25 kwietnia-1 maja w PULS 2

W ostatnim tygodniu kwietnia PULS 2 zaprasza całe rodziny na wspólną rozrywkę. O godzinie 14:00, od poniedziałku do piątku, nie tylko na najmłodszych czekają pełnometrażowe animacje, między innymi: „Barbie przedstawia Calineczkę”, „Przygody lisa urwisa”, „Biegiem przez las” czy znana produkcja Disneya „Księga dżungli”. PULS 2 zachęca do wieczornego oglądania losów bohaterów serialu animowanego „Potwory kontra Obcy”. Wraz z początkiem maja rozpocznie się emisja drugiego sezonu serialu animowanego o niezwykłym chłopcu „Jimmy Neutron: mały geniusz”. Dorosłym widzom stacja poleca nowe odcinki z udziałem znanego szefa kuchni i restauratora Gordona Ramsaya: „Piekielny hotel Gordona Ramsaya” i „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”. Premierowo PULS 2 wyemituje kolejne odcinki siódmego sezonu „Gwiazd lombardu” i czwartego sezonu „Łowców okazji”. Wszystkim właścicielom czworonogów stacja poleca program Cesara Millana – „Zaklinacz psów”, który z pewnością wyjaśni i rozwiąże wiele problemów relacji człowiek-zwierze.

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja, USA 2008, reż. Elżbieta Kopocińska(Reż wer pol)
Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20

„Potwory kontra Obcy”
animacja, USA 2013
Serial „Potwory kontra Obcy” opowiada o losach czterech przyjaciół – B.O.B.-a, profesora Karalucha, Brakującego Ogniwa oraz Gigantiki, którzy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom i walczą z kosmitami, chcącymi opanować Ziemię.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Barbie przedstawia Calineczkę”
animacja, USA 2008, reż. Conrad Helten, dubbing: Barbara Kałużna, Beata Wyrąbkiewicz, Joanna Pach, Julia Kołakowska, Katarzyna Łaska, Monika Pikuła
Poznaj Calineczkę, która mieszka w magicznym świecie, ukrytym gdzieś pośród dzikich kwiatów. Za sprawą rozkapryszonej dziewczynki Makeny, Calineczka i jej dwie przyjaciółki zostają przeniesione do miasta. Tam dowiadują się o planach budowy, która miałaby stanąć w miejscu, gdzie znajduje się ich magiczny dom. To oznacza, że ich piękna kraina zostałaby doszczętnie zniszczona. Calineczka postanawia udowodnić, że nawet tak mała osóbka jak ona może wpłynąć na bieg wydarzeń.
Emisja: wtorek, 28 kwietnia, godzina 14:00

„Biegiem przez las”
animacja, Dania 2011, reż. Dariusz Zawiślak(reż wersji polskiej), Esben Toft Jacobsen
Jedenastoletni – Jonathan – i jego młodsza siostra – Sophie – spędzają wakacje u swojego dziadka, który mieszka na skraju lasu. Jonathan nie ma ochoty spędzać czasu z siostrą, dlatego wszelkimi sposobami próbuje się jej pozbyć. W końcu Sophie znika, lecz w sposób, którego Jonathan nigdy by się nie spodziewał! Sophie zostaje porwana przez ogromnego niedźwiedzia, który zabiera ją do lasu. Teraz Jonathan musi zrobić wszystko, by ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem do domu.
Emisja: środa, 29 kwietnia, godzina 13:55
Powtórka: sobota, 2 maja, godzina 10:40

„Przygody lisa urwisa”
animacja, Luksemburg 2005, reż. Joanna Wizuel(reżyser wersji polskiej), Thierry Schiel
Lis Renart to wyjęty spod prawa sprytny złodziejaszek, który walczy z feudalną niesprawiedliwością. Nie kradnie z chciwości, ale po to, by zapewnić przetrwanie swej rodzinie. Renart oraz jego wspólnik, nieporadny szczur Rufus, pragną odnaleźć skarb, który ma rozwiązać ich problemy i zapewnić im szczęście. Poszukiwania okazują się zajęciem trudnym i pełnym pułapek. Renart musi poradzić sobie z groźnym, choć niezbyt rozgarniętym wilkiem Paszczykłapem, a także odeprzeć natrętne zaloty kobiet, niekiedy tak wpływowych, jak królowa lwica.
Emisja: czwartek, 30 kwietnia, godzina 14:00
Powtórka: sobota, 2 maja, godzina 8:40

„Księga dżungli”
animacja, USA 1967, reż. Wolfgang Reitherman, dubbing: Andrzej Arciszewski, Jan Prochyra, Jerzy Kamas
Mowgli – bohater animacji Disneya – „Księga dżungli” jako niemowlę zostaje porzucony i znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Kiedy dorasta zaczyna rozumieć, że zwierzęta nie są jego prawdziwą rodziną i tak naprawdę należy do kogoś innego. Rozpoczyna pełną przygód, nowych znajomości i niebezpieczeństw wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu swoich prawdziwych korzeni.
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 14:00
Powtórka: niedziela, 3 maja, godzina 10:15

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Emisja: niedziela, godzina 12:00

„Łowcy okazji”, IV sezon
dokumentalny, USA 2013
„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach – Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, II sezon
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: niedziela, godzina 13:00

„Gwiazdy lombardu”, VII sezon
dokumentalny, USA 2012
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:30

„Zaklinacz psów”, VI sezon
reality TV, USA 2009
Słynny behawiorysta psów Cesar Millan pokazuje właścicielom jak być przywódcą swojego pupila. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Emisja: niedziela, godzina 19:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *