W trenerskich fotelach 7. edycji “The Voice of Poland” zasiądą Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson, a także debiutująca w roli trenerki – Natalia Kukulska. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W odcinkach na żywo do grona prowadzących dołączy Barbara Kurdej-Szatan. Premiera 7. edycji show już 3 września 2016 roku w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 HD.

Kto spośród setek wokalistów, biorących udział w castingach, dotrze do finału i zdobędzie nagrodę główną – kontrakt płytowy z Universal Music Polska? O tym widzowie Dwójki przekonają się już jesienią.

Nowa edycja “The Voice of Poland” obfitować będzie w nowości i niespodzianki. Podczas “Przesłuchań w ciemno” trenerzy do swoich drużyn będą mogli wybrać od 12 do 14 osób. Na etapie “Bitew” aż trzykrotnie będą mieli szansę “ukraść” zawodnika z konkurencyjnej drużyny. Do odcinków “Live” trafi 16 osób. Znowu nie zabraknie ogromnych emocji – trenerzy zrobią wszystko, żeby to właśnie w ich drużynie znalazł się najlepszy głos w Polsce. Widzowie zobaczą gwiazdy śpiewające z uczestnikami, dowiedzą się, który wokalista wzruszy trenerów i jak trzeba zaśpiewać, żeby być noszonym na rękach. W nowym sezonie show widzowie będą świadkami jednego z najbardziej zaskakujących elementów programu – tzw. podwójnego Blinda. Oznacza to, że trenerzy nawet po odwróceniu swoich foteli nie zobaczą uczestnika.

Wokaliści będą dostarczać trenerom ogromnych emocji – jeden z uczestników zaśpiewa wzruszającą piosenkę, którą napisał dla swojej mamy. Nie zabraknie też powrotów – raz jeszcze na scenie “The Voice of Poland” staną dawno niewidziane osoby i być może skorzystają z drugiej szansy. Może serca fanów programu raz jeszcze skradnie duet?

“The Voice of Poland 7”

Emisja: sobota, od 3 września, godzina 20:05

Źródło: Telewizja Polska