25 kwietnia-1 maja w TV Puls

Tydzień 25 kwietnia-1 maja 2015 roku w TV Puls to wiele premier filmowych, w tym m.in. takie, jak „Gamer” z Gerardem Butlerem, pełna humoru i efektów specjalnych adaptacja komiksu „Wanted-Ścigani” z Angeliną Jolie, Jamesem McAvoyem i Morganem Freemanem czy horror „Jaskinia”. Wiele propozycji znajdą dla siebie również rodzice z dziećmi, bo premierowo stacja pokaże m.in. takie produkcje familijne, jak „Babe: świnka w mieście” czy „Goryl Śnieżek w Barcelonie”. Fanów mocniejszych wrażeń TV Puls zaprasza na kolejny odcinek drugiego sezonu serialu „Hannibal”. Stacja zaprasza też do oglądania nowych produkcji własnych: programu rozrywkowego „Twój Puls” i reality show „Dom Wróżek: ponad zmysłami”.

„Twój Puls”
program rozrywkowy/lifestyle, Polska 2015, prowadzące: Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska
„Twój Puls” to program rozrywkowy typu daily show skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program – Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska – tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe, ale bardzo smaczne potrawy. Drugi z nich koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków – „Nasze sprawy” – poruszane są bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i komentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii – nie zabraknie tematów tabu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:50

„Dom Wróżek: ponad zmysłami”
reality show, Polska 2015, prowadząca: Nina Cieślińska
„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci – w jednym domu zgromadzą się niebanalne postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje, zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani, by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w „domu wróżek”, przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez czujne oko kamer telewizyjnych. Czeka ich mnóstwo zadań i wyzwań, mających na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności. Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników. Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka – Oriana, trenerka personalna – Barbara Hajduk oraz socjolog – Janusz Bujko. Program poprowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.
Premiera 4. odcinka: środa, 29 kwietnia, godzina 21:55

„Hannibal”, sezon II
kryminał, thriller, USA 2014, wyst.: Michael Madsen, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Scott Thompson, Aaron Abrams, Hettienne Park
Mroczny i wciągający serial „Hannibal” powraca – drugi sezon jest pełen zaskakujących zwrotów akcji i psychologicznych rozgrywek pomiędzy bohaterami. Will Graham (Hugh Dancy) przebywa w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym oskarżony o zbrodnie Hannibala Lectera (Mads Mikkelsen). Mężczyzna, widząc prawdziwe oblicze Hannibala, postanawia stanąć do walki, aby udowodnić swój zdrowy rozsądek i przekonać najbliższych, że jest niewinny zarzucanych mu zbrodni. Jack Crawford (Laurence Fishburne) ma mieszane uczucia względem Willa, zastanawia się czy jego protegowany jest w rzeczywistości zimnokrwistym zabójcą. Szukając odpowiedzi zwraca się o pomoc do człowieka, któremu ufa – Hannibala Lectera i zatrudnia go jako policyjnego konsultanta. Śmiertelny taniec pomiędzy bohaterami trwa, a zaskakujące i nieoczekiwane zwroty akcji pokażą, że po tym sezonie już nic nie będzie takie samo…
Premiera 4. odcinka: środa, 29 kwietnia, godzina 23:00

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 9. odcinka: środa, 29 kwietnia, godzina 23:55

„Mistrz kierownicy ucieka 2” – PREMIERA
komedia, USA 1980, reż. Hal Needham, wyst.: Burt Reynolds, Jackie Gleason, Sally Field
Dalszy ciąg historii o brawurowo jeżdżącym przemytniku o pseudonimie Bandyta. Tym razem, eskortuje on prowadzoną przez przyjaciela, ciężarówkę z niezwykłym bagażem – ciężarną słonicą Charlottą, za którą obaj mają otrzymać 400 tysięcy dolarów. Zadanie wydaje się łatwe, jednak na bohaterów poluje wyjątkowo zawzięty szeryf z Teksasu – Buford T. Justice.
Emisja: sobota, 25 kwietnia, godzina 15:20
Powtórka: niedziela, 26 kwietnia, godzina 16:50

„Lockout”
akcja, Francja 2012, reż. James Mather, Stephen Saint Leger, wyst.: Guy Pearce, Maggie Grace, Peter Stormare, Lennie James
Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Były agent rządowy, Snow (Guy Pearce), zostaje niesłusznie oskarżony, a następnie skazany za szpiegostwo przeciwko USA. Dostaje jednak szansę na odzyskanie wolności. Na odległej od Ziemi planecie wybudowano więzienie dla najgroźniejszych przestępców. Jest ono doskonale strzeżone, jednak grupie skazańców udaje się wzniecić bunt i przejąć władzę. Co gorsza, w ich ręce wpada córka prezydenta. Władze wiedzą, ze jedyną osoba, która może uratować dziewczynę, jest Snow.
Emisja: sobota, 25 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 1 maja, godzina 22:20

„Gamer” – PREMIERA
akcja, USA 2009, reż. Brian Taylor, Mark Neveldine, wyst.: Gerard Butler, Amber Valletta, Ludacris, Michael Hall
Niedaleka przyszłość. Świat, którym rządzi nanotechnologia, a w stworzonym sztucznie środowisku jedni ludzie kontrolują umysły innych w niekończącej się i obejmującej swoim zasięgiem miliony osób grze internetowej. Jej głównym bohaterem jest mistrz Kable. Gwiazdor owej wyjątkowo brutalnej gry akcji znanej jako „Slayers”, w której jako awatary graczy występują więźniowie, staje się światowym fenomenem. Miliony ludzi obserwują w napięciu każdy jego ruch. Jego postać kontroluje nastolatek Simon. Tymczasem Kable powoli realizuje swój ukryty plan: chce odzyskać tożsamość, uwolnić uwięzioną rodzinę i doprowadzić do zniszczenia całego systemu, będącego tworem multimilionera Kena Castle’a.
Emisja: sobota, 25 kwietnia, godzina 22:00

„Wanted-Ścigani” – PREMIERA
akcja, USA 2008, reż. Timur Bekmambetov, wyst.: Angelina Jolie, James McAvoy, Morgan Freeman, Terence Stamp
Młody mężczyzna – Wesley Gibson, dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy okazuje się, że ojciec został zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Rozpoczyna współpracę z człowiekiem o imieniu Sloan. Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.
Emisja: niedziela, 26 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 27 kwietnia, godzina 22:50

„Jaskinia” – PREMIERA
horror, USA 2005, reż. Bruce Hunt, wyst.: Cole Hauser, Eddie Cibrian, Lena Headey, Morris Chestnut
Głęboko, w niedostępnych lasach Rumunii, grupa naukowców odnajduje ruiny XIII-wiecznego opactwa. Podczas szczegółowych badań dokonują zaskakującego odkrycia – opactwo zostało zbudowane ukrywając wejście do gigantycznego systemu podziemnych jaskiń. Miejscowi biolodzy uważają, że w jaskiniach może panować unikalny, nieznany ekosystem. Wynajmują więc grupę amerykańskich speleologów, którzy mają pomóc im odkryć tajemnice głębi. Jack i jego brat Tyler to szukający mocnych wrażeń zawodowcy, dla których nie ma niedostępnych jaskiń. Zbierają elitarną grupę najlepszych na świecie nurków i od razu ruszają na spotkanie przygody. Okazuje się, że w jaskiniach czeka na nich jednak nie tylko nowy, nieznany ekosystem, lecz przede wszystkim całkowicie nowy, nieznany gatunek.
Emisja: niedziela, 29 kwietnia, godzina 22:15

„Boski żigolo w Europie” – PREMIERA
komedia, USA 2005, reż. Mike Bigelow, wyst.: Rob Schneider, Eddie Griffin, Jeroen Krabbé.
Kontynuacja niesamowitych przygód Deuce’a Bigalowa, który posiada zadziwiającą zdolność zadowalania kobiet, będąc ich utrzymankiem. Deuce Bigalow zapisuje się do szkoły dla żigolaków w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwinie swoje nieprzeciętne umiejętności. Nie obędzie się bez zabawnych sytuacji!
Emisja: czwartek, 30 kwietnia, godzina 20:00

„Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje” – PREMIERA
familijny, USA 2011, reż. John Schultz, wyst.: Heather Graham, Jordanna Beatty, Preston Bailey
Hania Humorek zostaje sama w domu na wakacje. Jej najlepsi przyjaciele wyjeżdżają, a rodzice udają się w podróż do Kalifornii. Do znudzonej dziewczynki przyjeżdża dawno niewidziana, ekstrawertyczna ciotka. Szybko okazuje się, że ciocia jest w stanie odmienić sytuację dziewczynki i uczynić jej wakacje najwspanialszymi na świecie.
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 6:50

„Babe: świnka w mieście” – PREMIERA
familijny, USA 1998, reż. George Miller, wyst.: Danny Mann, James Cromwell, Magda Szubanski, dubbing: Janusz Zakrzeński, Jarosław Boberek, Joanna Wizmur, Marek Bargiełowski, Olga Bończyk, Teresa Lipowska
Dalszy ciąg przygód „świnki z klasą”. Słynna świnka farmerska – Babe przypadkowo powoduje wypadek, którego ofiarą pada jej ukochany pan Hogget. Z powodu choroby gospodarza farma podupada. Świnka jedzie do miasta z gospodynią, walczyć w zawodach dla zwierząt o wielką nagrodę pieniężną. Wszystko po to, żeby uratować farmę.
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 8:45

„Goryl Śnieżek w Barcelonie” – PREMIERA
familijny, Hiszpania 2011, reż. Andrés G. Schaer
Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny na świecie biały goryl. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych mieszkańców zoo jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich towarzyszy, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może zmienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo.
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 10:45

„Wyspa piratów” – PREMIERA
przygodowy, USA 1995, reż. Renny Harlin, wyst.: Geena Davis, Frank Langella, Matthew Modine
Były agent służb specjalnych, Joe McGray, obecnie zajmuje się ochroną przyrody na malowniczej wyspie. Legenda głosi, że kiedyś żył na niej mityczny bogacz, właściciel skarbu. Kłopoty Joe’go zaczynają się, gdy na wyspie pojawiają się nie tylko jego byli współpracownicy, ale także bezlitośni poszukiwacze skarbów…
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 16:30

„Niesamowity Hulk”
akcja, USA 2008, reż. Louis Leterrier, wyst.: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth
Ekranizacja kultowej opowieści o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Od czasu przypadkowego napromieniowania naukowiec Bruce Banner szuka lekarstwa, które pozwoli mu uwolnić się od niezwykłego stanu, w jaki wpada pod wpływem silnego stresu. W takich chwilach Banner zmienia się bowiem w olbrzymiego zielonego mutanta – Hulka. Naukowiec jest na najlepszej drodze do znalezienia remedium, jednak wszystko może zostać utracone, kiedy pojawia się tajemnicze monstrum, które siłą przewyższa Hulka. W dodatku zielonego olbrzyma usiłuje schwytać armia, by wykorzystać jego moc do własnych celów. Banner musi dokonać ostatecznego wyboru – czy pozostać zwykłym naukowcem, czy raczej uwolnić niezmierzoną siłę, która tkwi w jego wnętrzu.
Emisja: piątek, 1 maja, godzina 20:00

„Tom i Jerry: Misja na Marsa” – PREMIERA
animacja, USA 2005, reż. wersji polskiej: Marcin Kołodyniec, dubbing: Iwona Rulewicz, Marek Frąckowiak, Wojciech Paszkowski, Zbigniew Suszyński
Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi szybko się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.
Emisja: niedziela, 26 kwietnia, godzina 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *