25 czerwca – 1 lipca w TV Puls

Na tydzień 25 czerwca – 1 lipca 2016 roku TV Puls przygotował niedzielny wieczór z gwiazdami, w ramach którego wyemituje film przygodowy „After Earth: 1000 lat po Ziemi” z udziałem Willa Smitha (m.in. „Bad Boys”, „Faceci w czerni”, „Hancock”; atrakcją filmu jest występ ojca i syna, czyli duetu Will Smith-Jeden Smith), w którym bohaterowie muszą stawić czoła dzikiej planecie oraz kultowy obraz akcji „Liberator 2” ze Stevenem Seagalem. Pierwszy z nich to produkcja z mocnym familijnym przesłaniem, które mówi, że o rodzinę należy dbać bez względu na okoliczności, z kolei „Liberator 2” to bardzo udana kontynuacja jednego z najpopularniejszych filmów akcji lat 90., w której Steven Seagal jako były komandos stara się zapobiec wielkiej tragedii… Hitem weekendu będzie też emisja „Rambo 3” – trzeciej części kultowej serii z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Ale to nie wszystko. Tydzień będzie również obfitował w filmowe premiery. Jedną z nich będzie komedia „Raj dla par” z udziałem Vince’a Vaughna i Jeana Reno opowiadająca o kilku parach, które wybierają się na wakacje, by rozwiązać swoje problemy… Ponadto TV Puls premierowo wyemituje hit kina akcji „Miami Vice” w reżyserii Michaela Manna („Gorączka”), w którym zobaczymy Colina Farrella i Jamiego Foxxa, komedię obyczajową „Co z oczu, to z serca” z Jennifer Lopez i George’em Clooneyem oraz „Komedię mało romantyczną”, czyli „opowieść o miłości, romantycznych porywach i tym podobnych ściemach” z udziałem m.in. Carmen Electry.

„Sezon na miłość”
obyczajowy, Turcja 2014, wyst.: Daghan Külegeç, Mehti Aydin, Nihal Isiksaçan, Nilperi Sahinkaya, Ozge Gurel, Serkan Çayoglu
Zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu – Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete – starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Łowcy skarbów”
przygodowy, USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999, reż. Wade Eastwood, John Bell, wyst.: Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth
Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Rambo 3”
akcja, USA 1988, reż. Peter MacDonald, wyst.: Sylvester Stallone, Marc de Jonge, Richard Crenna, Kurtwood Smith
Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo z czasów wojny w Wietnamie – pułkownik Trautman wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest wykluczona. Rambo decyduje się więc sam wyruszyć na ratunek dowódcy.
Emisja: sobota, 25 czerwca, godzina 20:00

„After Earth: 1000 lat po Ziemi”
przygodowy, USA 2013, reż. M. Night Shyamalan, wyst.: Will Smith, David Denman, Jaden Smith, Sophie Okonedo
Film rozpoczyna się w momencie, gdy mija 1000 lat od katastrofalnych wydarzeń, które zmusiły ludzi do ucieczki z naszej planety. Pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec, legendarny Cypher (Will Smith), rozbija się na Ziemi. Rozbitkowie, ranny Cypher wraz z synem, szukając pomocy, muszą podjąć niebezpieczna wyprawę i przede wszystkim nauczyć się wspólnego działania i wzajemnego zaufania, jeśli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.
Emisja: niedziela, 26 czerwca, godzina 20:00

„Liberator 2”
akcja, USA 1995, reż. Geoff Murphy, wyst.: Steven Seagal, Eric Bogosian, Katherine Heigl, Morris Chestnut
Pędzący przez Góry Skaliste pociąg pasażerski Grand Continental zostaje opanowany przez grupę terrorystów. Dowodzący nimi szalony naukowiec, Travis Dane, przemienia go w ruchome centrum dowodzenia za sprawą którego przejmuje kontrolę nad nowoczesną satelitą, bronią nowej generacji mogącą wywoływać trzęsienia ziemi. Jedynym pasażerem, który uniknął pojmania jest Casey Ryback, tajny agent rządowy. Pociąg zamienia się w pole bitwy a czasu jest coraz mniej. Czy uda mu się samotnie powstrzymać szaleńca przed zniszczeniem Waszyngtonu?
Emisja: niedziela, 26 czerwca, godzina 21:55

„Co z oczu, to z serca” – PREMIERA
komedia, obyczajowy, USA, 1998, reż. Steven Soderbergh, wyst.: George Clooney, Jennifer Lopez, Andrea Brooks, Dennis Farina, Don Cheadle, Luis Guzmán, Steve Zahn, Ving Rhames
Błyskotliwy i sprytny rabuś, w rolę którego wciela się gwiazda światowego kina, George Clooney, może pochwalić się włamaniami do blisko dwustu banków bez użycia broni. Niestety, gdy powinie mu się noga, Jack trafia do więzienia. Zła passa nie trwa jednak długo, ponieważ wkrótce złodziejowi z pomocą kolegi, udaje się zbiec. Policjantka, która jest świadkiem całego zajścia, zamiast ich powstrzymać, zostaje zakładniczką i ma uczestniczyć w kradzieży drogocennych diamentów.
Emisja: poniedziałek, 27 czerwca, godzina 20:00

„Miami Vice” – PREMIERA
akcja, USA, 2006, reż. Michael Mann, wyst.: Colin Farrell, Jamie Foxx, Li Gong, Naomie Harris
Po tragicznych zdarzeniach w trakcie akcji przeciwko dealerom narkotykowym, do zadania zostają przydzieleni dwaj agenci – Sonny Crockett (Colin Farrell) oraz Ricardo Tubbs (Jamie Foxx). Policjanci pod przykrywką przemytników mają przeniknąć do środowiska mafijnego, aby rozbić system od wewnątrz. Kto jest informatorem i jak daleko sięgają macki świata przestępczego?
Emisja: wtorek, 28 czerwca, godzina 20:00

„Raj dla par” – PREMIERA
komedia, obyczajowy, USA 2009, reż. Peter Billingsley, wyst.: Jean Reno, Vince Vaughn, Faizon Love, Jason Bateman, Jon Favreau, Kristen Bell, Malin Akerman
Film opowiada historię czterech par, które udają się na tropikalną wyspę, aby dać się porwać emocjonującej terapii uzdrawiającej ich związki. Szybko jednak okazuje się, że pary te są dalekie od ideału… Komedia, która rozbawi każdego do łez, a w rolach głównych wystąpią ikony kina takie jak Kirsten Bell, Jason Bateman, Malin Akerman czy Jean Reno.
Emisja: środa, 29 czerwca, godzina 20:00

„Komedia mało romantyczna” – PREMIERA
komedia, obyczajowy, USA 2006, reż. Aaron Seltzer, wyst.: Carmen Electra, Adam Campbell, Alyson Hannigan, Jennifer Coolidge, Tony Cox
Julia marzy o wielkiej miłości, rycerzu na białym koniu i hucznym weselu ze szczęśliwym zakończeniem. Kiedy wydaje jej się, że wreszcie go odnalazła, musi zmierzyć się z całym światem. Wkrótce okazuje się jednak, że nawet Julia ma jeszcze szansę zrealizować swoje marzenia.
Emisja: środa, 29 czerwca, godzina 22:15

„Tower Heist: Zemsta cieciów”
komedia, USA 2011, reż. Brett Ratner, wyst: Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy, Matthew Broderick
Obsługa luksusowego apartamentowca przy Central Parku zwanego „Tower” dowiaduje się, iż miliarder, właściciel penthousa w tym wieżowcu zdefraudował pieniądze odkładane przez nich na emeryturę. Pracownicy decydują, iż musi to zostać pomszczone i planują wariacki skok aby odzyskać swoje pieniądze.
Emisja: czwartek, 30 czerwca, godzina 20:00

„Uniwersalny żołnierz”
akcja, USA 1992, reż. Roland Emmerich, wyst.: Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Ally Walker.
W ramach tajnego eksperymentu armii USA, żołnierze polegli w Wietnamie są przywracani do życia pod postacią bezwzględnych cyborgów. W tej formie mają być żołnierzami idealnymi bez uczuć, bez wspomnień. Jednak jeden z nich Luc – na skutek szoku zaczyna przypominać sobie swoją przeszłość. Okazuje się, że jego aktualny towarzysz broni Andrew jest winien jego śmierci w Wietnamie. Dawny konflikt wybucha z nową mocą.
Emisja: piątek, 1 lipca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *