZAS ZEMSTY”
akcja, Niemcy, USA 2005, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Ben Cross, Ivan Petrushinov.
Były komandos walczący w Afganistanie – Nikolaj Czerenienko – pracuje jako mechanik w podmiejskim warsztacie. Pewnego dnia podczas przypadkowej strzelaniny miejscowy gangster – Sasza – zabija jego żonę i syna. Nikolaj opuszcza Rosję i rusza śladem zabójcy do Stanów Zjednoczonych. Tam, po siedmiu latach od zdarzenia pewna kobieta prosi go o odnalezienie wnuczki porwanej na terenie Rosji. Początkowo Nikolaj odmawia. Jednak zmienia zdanie, gdy kobieta pokazuje mu zdjęcie porywacza…
Emisja: wtorek, 27 grudnia, godzina 20:00

„FARCIARZ GILMORE”
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, wyst.: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen.
Nieudolny hokeista – Gilmore – nie odnosi sukcesów. Dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz – Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion – McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.
Emisja: czwartek, 29 grudnia, godzina 20:00

„SZAKAL” – PREMIERA
akcja, USA 1997, reż. Michael Caton-Jones, wyst.: Bruce Willis, Diane Venora, Jack Black, Richard Gere, Sidney Poitier, Tess Harper.
Megahit w gwiazdorskiej obsadzie. Nieustraszony anonimowy zabójca (Bruce Willis) wciąż wymyka się FBI. Mężczyzna otrzymuje kolejne płatne zlecenie i znowu znajduje się na celowniku. Agenci zwracają się o pomoc do terrorysty (Richard Gere), który jako jedyny kiedykolwiek widział poszukiwanego zbrodniarza. Czy tym razem służby specjalne staną na wysokości zadania?
Emisja: piątek, 30 grudnia, godzina 22:20

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *