24-30 sierpnia w PULS 2

W tygodniu 24-30 sierpnia PULS 2 proponuje premierowe filmy familijne, pasmo znakomitych serii dokumentalnych i spotkanie z bohaterami ulubionych kreskówek.  Rodzinną rozrywkę zapewnią produkcje emitowane w weekendowym, porannym paśmie filmowym: „Wielka podróż Bolka i Lolka” oraz „Świerszczyk Szczęściarz” (sobota-niedziela, 24-25 sierpnia). Sobotni wieczór, 25 sierpnia należy do agentki Alex Cranston i jej zespołu, którzy pojawią się w kolejnym odcinku serialu komediowego „Agencja Niebezpieczeństwa”. W niedzielę natomiast fani serii „Władca lalek” w wieczornym paśmie Horror Nocy Letniej, zobaczą kolejną odsłonę wieloodcinkowej sagi o marionetkach (niedziela, 25 sierpnia).

Tydzień w PULS 2 rozpoczną popularne seriale animowane z uwielbianą przez dzieci psią bohaterką z serii „Marta Mówi”. Na najmłodszych czekają również: „Sonnic Underground”, „Dennis Rozrabiaka” i „Inspektor Gadżet” (poniedziałek-piątek, 26-30 sierpnia). Ponadto w codziennym paśmie JUNIOR TV w środę, czwartek i piątek (28-30 sierpnia) premierowe emisje filmów pełnometrażowych: „Pinokio i Władca Ciemności”, „Barbie Mariposa” oraz „Barbie przedstawia Calineczkę”.

Serie dokumentalne to stały punkt codziennej ramówki. W poniedziałek, 26 sierpnia Mike Rowe w programie „Brudna Robota” udowodni, ze nie straszne mu żadne, nawet najbardziej wymagające zajęcie. We wtorek, 27 sierpnia Cesar Millan jako słynny „Zaklinacz psów” da kolejny popis psiej tresury, a tuż po nim Willie Degel w programie „Nalot na restaurację” za pomocą ukrytych kamer sprawdzi co się dzieje, kiedy pracownicy restauracji myślą, że szefowie ich nie widzą. W środę wieczorną rozrywkę zagwarantuje program „Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”. W czwartek kolejna część „Australijskiej straży granicznej”, w piątek seria dokumentalna „Kobiety, które niosły śmierć”, w której tym razem przeanalizowane zostaną przypadki zbrodni popełnionych na tle seksualnym. Tuż po niej amerykański film akcji „Tajna jednostka”.

„Wielka podróż Bolka i Lolka”
Animacja, Polska 1977 reż. Władysław Nehrebecki, Stanisław Dulz
Bolek i Lolek wyruszają w podróż dookoła świata. Jeśli uda im się okrążyć glob w ciągu 80 dni, czeka ich nagroda, ustanowiona przez milionera – Phileasa Fogga. W zdobyciu 20 000 funtów w złocie, chce przeszkodzić chłopcom sługa spadkobiercy Fogga, Jeremiasz. Próba porwania Bolka i Lolka, czy nawet zamach na ich życie, nie udają się. Mali wędrowcy wyruszają w podróż pełną przygód, a Jeremiaszowi nie pozostaje nic innego, jak udać się ich tropem.
Emisja: sobota, 24 sierpnia, godzina 08:20

„Agencja Niebezpieczeństwa”
Komedia, Kanada 2011 wys. Natalie Lisinska, William deVry, Rémy Girard, Matthew MacFadzean
Agentka specjalna Alex Cranston i jej zespół wyjątkowej klasy szpiegów pracuje dla fikcyjnej Agencji Bezpieczeństwa NISA. Działają tam, gdzie inni nie mogą. Robią to, czego inni nie zrobią. Zajmują się terrorystami, zwierzętami, byłymi chłopakami i bezpieczeństwem narodu. A jak mają coś zepsuć to robią to na najwyższym poziomie! Jednak jak wszyscy wielcy szpiedzy, Alex i jej zespół zrobią wszystko, by pokonać wrogów i uczynić kraj bardziej bezpiecznym. Choć… nie zawsze celowo.
Emisja: sobota, 24 sierpnia, godzina 22:00

„Świerszczyk Szczęściarz”
Animacja, Brazylia 2001 reż. Walbercy Ribas
Świerszczyk Christopher mieszka w lesie i umila przyjaciołom czas swoim śpiewem. Sielanka mieszkańców lasu zostaje przerwana przez czarnoksiężnika Wartlorda, który pojawia się w okolicy. Zły magik zabrania muzyki i porywa muzę świerszczyka-Lindę. Christopher postanawia wyruszyć Lindzie na pomoc i stawić czoła złemu Wartlordowi. Wspaniała animacja, ukazująca potęgę prawdziwej przyjaźni.
Emisja: niedziela, 25 sierpnia, godzina 08:40

„Władca lalek 6: Przekleństwo władcy lalek”
Horror, USA 1998 reż. David DeCoteau wys. George Peck, Emily Harrison, Josh Green
Pan Magrew jest posiadaczem laleczek, które niegdyś należały do lalkarza Andre Toulona. Mając w posiadaniu formułę życia, Magrew na próżno usiłuje ożywić własne twory. Namawia więc młodego Roberta, by ten zrobił dla niego bardzo dokładne figurki z drewna. Ten nie wie, że pracodawca ma wobec niego pewne plany…
Emisja: niedziela, 25 sierpnia, godzina 21:00

„Marta Mówi”
Animacja, USA, Kanada
Sympatyczna suczka rasy labrador – Marta – zjada zupę z makaronem w kształcie liter alfabetu. Chwilę później, ku zaskoczeniu domowników, Marta… zaczyna mówić ludzkim głosem! Suczka natychmiast nawiązuje rozmowy z każdą napotkaną osobą. Następnie jej opiekunowie, a w szczególności dziewczynka – Helenka – wraz z Martą przeżywają szereg zabawnych przygód koncentrujących się wokół gadatliwej labradorki.
Emisja: poniedziałek-piątek 26-30 sierpnia, godzina 8:30 i 14:00

„Brudna Robota”
Dokumentalny, USA
Brud, przykre zapachy, najgorsze zajęcia – pracy w takich warunkach nikt by się nie podjął! Nikt oprócz Mike’a Rowe’a i ludzi, których odnajduje, przemierzając z kamerą Stany Zjednoczone. Podejmując się najbardziej niebezpiecznych i niekomfortowych zawodów, Mike przedstawia ludzi, którzy nie boją się żadnej pracy i nowych wyzwań.
Emisja: poniedziałek, 26 sierpnia, godzina 19:00

„Sonic Underground”
Animacja, USA, Francja
Najszybszy jeż na świecie – Sonic, żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena, musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 26-30 sierpnia, godzina 10:30 i 15:30

„Dennis Rozrabiaka”
Animacja, USA, Kanada, Francja, Japonia
Niesforny chłopiec – Dennis, cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Emisja: poniedziałek-piątek, 26-30 sierpnia, godzina 10:10 i 15:00

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 26-30 sierpnia, godzina 11:10 i 16:00

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny psi psycholog Cesar Millan pokazuje właścicielom jak zostać przywódcą stada. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Emisja: sobota, 24 sierpnia, godzina 16:30, niedziela, 25 sierpnia, godzina 14:30
Emisja: poniedziałek-czwartek, 26-29 sierpnia, godzina 18:00

„Nalot na restaurację”
Reality TV, USA 2013
Właściciel restauracji – Willie Degel – pomaga restauratorom, wprowadzając kamery do ich świata. Pozwala im bacznie się przyglądać pracownikom oraz klientom. Zobacz, co naprawdę dzieje się, gdy kelnerzy, barmani i personel kuchni pracuje, gdy…nikt nie patrzy.
Emisja: wtorek, 27 sierpnia, godzina 19:00

„Pinokio i Władca Ciemności”
Animacja, USA 1985 reż. Hal Sutherland
Pod osłoną nocy, do miejsca, w którym mieszkają Pinokio i Gepetto przybija tajemniczy statek Władcy Ciemności. Rano na opustoszałym dotąd polu pojawia ogromny karnawałowy namiot. Tego samego dnia Pinokio obchodzi swoje pierwsze urodziny. Zaraz po nich chłopiec zobowiązuje się zanieść do miasta skrzynkę, wykonaną przez ojca. Gepetto radzi chłopcu, aby nie zbliżał się do karnawałowego namiotu. Podczas podróży Pinokio nieopatrznie zbacza jednak z bezpiecznej ścieżki…
Emisja: środa, 28 sierpnia, godzina 12:00

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”
Reality TV, USA
W programie pojawią się najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt. Zobaczymy psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół, czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia, godzina 20:00

„Barbie Mariposa”
Animacja, USA 2007 reż. Conrad Helten
Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca odtrutka zostaje odnaleziona.
Emisja: czwartek, 29 sierpnia, godzina 11:55

„Australijska Straż Graniczna”
Reality TV, Australia
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy codziennie spotykają nielegalnych imigrantów, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią i potencjalnych terrorystów. Dlatego też muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną, wyczuciem oraz sprytem, by wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: czwartek, 29 sierpnia, godzina 19:00

„Barbie przedstawia Calineczkę”
Animacja, USA 2008 reż. Agnieszka Zwolińska(reż wer polskiej), Conrad Helten
Poznaj Calineczkę, która mieszka w magicznym świecie, ukrytym gdzieś pośród dzikich kwiatów. Za sprawą rozkapryszonej dziewczynki Makeny, Calineczka i jej dwie przyjaciółki zostają przeniesione do miasta. Tam dowiadują się o planach budowy, która miałaby stanąć w miejscu, gdzie znajduje się ich magiczny dom. To oznacza, że ich piękna kraina zostałaby doszczętnie zniszczona. Calineczka postanawia udowodnić, że nawet tak mała osóbka jak ona może wpłynąć na bieg wydarzeń.
Emisja: piątek, 30 sierpnia, godzina 12:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokument, Austria/ USA, 2009
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni.
Odc. 8 Kiedy szalona miłość przerodzi się w mroczną obsesję, w ekstremalnych przypadkach może to doprowadzić do sadystycznej zbrodni na tle seksualnym. Nałogowa kłamczucha, Lisa M. Montgomery wmawia rodzinie, że jest w ciąży. By uniknąć zdemaskowania, morduje ciężarną kobietę, by ukraść jej nienarodzone dziecko. Z kolei przyjaciółki – Pauline Parker i Juliet Hulme, mają obsesję na punkcie swojego związku, wiec mordują matkę jednej z nich, by ochronić swoją przyjaźń. Catherine Birnie bezgranicznie zakochuje się w sadystycznym seryjnym mordercy i wkrótce staje się taka jak on.
Emisja: piątek, 23 sierpnia, godzina 22:55

„Tajna jednostka”
Akcja, USA 2010 reż. Tom Shell wys. A.J. Draven, Steven Bauer, Finola Hughes
Przebywający w Hongkongu amerykański naukowiec odkrywa rewolucyjną, nową technologię nuklearną. Dla przemysłu wojskowego mogłoby to oznaczać kontrakty na ogromne sumy pieniędzy. Szefowa dużej korporacji – Lilian Carlyle – zrobi wszystko, by pozyskać wynalazek. Opracowuje misterny plan porwania naukowca. Kapitan sił specjalnych musi działać, nim będzie za późno…
Emisja: piątek, 30 sierpnia, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *