Jesienne wieczory w Romance TV

Romance TV, na jesienne wieczory, przygotował wiele hitów, które zapewnią rozrywkę, m.in. seriale: „Kochanki”, „Filary Ziemi”, „Pożeracze niewieścich serc” oraz adaptacje powieści Jane Austin.

Hity z całego świata

Romance TV poszerza swoją ofertę i w jesiennej ramówce obok m.in. produkcji europejskich, australijskich czy koprodukcji międzynarodowych znajdą się również popularne produkcje zza oceanu i realizacje BBC. Wśród seriali, które z pewnością przyciągną widownię przed telewizory znajdą się m.in.: „Kochanki” cieszący się ogromną popularnością na świecie i mający rzeszę fanek także w Polsce. To amerykańska produkcja opowiadająca o sercowych perypetiach czterech przyjaciółek. Katie, Jessica, Trudi i Siobhan znają się od czasów studiów. Choć wiele je różni, połączyły je życiowe doświadczenia i zawsze mogą na siebie liczyć.

Tej jesieni w Romance TV zobaczymy także doskonałą adaptację bestsellerowej sagi historyczno-przygodowej Kena Folletta. „Filary Ziemi”, wyprodukowanej przez Ridleya i Tonyego Scotta. Wśród gwiazd tej produkcji będzie można zobaczyć Eddiego Redmayne’a, uznawanego za jednego z najlepszych aktorów młodego pokolenia, zdobywcę Oskara za rolę Stephena Hawkinga w „Teorii Wszystkiego”. Tym razem aktor wcieli się w postać Jacka, młodego mężczyzny z XII-wiecznej Anglii, który żyje w czasach wielkich zawirowań historycznych po śmierci króla. „Filary Ziemi” to produkcja, która spodoba się nie tylko paniom – męską część publiczności przyciągnie z pewnością klimat rycerskiej opowieści i spektakularne sceny bitew.

Jane Austin na wieczór

Każda kobieta kocha powieści Jane Austin. Wszyscy znają pełne zwrotów akcji, romantyczne perypetie Lizzy z „Dumy i uprzedzenia”. Teraz Romance TV przedstawi produkcję BBC pokazującą losy innych bohaterek wykreowanych przez najlepszą autorkę powieści kobiecej, m.in. Emmy oraz trzech sióstr z „Rozważnej i romantycznej” – Elinore, Marianne i Margaret Dashwood. Wszystkie przeżyją wielki dramat, gdy zostaną zmuszone do opuszczenia domu, w którym spędziły całe życie. W jaki sposób wpłynie to na ich miłosne historie? Która z nich okaże się rozważna, a która romantyczna?

Pożeracze niewieścich serc

W jesiennej ramówce Romance TV znajdzie się także serial „Pożeracze niewieścich serc”, adresowany do kilku pokoleń kobiet. Jest to historia samotnego ojca i jego czterech, niezwykle czarujących synów. Każdy z nich przeżywa inne miłosne perypetie. W tej produkcji obiekty westchnień znajdą zarówno matki, jak i córki, a śledząc losy przystojnych panów będą mogły czerpać naukę jak postępować z mężczyznami.

Smak prawdziwej miłości

W sobotnie, jesienne wieczory Romance TV zaprosi swoich widzów na cykl „Miłosny catering”, a w nim filmy, które wzmogą apetyt na kolejne romantyczne historie. W „Miłości i innych przysmakach” będzie można przekonać się, ile emocji wzbudza gorący romans w kuchni. Film „Sophie gotuje” to z kolei opowieść, która pokazuje w jaki sposób pasja do gotowania i pracy może pochłonąć kobietę bez reszty, by w końcu przewrócić jej życie o 180 stopni. A bohaterki dwóch części „Czterech syren” – matka i jej trzy córki udowodnią jak podgrzać atmosferę w swojej restauracji dzięki miłosnym przygodom.

Romance TV dostępny także w PLAY NOW

Od 19 sierpnia 2016 roku Romance TV będzie można oglądać w pakiecie Extra w nowej telewizyjnej ofercie sieci komórkowej PLAY pod nazwą PLAY NOW. Klienci PLAY dzięki nowej usłudze mogą oglądać kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie, komputerze lub na telewizorze dzięki urządzeniu Google Chromecast.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *