24-30 września w TV Puls

W tygodniu 24-30 września 2016 roku TV Puls zaprasza m.in. na niedzielę z Paulem Walkerem, w ramach której wyemituje dwa filmy z tym gwiazdorem kina akcji. Pierwszym z nich będzie film „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych”, do którego scenariusz napisał sam Luc Besson. Ta produkcja to doskonały amerykański remake znanego francuskiego przeboju „13. dzielnica”. Tym razem akcja przenosi się do ponurego Detroit, w którym samotny gliniarz oraz mistrz walk ulicznych i sztuki parkuru ścigają niebezpiecznego gangstera. Drugi film to „Prześladowca”, mrożący krew w żyłach obraz o trójce młodych ludzi, których prześladuje psychopatyczny kierowca ciężarówki… Ponadto TV Puls premierowo wyemituje jedną z najlepszych komedii kryminalnych ostatnich lat „Jak ugryźć 10 milionów” z iście gwiazdorską obsadą. W roli głównej Bruce Willis.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Oprócz tego TV Puls zaprasza na kolejne premierowe odcinki jednego z najpopularniejszych tureckich seriali „Sila: odnaleźć przeznaczenie”, który sprzedano już do 55 krajów na całym świecie oraz nieemitowane dotąd w bezpłatnej telewizji, premierowe odcinki animacji „Niech żyje król Julian” z udziałem Jarosława Boberka.

„SILA: ODNALEŹĆ PRZEZNACZENIE”
serial fabularny, Turcja 2006, wyst.: Cansu Dere, Mehmet Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat
Młoda i czarująca dziewczyna o imieniu Sila wiedzie szczęśliwe życie wraz ze swoimi adopcyjnymi rodzicami. Jednak pewnego dnia demony przeszłości powracają… Sila spotyka swojego starszego brata oraz biologicznego ojca, którego uważała za zmarłego. Mężczyźni przekonują ją, że musi z nimi pojechać do matki, która jest na łożu śmierci. Wmawiają jej, że ostatnim życzeniem matki jest ujrzeć córkę przed śmiercią. Tymczasem, okazuje się że to podstęp i mężczyźni chcą ją wydać za mąż za barona, który rozwiąże problemy finansowe całej rodziny. Gdy Sila orientuje się, że została wykorzystana, jest już za późno…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„KULA W ŁEB”
akcja, USA 2012, reż. Walter Hill, wyst.: Sylvester Stallone, Christian Slater, Weronika Rosati
Młody policjant poznaje doświadczonego płatnego zabójcę, jednego z najlepszych w branży – Jimmi’ego Bobo (Sylvester Stallone). Mężczyzn łączy wspólny wróg, który jest odpowiedzialny za morderstwo ich najlepszych kumpli. Egzotyczny duet jednoczy siły. Trop prowadzi od zniszczonych ulic Nowego Orleanu aż do najwyższych szczebli władzy Waszyngtonu.
Emisja: sobota, 24 września, godzina 20:00

„CZAS ZEMSTY”
akcja, USA 2013, reż. Oplev Arden, wyst.: Colin Farrell, Dominic Cooper, Noomi Rapace, Terrence Howard
Victor jest prawą ręką bossa podziemnego światka (Terrence Howard). Od pewnego czasu jego ludzie są systematycznie likwidowani przez nieuchwytnego mordercę, pozostawiającego na miejscu zbrodni tajemnicze wiadomości. Członkowie gangu za wszelką cenę usiłują namierzyć zabójcę. W międzyczasie Victor poznaje delikatną, subtelną dziewczynę z bloku naprzeciwko. Beatrice (Noomi Rapace) mieszka tam razem z matką (Isabelle Huppert). Para zaczyna się spotykać i wkrótce okazuje się, że krucha Francuzka nie jest taką kobietą, jaką się wydaje. Owładnięta chęcią zemsty na ludziach, którzy kiedyś zrobili jej krzywdę, Beatice szybko domyśla się, że Victor też ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości.
Emisja: sobota, 24 września, godzina 21:50

„EGZORCYSTA: POCZĄTEK” – PREMIERA
horror, USA 2004, reż. Renny Harlin, wyst.: Stellan Skarsgård, Izabella Scorupco, James D’Arcy
Horror inspirowany twórczością Williama Petera Blatty’ego. Przechodzący kryzys wiary Ojciec Merrin wyjeżdża na badania archeologiczne do Afryki. Tam po raz pierwszy przyjdzie mu spotkać na swojej drodze demona Pazuzu. Czy księdzu uda się pokonać duchy zza światów?
Emisja: sobota, 24 września, godzina 00:05

„BRICK MANSIONS. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH”
akcja, USA, 2014, reż. Camille Delamarre, wyst.: Paul Walker, Catalina Denis, David Belle, Gouchy Boy, RZA
Tajny agent w Detroit stale obserwuje niebezpieczną okolicę. Jego zadaniem jest odnalezienie skradzionej broni masowego rażenia, która dostała się w niepowołane ręce. Niespodziewanie Damien (Paul Walker) zaczyna współpracować z Lino (David Belle), który zna tytułowe Brick Mansions jak własną kieszeń. Sprzymierzeńcy mają 24 godziny na odkrycie, kto jest w posiadaniu broni. Wszystkie tropy prowadzą ich do potężnego handlarza narkotyków, który dowodzi betonowym gettem.
Emisja: niedziela, 25 września, godzina 20:00

„PRZEŚLADOWCA”
thriller, USA 2001, reż. John Dahl, wyst.: Paul Walker, Jessica Bowman, Leelee Sobieski, Matthew Kimbrough, Steve Zahn
Troje młodych ludzi podczas jazdy przez odludzie robi sobie żarty przez CB radio z pewnego człowieka. Pech chce, że ofiarą kpin młodzieży jest psychopata…
Emisja: niedziela, 25 września, godzina 21:50

„RESIDENT EVIL: ZAGŁADA”
akcja, USA 2007, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr
Kontynuacja znakomitego cyklu „Resident Evil”. Tym razem akcja rozgrywa się na pustyni w Nevadzie, gdzie dochodzi do największej w historii walki pomiędzy zombie a ludźmi! W Las Vegas tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna muszą stawić czoła hordzie na wpół żywych istot. Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel – nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów.
Emisja: poniedziałek, 26 września, godzina 20:00

„MECHANIK: CZAS ZEMSTY”
akcja, USA, Niemcy 2005, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Ben Cross, Ivan Petrushinov
Były komandos walczący w Afganistanie – Nikolaj Czerenienko – pracuje jako mechanik w podmiejskim warsztacie. Pewnego dnia podczas przypadkowej strzelaniny miejscowy gangster – Sasza – zabija jego żonę i syna. Nikolaj opuszcza Rosję i rusza śladem zabójcy do Stanów Zjednoczonych. Tam, po siedmiu latach od zdarzenia pewna kobieta prosi go o odnalezienie wnuczki porwanej na terenie Rosji. Początkowo Nikolaj odmawia. Jednak zmienia zdanie, gdy kobieta pokazuje mu zdjęcie porywacza…
Emisja: wtorek, 27 września, godzina 20:00

„ANATOMIA STRACHU”
akcja, USA 2011, reż. Joel Schumacher, wyst.: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet
W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle zajmuje się handlem diamentami, jego piękna żona prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie, sytuacja wymyka się spod kontroli. Zniecierpliwienie napastników powoduje konflikty między nimi. W międzyczasie na jaw wychodzą skrywane kłamstwa, tajemnice i intrygi w rodzinie Millerów, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację.
Emisja: środa, 28 września, godzina 20:00

„JAK UGRYŹĆ 10 MILIONÓW” – PREMIERA
komedia, USA 2000, reż. Jonathan Lynn, wyst.: Bruce Willis, Kevin Pollak, Matthew Perry, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Rosanna Arquette, Amanda Peet.
Zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Płatny zabójca Jimmy Tulip Tudeski (Bruce Willis) zdradził swoich przełożonych, wydając ich policji. Poszukiwany przez chicagowską mafię, postanawia ukryć się na spokojnym osiedlu pod miastem. Pewnego dnia zostaje rozpoznany przez jednego z sąsiadów-niezdarnego dentystę (Matthew Perry). Za sprawą nowego lokatora, znudzony dotychczasowym życiem mężczyzna zostaje wciągnięty w pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, skomplikowaną grę, w której główną stawką jest 10 milionów dolarów. Czy okaże się zwycięzcą?
Emisja: czwartek, 29 września, godzina 20:00

„13 DZIELNICA”
akcja, Francja 2014, reż. Pierre Morel, wyst.: Bibi Naceri, Cyril Raffaelli, Dany Verissimo-Petit, David Belle, Tony D’Amario
13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża roku 2013 otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad… Damien, znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i rozbroić bombę.
Emisja: piątek, 30 września, godzina 20:00

„NIECH ŻYJE KRÓL JULIAN”
animacja, USA 2014, dubbing: Jarosław Boberek, Agnieszka Kunikowska, Dariusz Wiktorowicz, Tomasz Bednarek, Wojciech Paszkowski
Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
Emisja: sobota i niedziela, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *