Kwiecień 2016 w Travel Channel

Kanał Travel Channel na kwiecień 2016 roku przygotował m.in. premierowe sezony programów: „Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta”, „Tajemnice zamków”, „Międzynarodowi poszukiwacze domów”, „Alaska w budowie”, czy „Nieprzetarte szlaki”.

„Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta”
Andrew Zimmern wyrusza w drogę, by przeżyć kolejną kulinarną przygodę i poznawać najdziwniejsze przysmaki, jakie oferuje świat. Rozpoczyna w Paryżu, gdzie pałaszuje grzyby zebrane w podziemnych jaskiniach, oraz naturalnie – rzemieślniczy francuski ser. Następnie Andrew wyrusza do Chorwacji, by spróbować pieczonej orzesznicy, pieczonego koguta i grillowanej żaby. Skosztuje również indyczej szyi i wieprzowej wątroby w Filadelfii, by na koniec udać się do Gwatemali na ucztę ze świeżych jąder byka i miły niedzielny obiad z daniem głównym z oposa. Czy Andrew będzie w stanie to wszystko przełknąć?
Premiera: wtorek, 5 kwietnia, godzina 22:00

„Tajemnice zamków”
Za bramami zamków, rezydencji i posiadłości kryją się pradawne sekrety. W trzecim sezonie programu odkryjemy oszustwo w pałacu wersalskim oraz pojedynek topless w czeskim zamku Kynzvart. Odkryjemy też paryski spisek, który spowodował upadek templariuszy i klątwę rzuconą przez czarnoksiężnika na szkocki zamek Fyvie. Ponadto, poznamy dramatyczne początki bożonarodzeniowej kolędy “Dobry król Wacław”, które prowadzą do cytadeli w Pradze, oraz historię kamerdynera, który poznał niebezpieczny sekret idyllicznej angielskiej posiadłości.
Premiera: niedziela, 10 kwietnia, godzina 21:00

„Międzynarodowi poszukiwacze domów”
Międzynarodowi poszukiwacze domów wracają w nowym sezonie emocjonujących zakupów na rynku nieruchomości. David i Alex cieszą się spokojnym życiem w angielskim Wiltshire, jednak Alex chce pokazać dwóm synkom, że do zbadania mają jeszcze cały świat. W perspektywie ma przeprowadzkę do Johannesburga w Afryce Południowej, ale czy uda jej się przekonać Davida, by porzucił wygodne życie? K.J. mieszkał w Bostonie przez 16 lat, lecz zaczęły mu dokuczać korki i srogie zimy. Czy wraz z dziewczyną, Kate, znajdzie nieruchomość na wyspie św. Tomasza?
Premiera: w dni tygodnia, od 18 kwietnia, godzina 18:00

„Alaska w budowie”
Ubierzcie się ciepło, bo nadchodzi piąty sezon Alaski w budowie, w którym trzy ekipy ryzykują wszystko, by budować pensjonaty i chaty w sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg i centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów, członkowie ekip muszą posłużyć się kreatywnością, by zbudować rodzinną chatę w górach Wrangell, pensjonat w Eagle Song i wakacyjną kryjówkę na wyspie w pobliżu Juneau. Odważni budowniczowie zaczynają pracę w najbardziej niesprzyjających warunkach na Ziemi, jest to więc widowisko, którego nie możecie przegapić.
Premiera: piątek, 22 kwietnia, godzina 21:00

„Nieprzetarte szlaki”
Jonathan Legg porzuca utarte szlaki, by na całym świecie szukać egzotycznych wrażeń. W nowym sezonie programu Jonathan przemierza Indie w poszukiwaniu niezapomnianych, wyjątkowych chwil. W Kalkucie spróbuje wkraść się do strzeżonej świątyni przy pomocy taktu i podstępu, by następnie zniknąć w milionowym tłumie i złapać za słynne „liny zbawienia”. Podczas tej podróży Jonathan będzie ciągnął rykszę, uprawiał jogę śmiechu i oglądał tajny manuskrypt, który rzekomo dokumentuje nieznane lata życia Jezusa. Dołączcie do Jonathana, który podróżuje mniej znanymi drogami.
Premiera: sobota, 23 kwietnia, godzina 21:00

Źródło: Travel Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *