25-31 marca w TV Puls

W tygodniu 25-31 marca 2017 roku TV Puls zaprasza na zestaw komedii. W niedzielę widzów czeka spotkanie z najniegrzeczniejszym miśkiem świata, czyli „Tedem”. W rolach głównych występuje gwiazdorska obsada: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Norah Jones i Ryan Reynolds. W poniedziałek z kolei premierę w TV Puls będzie miała komedia braci Wayansów – „Mały”. Czy będący liliputem złodziej Calvin będzie umiał udawać porzucone dziecko, aby skryć się przed policją? Na ekranie zobaczymy też Goldie Hawn w jednej z kultowych już komedii – „Szeregowiec Benjamin”. Filmową premierą tygodnia będzie też komedia „Oddział specjalnej troski”. Jej bohaterami jest dwóch kumpli, którzy przez pomyłkę zostają wcieleni do wojska. Jak zakończy się ich przygoda?

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„PLAN UCIECZKI”
akcja, USA 2013, reż. Mikael Håfström, wys. Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, 50 Cent, Jim Caviezel, Sam Neill, Vinnie Jones
Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się jednak, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wysłał go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na współtowarzysza niedoli, Emila (Arnold Schwarzenegger).
Emisja: sobota, 25 marca, godzina 20:00

„TED”
komedia, USA 2012, wys. Giovanni Ribisi, Joel McHale, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Norah Jones, Ryan Reynolds, Sam J. Jones, Seth MacFarlane (głos Teda), Tom Skerritt
Szalona komedia przedstawiająca zabawną historię 35-letniego Johna (Mark Wahlberg), który chce się wreszcie ustatkować. Zanim to jednak nastąpi, John musi się uporać z ukochanym w dzieciństwie pluszowym misiem, który pojawił się w jego w życiu zupełnie niespodziewanie i zaczyna sprowadzać go na złą drogę.
Emisja: niedziela, 26 marca, godzina 20:00

„MAŁY” – PREMIERA
komedia, 2006, reż. Keenen Wayans, wys. Chazz Palminteri, John Witherspoon, Kerry Washington, Lochlyn Munro, Marlon Wayans, Molly Shannon, Shawn Wayans, Tracy Morgan
Calvin (Marlon Wayans) jest liliputem. Po wyjściu z więzienia, wraz ze swoim wspólnikiem, Percym (Tracy Morgan) kradną diament warty sto tysięcy dolarów. W trakcie ucieczki przed policją Calvin podrzucił go pewnej kobiecie. W celu odzyskania swojej zguby, udaje porzucone dziecko, pozostawione pod drzwiami młodego małżeństwa.
Emisja: poniedziałek, 27 marca, godzina 20:00

„SZEREGOWIEC BENJAMIN” – PREMIERA
komedia, USA 1980, reż. Howard Zieff, wys. Goldie Hawn, Albert Brooks, Armand Assante, Eileen Brennan, Robert Webber
Zrozpaczona po śmierci męża Judy Benjamin (Goldie Hawn), decyduje się na wielką zmianę w swoim życiu. Kobieta postanawia wstąpić do wojska, gdzie jej naiwne wyobrażenie o armii zostaje jednak szybko skorygowane. Przełożeni Judy, Kapitan Doreen Lewis i sierżant L.C. Ross, poddają nowicjuszkę, tak samo wymagającemu szkoleniu, jakie przechodzą mężczyźni. Benjamin jest załamana, jednak zbyt dumna, by zrezygnować.
Emisja: czwartek, 30 marca, godzina 20:00

„ODDZIAŁ SPECJALNEJ TROSKI” – PREMIERA
komedia, USA 2007, reż. C.B. Harding, wys. Christina Moore, DJ Qualls, Glenn Morshower, Larry The Cable Guy, Lorna Scott, Michael Rose
Larry przeżywa jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Właśnie stracił pracę, a na dodatek rzuciła go dziewczyna. Postanawia odpocząć za miastem, gdzie wraz z sąsiadem i jego kumplem będzie topić smutki w alkoholu. Niestety mężczyźni przez pomyłkę zostają wcieleni do wojska i wysłani na wojnę do Iraku. W trakcie podróży dochodzi do kolejnego nieporozumienia i panowie lądują w Meksyku. Niczego nie świadomi, przekonani iż znajdują się na Bliskim Wschodzie, pomagają mieszkańcom małej wioski w uwolnieniu się od dość uciążliwych bandytów.
Emisja: czwartek, 30 marca, godzina 22:20

„SZYBCY I WŚCIEKLI: TOKIO DRIFT”
film akcji, USA 2006, reż. Justin Lin, wyst.: Lucas Black
Kontynuacja przebojów kasowych „Szybcy i wściekli”. Tym razem akcja filmu przenosi się do stolicy Japonii, gdzie szalone tempo życia przyprawia o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. Sean Boswell, miłośnik nielegalnych wyścigów samochodowych, chcąc uniknąć kary więzienia, przenosi się do Tokio. Czy Amerykanin będzie potrafił odnaleźć się w całkiem nowym otoczeniu? Czy regulaminowe życie Japończyków przekreśli możliwość kontynuowania jego pasji?
Emisja: piątek, 31 marca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *