Nickelodeon Polska z najwyższą oglądalnością w historii

Kanał Nickelodeon Polska zanotował wczoraj najlepszy wynik oglądalności w swojej historii, czyli 11,3% Shr w grupie 4-12 oraz DP 6am-9pm. Systematycznie rośnie również pozycja stacji Nick Jr dla młodszych widzów, która w analogicznym przedziale uzyskała wynik 6,5% Shr. Cała grupa kanałów – Nick Jr, Nickelodeon, Nickelodeon HD – osiągnęła w sumie wynik 19,75% Shr.

To był najlepszy dzień w historii badań telemetrycznych Nickelodeon Polska, czyli od marca 2009 roku. W grupie 4-12 lat Nickelodeon uzyskał wynik 11,3% Shr. Tym samym kanał potwierdził swoją pozycję silnego lidera segmentu stacji telewizyjnych dla dzieci. Szybko rośnie również pozycja Nick Jr, którego wczorajszy wynik w grupie 4-12 lat to 6,5% Shr. Stacja, która w kwietniu 2015 zajmowała 8. pozycję w zestawieniu kanałów dziecięcych, systematycznie pnie się do góry i w marcu znalazła się na 3. miejscu.

Tak dobre wyniki Nickelodeon zawdzięcza takim produkcjom jak drugi sezon serialu „Niech żyje Król Julian”. Niesłabnącą popularnością wśród młodych widzów cieszą się pozycje takie jak „Shimmer and Shine”, „ICarly”, „Sam&Cat”, „Henio Dzióbek” czy „Niebezpieczny Henryk”. Z kolei na antenie Nick Jr królują pozycje dla najmłodszych widzów takie jak „Psi Patrol”, „Dora poznaje świat”, czy „Blaze i megamaszyny”.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *