Wielkanoc 2016 w MiniMini+ i teleTOON+

Przygody przebojowego Baranka Shaune’a w nowym filmie i serialu, najnowsze perypetie uroczych Troskliwych Misiów, maratony z Barbie… MiniMini+ i teleTOON+, autorskie kanały platformy nc+, przygotowały na Wielkanoc atrakcje dla dzieci.

W wielkanocny czas rodzinnych spotkań i radości MiniMini+ oraz teleTOON+ również chcą być blisko swoich fanów i dzielić z nimi szczęśliwe chwile. Dlatego stacje przygotowały mnóstwo telewizyjnych atrakcji dla najmłodszych – w tym premiery nowych filmów.

Dzieci ucieszy wiadomość, że na antenie MiniMini+ zawitają uwielbiane przez nie, zupełnie nowe Troskliwe Misie. W Lany Poniedziałek, 28 marca stacja pokaże premierowo dwa filmy o przygodach sympatycznych, kolorowych mieszkańców Krainy Troskliwości. Będą to pełnometrażowe produkcje „Najlepsi z najlepszych” (godzina 10:50) oraz „W blasku gwiazd” (godzina 18:30).

Akcja bajki „Najlepsi z najlepszych” rozgrywa się podczas Wielkiej Gali Troskliwości, na której Misie otrzymają nagrody za chęć niesienia pomocy innym. Nagrodzone wcale nie zostaną najbardziej spektakularne akcje ratunkowe, bo przecież najważniejsze są intencje, czyste serce i chęć pomagania innym! Co wydarzy się podczas wielkiej uroczystości? Kto zostanie wyróżniony i za jakie dokonania?

W filmie „W blasku gwiazd” małe gwiazdki Błyskotki zmieniają się w gwiazdy. Jednak Troskliwym Misiom nie udaje się żadnej z nich wypatrzyć na niebie. W końcu pojawia się jedna, ale… spada na ziemię. Kolorowe misie będę musiały sprawić, żeby niebo na nowo rozbłysło milionami gwiazd!

Ponadto MiniMini+ w świąteczny weekend, 26-27 marca, zaprasza na kolejny pokaz z cyklu Weekend Barbie. Dzieci będą mogły zobaczyć dwa filmy: „Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka” (sobota, 26 marca, godzina 10:50 oraz niedziela, 27 marca, godzina 18:30) oraz „Barbie w świecie mody” (sobota, 26 marca, godzina 18:30 oraz niedziela, 27 marca, godzina 10:50).

teleTOON+ pokaże w święta nowe, zwariowane przygody najsłynniejszego baranka świata w serialu „Baranek Shaun 5”. Premierowa emisje najnowszych odcinków odbędzie się w ramach pasma DZIŚ RZĄDZI w świąteczny weekend, 26-27 marca od godziny 9:00. Z kolei w sobotę, 26 marca o godzinie 9:00 oraz w niedzielę, 27 marca o godzinie 9:50 stacja pokaże film „Baranek Shaun: Lamy na farmie”. Tym razem sprytny i żądny przygód Baranek sprowadza na Farmę trzy niesforne lamy. Co z tego wyniknie? Będzie to polska premiera telewizyjna.

Ponadto dzieci czeka niesamowita zabawa z bohaterami filmów „WINX CLUB: Tajemnica Morskich Głębin” (sobota, 26 marca, godzina 10:20), „Barbie i siostry: wielka przygoda z pieskami” (sobota, 26 marca, godzina 15:45), „Bella Sara: Opowieść o magicznej krainie koni” (niedziela, 27 marca, godzina 10:20), „Barbie: Superksiężniczki” (niedziela, 27 marca, godzina 15:45).

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *