Premiery w kwietniu 2017 na FOX Comedy

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowe premiery na FOX Comedy. Jedną z nich jest „Cioteczka Mick”, a drugą „Amerykańska mamuśka”. Specjalnie dla miłośników dobrego humoru FOX Comedy przygotował też niespodziankę, czyli WIELKANOCNE MARATONY Z FILMAMI KOMEDIOWYMI, w których będzie można obejrzeć „Dzień świstaka”, „Klatkę dla ptaków”, „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”, „Igrzyska na kacu” oraz „Telemaniaka”.

Śledź ofertę kanału FOX Comedy w PROGRAMIE TV

„Cioteczka Mick”

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowe premiery na FOX Comedy. Jedną z nich jest „Cioteczka Mick”, serial którego pomysłodawcami są bracia Dave i John Chernin („U nas w Filadelfii”). Komedia opowiada o losach nieporadnej życiowo, nieodpowiedzialnej, lubiącej alkohol Mackenzie „Mickey” Murphy (Kaitlin Olson, „U nas w Filadelfii”), która po tym jak jej bardzo bogata siostra była zmuszona uciec z kraju, musi zaopiekować się trójką jej rozpuszczonych dzieci – 18-letnią Sabriną (Sofia Black D’Elia, „Ben Hur”), 13-letnim Chipem (Thomas Barbusca, „Wet Hot American Summer: First Day of Camp”) oraz 7-letnim Benem (Jack Stanton). Mickey, jak można się domyślać, nie jest gotowa na tak duże zmiany i bycie nową mamą dla dzieci, których nie widziała od lat. Pomimo przeciwności podejmuje się tego trudnego zadania.

Premiera: niedziela, 2 kwietnia, godzin 20:10 (2 odcinki)
Emisja: niedziela, godzina 20:10 (2 odcinki)

„Amerykańska mamuśka”

Kolejna produkcja, którą będzie można premierowo oglądać w kwietniu na FOX Comedy, to „Amerykańska mamuśka”, której pomysłodawczynią i scenarzystką jest Sarah Dunn („Sekrety Weroniki”). Serial opowiada o codziennym życiu przeciętnej pani domu, żony i matki trójki dzieci, Katie Otto (Katy Mixon, „Wszystko o Stevenie”). Mieszkająca w Westport, bogatym przedmieściu Nowego Jorku, bohaterka nie tylko ma problem z przeszkadzającą jej sporą nadwagą, z którą nie chce nic zrobić, lecz również pragnie się wyróżnić spośród żyjących naokoło atrakcyjnych i lepiej wyglądających kobiet oraz ich „uprzywilejowanych” dzieci.

W pierwszym odcinku oprócz Katie poznajemy jej męża Grega (Dedrich Bader, „Figurantka”) profesora uniwersyteckiego; lubiącą sport córkę Taylor (Meg Donnelly), która próbuje dorównać swoim rówieśnikom; syna Oliviera (Daniel DiMaggio) oraz Ann-Kat (Julia Butters), czyli najmłodszą córkę, która zmaga się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi.

Premiera: niedziela, 23 kwietnia, godzina 22:00 (2 odcinki)
Emisja: niedziela, godzina 22:00 (2 odcinki)

WIELKANOCNE MARATONY Z FILMAMI KOMEDIOWYMI

„Dzień świstaka”
Kultowa komedia z Billem Murray’em w roli znudzonego życiem telewizyjnego prezentera pogody Phila, który przyjeżdża do małego miasteczka Punxsutawney, by relacjonować doroczny Dzień Świstaka. Sprawy nabierają nieoczekiwanego obrotu, kiedy budząc się następnego dnia stwierdza, że znów jest ten sam dzień.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 15:40; niedziela, 16 kwietnia, godzina 18:45; poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 8:55

„Klatka dla ptaków”
Komedia w reżyserii Mike’a Nicholsa opowiada historię Armanda (Robin Williams) oraz Alberta (Nathan Lane), którzy żyją ze sobą od wielu lat prowadząc wspólnie klub nocny. Pewnego dnia syn Armanda – Val (Dan Futterman) – informuje ojca o zaręczynach z córką konserwatywnego senatora Kevina Keeley’a (Gene Hackman) oraz o planowanej wizycie rodziców narzeczonej.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 17:35; niedziela, 16 kwietnia, godzina 16:35; poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 10:55

„Robin Hood: Faceci w rajtuzach”
Maraton z komediami to także słynna parodia w reżyserii Mela Brooksa, w której reżyser z dużą dawką humoru opowiedział o przygodach słynnego Robin Hooda (Cary Elves), który wraz ze swoją wesołą kompanią z lasu Sharewood próbuje walczyć z niesprawiedliwością szeryfa Rottinghama (Richard Lewis).
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 19:45; niedziela, 16 kwietnia, godzina 22:30; poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 14:50

„Igrzyska na kacu”
Kolejna komedia parodiująca hity kinowe ostatnich lat, m.in. Igrzyska śmierci czy Kac Vegas. Po upojnym wieczorze kawalerskim troje przyjaciół, Bradley (Ross Nathan), Ed (Ben Begley) i Zach (Herbert Russel), budzą się w tajemniczym pokoju. Okazuje się, że będą brali udział w Igrzyskach… na kacu, a do przejścia będą mieli różnego rodzaju Dystrykty kultury – Super Bohaterów, Nieuzasadnionej golizny czy Johnny’ego Deppa.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 21:45; niedziela, 16 kwietnia, godzina 00:40; poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 22:55

„Telemaniak”
Jeżeli w jednym filmie pojawiają się dwa słynne nazwiska – Ben Stiller oraz Jim Carrey – wiadomo, że będzie to hit! Ten pierwszy w roli reżysera filmu, drugi grający główną rolę Chipa Douglasa, specjalistę od telewizji kablowej, który zostaje wezwany do mieszkania młodego architekta Stevena Kovasca (Matthew Broderick). Jak się okazuje, ta wizyta to tylko początek przygód Chipa i Stevena.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 23:25; niedziela, 16 kwietnia, godzina 20:30; poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 13:00

ZMIANY W GODZINACH EMISJI

„Cioteczka Mick”
Emisja: niedziela 16 kwietnia wyjątkowo od godz. 14:40 (2 odcinki)
Emisja: od niedzieli 30 kwietnia od godziny 21:05 (2 odcinki)

„Muppety”
Emisja: niedziela 16 kwietnia wyjątkowo od godziny 15:35 (2 odcinki)

„Jess i chłopaki”, 6 sezon
Tydzień przerwy po emisji 12 odcinka (8 kwietnia)
Powrót w sobotę 22 kwietnia od godziny 22:00 (2 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *