3. sezon „Dwóch spłukanych dziewczyn” w Comedy Central

Hit ostatnich lat powraca na ekrany. Trzeci sezon genialnych „Dwóch spłukanych dziewczyn” już w tę niedzielę tylko w Comedy Central.

Max i Caroline zaczynają pracę w nowojorskiej restauracji, by odłożyć pieniądze na otwarcie własnego sklepu z wypiekami. Max pochodzi z biednej rodziny, Caroline, wychowana w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, z powodów rodzinnych, sama podejmuje pracę kelnerki. Jednak, pomimo różnic społecznych, pośród sztućców, serwetek i menu, dziewczyny nawiązują świetny kontakt i zamieszkują razem.

Pod koniec poprzedniej serii, Kat i Max znalazły wymarzone miejsce na swój babeczkowy interes – kto by się spodziewał, że zagracone zaplecze ich obecnego miejsca pracy będzie się idealnie nadawało na sklep. W premierowym odcinku dziewczyny zrobią „ciche” otwarcie swojego nowego biznesu. Nieoczekiwanie, przy ich ladzie umrze znany rockman, a jego śmierć stanie się przyczyną pielgrzymek jego wiernych fanów. Tłumy przed sklepem sprawią, że babeczki rozejdą się w oka mgnieniu.

Jednak zanim widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu „Dwóch spłukanych dziewczyn”, czeka na nich spora dawka drugiej serii serialu.

„Dwie spłukane dziewczyny”

Premiera 3. sezonu: niedziela, 12 stycznia, godzina 22:00
Emisja 3. sezonu: niedziela, godzina 22:00

Maraton 2. sezonu: sobota-niedziela, 11-12 stycznia, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *