25-31 stycznia w TV Puls

W tygodniu 25-31 stycznia w TV Puls będzie miało miejsce kilka premier. Jedną z nich będzie baśń „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami”, w której główną rolę gra polski aktor Jakub Gierszał, znany z takich filmów, jak „Wszystko, co kocham”, „Sala samobójców” czy „Yuma”. Oprócz tego kanał premierowo pokaże też film „Rekin w Wenecji” ze Stephenem Baldwinem, który zostanie pokazany w ramach cieszącego się popularnością cyklu Niewiarygodne Poniedziałki oraz kultową polską komedię „Kingsajz” Juliusza Machulskiego. TV Puls zaprasza również na najlepsze seriale, takie jak „Gliniarz i prokurator”, „Siły pierwotne” oraz widowiskowy „Spartakus: Krew i piach”.

„Dzielny szeryf Lucky Luke”
animacja, Francja/Niemcy 1983, reż. Joseph Barbera, Morris, Ray Patterson, William Hanna
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja na ucieczkę! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: sobota, 25 stycznia, godzina 12:00

„Potępiony”
akcja, USA 2007, reż. Scott Wiper, wyst.: Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone, Tory Mussett
Joe Conrad czeka na wyrok śmierci w jednym z najbardziej skorumpowanych więzień Ameryki. Pewnego dnia dowiaduje się, że został „wykupiony” przez bogatego producenta telewizyjnego, który chce go wykorzystać w swoim nowym medialnym projekcie. Na bezludnej wyspie odbędzie się krwawe show, oglądane przez miliony telewidzów. Dziesięciu skazańców stoczy tam walkę o przetrwanie. Ten, któremu uda się wyeliminować pozostałych, otrzyma w nagrodę wolność…
Emisja: sobota, 25 stycznia, godzina 22:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami” – PREMIERA
baśń, Niemcy 2013, reż. Maria von Heland, wyst.: Jakub Gierszał, Saskia Rosendahl, Thomas Sarbacher
Diabeł z Trzema Złotymi Włosami wystawia szczęście młodego skrzypka Felixa na próbę. Tylko wtedy, gdy chłopiec zdobędzie skarb diabła będzie mógł poślubić księżniczkę Isabell. To warunek określony przez jej ojca, chciwego i pozbawionego skrupułów króla Ottokara. Felix udaje się w niebezpieczną podróż, by móc poślubić córkę króla.
Emisja: niedziela, 26 stycznia, godzina 13:30

„Rekrut”
akcja, USA 2003, reż. Roger Donaldson, wyst.: Al Pacino, Colin Farrell, Bridget Moynahan
Po ukończeniu studiów James Clayton zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Przechodzi szkolenie w tajnej siedzibie agencji, zwanej Farmą. Nową pracę uważa za interesującą alternatywę dla dotychczasowego życia. Znajduje także miłość – zakochuje się w koleżance ze szkolenia, pięknej Layli. Jego mentorem jest Walter Burke, jeden z najlepszych agentów w historii CIA. Szybko jednak okazuje się, że Burke prowadzi z Jamesem podwójną grę. Szukając kreta, działającego na szkodę agencji, Clayton szybko przyswaja sobie podstawowe maksymy CIA: nie ufaj nikomu i nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Emisja: niedziela, 26 stycznia, godzina 20:00

„Spartakus: Krew i piach”
serial akcji, USA 2010, reż. Rick Jacobson, wyst.: Andy Whitfield, Lucy Lawless, John Hannah, Daniel Feuerriegel, Erin Cummings, Jai Courtney, Lesley-Ann Brandt, Manu Bennett, Nick Tarabay, Peter Mensah, Stephen Lovatt, Viva Bianca
Pierwszy sezon jednego z najbardziej brutalnych i widowiskowych seriali w historii telewizji. Produkcja pokazuje historię niewolnika, a później gladiatora, który stał się przywódcą największego powstania w antycznym Rzymie. Niezwykłość produkcji opiera się nie tylko na znakomitym scenariuszu i świetnej grze aktorskiej, ale przede wszystkim na wysmakowaniu wizualnym porównywanym z filmem „300” oraz odwadze twórców serialu w pokazywaniu krwawych scen.
Emisja: niedziela, 26 stycznia, godzina 22:15 (2 odcinki)

„Gliniarz i prokurator”
serial kryminalny, USA 1987, wyst.: William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell
Kultowy i bardzo lubiany w Polsce serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandytów duet tworzą lokalny prokurator -€“ „Grubas” McCabe – oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i… przypomina go z wyglądu. Serial był dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

„Siły pierwotne”
serial przygodowy, Wielka Brytania 2007, wyst.: Douglas Henshall, Hannah Spearritt, Lucy Brown, Andrew Lee Potts, James Murray, Ben Miller
Bohaterem tej produkcji BBC jest brytyjski zoolog Nick Cutter, który odkrywa dziwne anomalie czasowe. Razem z grupą współpracowników próbuje wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą. Serial był nominowany m.in. do nagrody BAFTA za najlepsze efekty specjalne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:55

„Rekin w Wenecji” – PREMIERA
przygodowy, USA 2008, reż. Danny Lerner, wyst.: Stephen Baldwin, Giacomo Gonnella, Hilda van der Meulen
Spokój i cisza Wenecji zostają zmącone, gdy okazuje się, że w kanałach grasuje krwiożerczy rekin. Wenecja zamienia się w śmiertelną pułapkę. Do Włoch przyjeżdża David Franks poszukujący swojego ojca, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Prawdopodobnie został zaatakowany przez bestię. David szuka ukrytego w kryptach Wenecji skarbu Medyceuszy. Zaginionego bogactwa szuka także włoska mafia, która gdy dowiaduje się o zamiarach Davida, postanawia porwać jego dziewczynę, zmuszając go tym samym do współpracy. Franks przemierza kanały Wenecji w poszukiwaniu skarbu i ojca.
Emisja: poniedziałek, 27 stycznia, godzina 20:00

„Kingsajz” – PREMIERA
komedia, Polska 1987, reż. Juliusz Machulski, wyst.: Katarzyna Figura, Jerzy Stuhr, Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Maciej Kozłowski, Jacek Chmielnik
Kultowa polska komedia. Szuflandia – to ukryta w podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu kraina krasnoludków, którą rządzi nadszyszkownik Kilkujadek. Jedynym sposobem przeniknięcia do wymarzonego wymiaru jest zażycie cudownego eliksiru, kingsajzu, nad którym pracuje się w tajnym laboratorium. Niestety, dostęp do niego mają jedynie krasnale ze szczytów władzy. Znając pilnie strzeżoną recepturę, chemik Adaś postanawia dokonać dywersji i uszczęśliwić kingsajzem każdego, komu Szuflandia już nie wystarcza.
Emisja: wtorek, 28 stycznia, godzina 20:00

„I uderzył grom”
akcja, Wielka Brytania/USA/Niemcy/Czechy 2005, reż. Peter Hyams, wyst.: Ben Kingsley, Edward Burns, Catherine McCormack
W połowie XXI wieku coraz popularniejszą rozrywką dla bogatych stają się podróże w czasie. Dzięki chicagowskiej firmie Time Safari Inc. można zapolować na prawdziwe dinozaury. Jest jednak kilka reguł: w przeszłości nie wolno niczego zmieniać, niczego tam zostawiać, ani też niczego zabierać ze sobą w przyszłość. Ku zadowoleniu szefa firmy interes kwitnie. Jednak pewnego dnia na Chicago niczym grom z jasnego nieba spada plaga za plagą. Jest tylko jedno wyjaśnienie: ktoś złamał reguły, zakłócił tok ewolucji. Trzeba udać się w przeszłość, by ratować teraźniejszość. Oto zadanie dla pary naukowców, która obsługuje futurystyczny wehikuł czasu.
Emisja: środa, 29 stycznia, godzina 20:00

„Przygoda na rybach”
komedia, USA 1997, reż. Christopher Cain, wyst.: Joe Pesci, Danny Glover, Rosanna Arquette
Kumple – Gus i Joe – urodzili się, by wędkować. Odkąd pamiętają, wspólne łowienie ryb to ich wielka pasja. Ich wielkie marzenie się spełnia, gdy wygrywają konkurs wędkarski, w którym nagrodę stanowi wyjazd na Florydę. Gus i Joe wyruszają w podróż swojego życia do raju dla wędkarzy! Szybko jednak wpadają w tarapaty. Na ich nieszczęście, spotykają na swojej drodze krętacza Dekkera Masseya, który spieszy się, by odkopać to, co ukradł byłym żonom i potrzebuje do tego celu samochód. Massey kradnie Gusowi i Joemu wóz, lecz zostawia… przyczepę i łódź… Co ich jeszcze spotka po drodze i czy zdołają dotrzeć do wymarzonego celu?
Emisja: czwartek, 30 stycznia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *