24-godzinny blok „MacGyver: najlepsze odcinki” na CBS Action

Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie długiego, zimowego dnia niż spotkanie z MacGyverem. Postać agenta specjalnego, który nie nosi broni, ponieważ jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji korzystając ze swej wiedzy technicznej i pomysłowości, już dawno zyskała miano kultowej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Action

Angus MacGyver (Richard Dean Anderson) jest pracownikiem ściśle tajnej organizacji zwanej Phoenix Foundation. Ponadto posiada zdumiewający talent do pokonywania największych niebezpieczeństw za pomocą przedmiotów codziennego użytku i tego, co z nich można stworzyć. Niezależnie od tego przed jakim problemem staje, MacGyver zawsze pokona wroga swoim sprytem i umiejętnościami.

W jednym z emitowanych w ramach maratonu odcinków MacGyver będzie musiał przyjść z pomocą swej pięknej przyjaciółce, Penny Parker (Teri Hatcher). Penny ma być główną gwiazdą musicalu, jednak w trakcie przygotowań do wystawienia sztuki w teatrze zaczynają dziać się dziwne rzeczy… Czy MacGyver rozwiąże zagadkę i zdoła uchronić swą przyjaciółkę przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

W jednym z kolejnych odcinków przenosimy się wraz z głównym bohaterem do Genewy, gdzie MacGyver czuwa nad istotnymi negocjacjami pomiędzy dwoma skłóconymi państwami. Rozmowy zostają przerwane atakiem na życie prezydenta Habada (Michael Naxos), o który posądzony zostaje właśnie MacGyver. Zaradny agent musi nie tylko dowieść swojej niewinności, ale również powstrzymać prawdziwego snajpera…

Na 24-godzinny blok przedstawiający najlepsze odcinki serialu „MacGyver” z sezonów 4-7 kanał CBS Action zaprasza już 6 stycznia od godziny 6:00.

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *