Święta Wielkanocne z odkodowanym HBO3

W poniedziałek, 21 marca 2016roku, HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. W związku z tym już w nadchodzące Święta Wielkanocne, od 26 do 28 marca program HBO3 będzie udostępniony widzom bez abonamentu. W te dni widzowie będą mogli obejrzeć m.in. pierwsze sezony takich komediowych produkcji HBO, jak „Figurantka”, „Dolina Krzemowa” czy „Świat w opałach”. Dodatkowo w programie znajdą się pełne sezony innych popularnych i nagradzanych produkcji HBO, takich jak „Gra o tron”, „Olive Kitteridge” oraz „Kto się odważy”.

W programie HBO3 znajdą się komediowe filmy i seriale, oraz kultowe produkcje HBO. Program będzie nadawany 24 godziny na dobę. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą HBO3 w ramach odkodowania programu w trakcie Świąt Wielkanocnych przez 3 dni – od 26 do 28 marca.

W HBO3 w sobotę, 26 marca o godzinie 12:00, będzie można zobaczyć pierwszy sezon serialu „Figurantka”. Przedstawia on historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki oraz układy. Z kolei o godzinie 15:55 zostanie wyemitowany w całości miniserial obyczajowy „Olive Kitteridge”, który zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy.

Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć pierwszy sezon serialu „Gra o tron”. Będzie to doskonała okazja dla widzów, żeby przypomnieć sobie lub też dopiero poznać początek sagi rodów zamieszkujących Siedem Królestw Westeros, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron – możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO i nagrodzona wieloma statuetkami Emmy ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia” niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

W niedzielne świąteczne popołudnie, o godzinie 13:15 widzowie będą mogli zobaczyć pełny, pierwszy sezon serialu komediowego „Dolina Krzemowa”. Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny – bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu – wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły – są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni. Natomiast wieczorem o godzinie 23:00 pokazany zostanie film „Wielki Liberace” – obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują Michael Douglas i Matt Damon.

Lany poniedziałek widzowie HBO3 będą mogli rozpocząć już o godzinie 8:30 maratonem pierwszego sezonu serialu „Świat w opałach” – komediowej produkcji HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Po południu, o godzinie 13:10 zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego „Kto się odważy”. Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *