Nickelodeon z 4. edycją Dnia Zabawy

Rodziny, które zaplanowały wakacyjny wypoczynek w mieście, wcale nie muszą się nudzić. Już 27 sierpnia 2016 roku na Polu Mokotowskim startuje czwarta edycja Dnia Zabawy z Nickelodeon. Na uczestników czeka wiele atrakcyjnych gier i zabaw oraz możliwość przybicia piątki z bohaterami ulubionych kreskówek – SpongeBobem Kanciastoportym, Dorą, Żółwiami Ninja i bohaterami bajki „Psi Patrol”.

Ostatni weekend wakacji upłynie pod znakiem dobrej, aktywnej i rodzinnej zabawy. Już po raz czwarty stacja Nickelodeon Polska zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w ramach Dnia Zabawy z Nickelodeon.

Wyjdź na zewnątrz i baw się z przyjaciółmi

W piątek, 26 sierpnia, Nickelodeon wyłączy nadawanie programu oraz wyciszy swoją stronę internetową w godzinach 13:00-17:00, zachęcając młodych widzów do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu. Od początku sierpnia na stronie internetowej nick.com.pl rodzice i dzieci znajdą propozycje kreatywnych gier i zabaw zespołowych.

Radosne święto zabawy rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia o godzinie 11:00, na Polu Mokotowskim (na tyłach Biblioteki Narodowej). Nickelodeon zaprosi dzieci i rodziców na wielki, rodzinny piknik. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji: tory przeszkód w wielkich, dmuchanych kulach, dmuchane wieże, wulkan niespodzianka, puzzlo-ścianka, dmuchany zamek, fotobudka, ciekawe konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w mini-maratonie Nickelodeon. Dzień Zabawy z Nickelodeon stanie się również świetną okazją do spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami ulubionych kreskówek, których przygody dzieci obserwują na co dzień na ekranach telewizorów

Radosna tradycja aktywnego Dnia Zabawy z Nickelodeon

Dzień Zabawy z Nickelodeon wpisuje się w naczelną dewizę akcji „Dzieci górą!” realizującą strategię kreatywnych działań adresowanych do najmłodszych widzów i wykraczających poza program telewizyjny. W Polsce wydarzenie organizowane jest w tym roku po raz czwarty. W Stanach Zjednoczonych, Day of Play with Nickelodeon, ma już dwunastoletnią tradycję, a jedną z głównych ambasadorek akcji jest Michelle Obama. Krzewienie idei zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży jest jednym z ważniejszych celów, jaki Pierwsza Dama postawiła sobie od początku prezydentury męża. Co roku przed Białym Domem organizuje dla najmłodszych wielki piknik.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *