„Teoria wielkiego podrywu” VIII w Comedy Central

Grupa sympatycznych geeków i ich drugich połówek po raz kolejny rozbawi widzów do łez. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 dwa premierowe odcinki 8. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu”.

W pierwszym odcinku zobaczymy powrót Sheldona z jego samotnej wyprawy po Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie uda mu się nie wpaść w tarapaty. Jednak na ratunek, jak zawsze, przybędą Leonard i Amy. Z kolei Penny będzie się starać o pracę w firmie farmaceutycznej, a Raj w końcu przedstawi przyjaciołom swoją dziewczynę.

„Teoria wielkiego podrywu” to serial, którego bohaterami są dwaj geniusze Leonard i Sheldon oraz ich przyjaciele Howard i Raj. Ci sympatyczni naukowcy potrafią rozszczepić atom, jednak długo nie wiedzieli, jak postępować z kobietami i nie mieli pojęcia o życiowych realiach. Do czasu kiedy w ich życiu pojawiła się piękna kelnerka, Penny. Pod jej wpływem w bohaterach dokonała się ogromna przemiana, którą widzowie mogli śledzić w dotychczasowych sezonach serialu. W najnowszej serii każdy z nich może już pochwalić się stałym i udanym związkiem, choć zupełnie nie wpłynęło to na ich niecodzienne zainteresowania, miłość do nauki, super bohaterów i „Gwiezdnych Wojen”.

Ten serial to prawdziwa kopalnia gagów, odniesień do popkultury, świata nauki i science fiction. Na planie „Teorii wielkiego podrywu” niejednokrotnie gościli idole geeków na całym świecie, w tym: astrofizyk Stephen Hawking, współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, kultowy kapitan Spock – Leonard Nimoy, czy użyczający głosu najsłynniejszemu czarnemu charakterowi w galaktyce, Lordowi Vaderowi, James Earl Jones. Kogo zobaczymy w tym sezonie?

„Teoria wielkiego podrywu”, sezon VIII

Premiera: niedziela, 5 kwietnia, godzina 20:00
Emisja: niedziela, godzina 20:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *