25-31 października w PULS 2

W okresie 25-31 października 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje takie jak: „Pinokio i Władca Ciemności”, „Barbie: Akademia Księżniczek”, „Wehikuł czasu” czy „Biała i Strzała podbijają kosmos”. W paśmie Junior TV najmłodsi zobaczą kolejne odcinki kultowych seriali animowanych, takich jak: „Myszka Miki i przyjaciele” czy dobrze znane przygody zabawnej pary – kota i myszki – „Tom i Jerry”. Oprócz tego stacja wyemitujemy także serię animowaną „Bąbelkowy świat gupików” oraz przygody najszybszego jeża na świecie – „Sonic underground”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. PULS 2 pokaże m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret” oraz kultowe już przygody „Xeny: wojowniczej księżniczki”.

„Xena: wojownicza księżniczka”
przygodowy, USA 2000, wys. Lucy Lawless(xena), Renee O’Connor(Gabrielle), John Schulian(twórca i reżyser), Robert Tapert(twórca i reżyser)
Wojownicza księżniczka – Xena – to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał, na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem… i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką – Gabrielle – stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 6:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 21:00

„Spartakus: Zemsta”
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, wys. Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii „Spartakus: Zemsta”. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus bedzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii… W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.
Emisja: piątek, godzina 23:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Barbie: Akademia Księżniczek”
animacja, Kanada, USA 2011, reż. Agnieszka Zwolińska(Reż wer polskiej), Ezekiel Norton, Terry Klassen
Akademia Księżniczek to prestiżowa uczelnia, którą od wieków kończyły damy dworu. Każdego roku odbywa się w niej losowanie i wybrana dziewczyna zaczyna naukę w szkole. Tym razem szczęście uśmiecha się do Blair Willows, która wygrywa ten szczególny los na loterii! Blair jest zachwycona, jednak wkrótce na jaw wychodzi pewna tajemnica…
Emisja: sobota, 25 października, godzina 8:50

„Wehikuł czasu”
animacja, USA 2003, reż. Grzegorz Pawlak(reżyser wersji polskiej), Pam Carter, Will Meugniot
Nastoletni syn wynalazcy maszyny do podróży w czasie odkrywa, że jego ojciec jest zagubiony w czasie. Wyrusza w niezwykłą podróż, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.
Emisja: sobota, 25 października, godzina 10:20

„Pinokio i Władca Ciemności”
animacja, USA 1985, reż. Hal Sutherland
Pod osłoną nocy, do miejsca, w którym mieszkają Pinokio i Gepetto przybija tajemniczy statek Władcy Ciemności. Rano na opustoszałym dotąd polu pojawia ogromny karnawałowy namiot. Tego samego dnia Pinokio obchodzi swoje pierwsze urodziny. Zaraz po nich chłopiec zobowiązuje się zanieść do miasta skrzynkę, wykonaną przez ojca. Gepetto radzi chłopcu, aby nie zbliżał się do karnawałowego namiotu. Podczas podróży Pinokio nieopatrznie zbacza jednak z bezpiecznej ścieżki…
Emisja: niedziela, 26 października, godzina 14:00

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
animacja, Rosja 2010, reż. Inna Evlannikova
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała – oraz kundel uliczny – Strzała – trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: poniedziałek, 27 października, godzina 13:50

„Wyprawa na księżyc”

animacja, USA, Belgia 2008, reż. Marek Robaczewski(reżyser wersji polskiej), Ben Stassen
Trzy niesforne muchy – Nat, Klucha i Iloraz – z zapartym tchem obserwują astronautów Neila Armstronga i Buzza Aldrina tuż przed startem Apollo 11. Nieoczekiwanie postanawiają zostać pierwszymi… muchami w kosmosie! Niepostrzeżenie dostają się na pokład statku kosmicznego, by dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt nie był – na księżyc. Rozpoczyna się zwariowana, porywająca i pełna przygód podróż w kosmos. Czy spełni się największe marzenie Nata, Kluchy i Iloraza?
Emisja: środa, 29 października, godzina 13:45

„Biegiem przez las”
animacja, Dania 2011, reż. Dariusz Zawiślak(reż wersji polskiej), Esben Toft Jacobsen
Jedenastoletni – Jonathan – i jego młodsza siostra – Sophie – spędzają wakacje u swojego dziadka, który mieszka na skraju lasu. Jonathan nie ma ochoty spędzać czasu z siostrą, dlatego wszelkimi sposobami próbuje się jej pozbyć. W końcu Sophie znika, lecz w sposób, którego Jonathan nigdy by się nie spodziewał! Sophie zostaje porwana przez ogromnego niedźwiedzia, który zabiera ją do lasu. Teraz Jonathan musi zrobić wszystko, by ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem do domu.
Emisja: czwartek, 30 października, godzina 14:00

„Bąbelkowy świat gupików”
animacja, USA, Kanada 2011,
Bąbelkowy świat gupików – to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Psi patrol”
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis(reżyser wersji polskiej)
Serial „Psi patrol” przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Stuart Malutki”
animacja, USA, USA 2003
Niezwykle ujmujący serial animowany o przygodach dwóch wyjątkowych braci, z których jeden – George jest chłopcem, a drugi – Stuart… myszą. Początkowo George nie akceptuje nowego „brata”. Z czasem jednak przekonuje się do Stuarta i wspólnie odkrywają świat, ucząc się od siebie nawzajem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:35

„Myszka Miki i przyjaciele”
animacja
Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:20

„Sonic Underground”
animacja, USA, Francja 1999, reż. Waldemar Modestowicz(reżyser wersji polskiej)
Najszybszy jeż na świecie – Sonic – żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią – i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena – musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:35

„Był sobie kosmos”
animacja, Francja 1982
Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Tom i Jerry”
animacja, USA , reż. Ewa Kania(reż. wer. pol.)
Nowe pasjonujące przygody dwójki przyjaciół: kota Toma, który w życiu ma trzy główne cele: dobrze się najeść, wyspać i w końcu złapać mysz i Jerry’ego, bystrej myszki, której największą przyjemność sprawia płatanie figli…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:35

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; niedziela, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: sobota, godzina 12:00; wtorek, godzina 19:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *