26 lipca – 1 sierpnia w PULS 2

Na dni 26 lipca – 1 sierpnia telewizja PULS 2 przygotowała ofertę programową dla całej rodziny. Na antenie pojawią się nowe odcinki seriali animowanych skierowanych do najmłodszych widzów: „Mega Spider-Man”, „Był sobie człowiek”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Świat według Ludwiczka”, „Kotopies” i „Miś Yogi”.

Dla młodych widzów stacja przygotowała także pełnometrażowe propozycje, a wśród nich animacje: „Kot w butach na Dzikim Zachodzie”, „Przygody królika urwisa”, „Madeline” oraz dwa filmy z cyklu Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: „Śpiąca królewna” oraz „Braciszek i siostrzyczka”. W piątkowe popołudnie na widzów czeka seria filmów, wśród nich propozycje familijne – „Tajemnicza wyspa” i „Dzielny szeryf Lucky Luke”, a wieczorem komedia „Żądza pieniądza”. W sobotę PULS 2 rozpocznie wakacyjny cykl filmów o rekinach filmem – „Rekin w Wenecji” ze Stephenem Baldwinem w roli głównej. W weekend fani dokumentów aukcyjnych nie będą się nudzić, czekają na nich nowe odcinki seriali: „Aukcja w ciemno”, „Gwiazdy lombardu”, „Łowcy okazji”.

„Rekin w Wenecji” – PREMIERA
przygodowy, USA 2008, reż. Danny Lerner, wys. Stephen Baldwin, Hilda van der Meulen, Giacomo Gonnella
Spokój i cisza Wenecji zostają zmącone, gdy kazuje się, że w kanałach grasuje krwiożerczy rekin. Wenecja zamienia się w śmiertelną pułapkę. Do Włoch przyjeżdża David Franks poszukujący swojego ojca, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Prawdopodobnie został zaatakowany przez bestię. David szuka ukrytego w kryptach Wenecji skarbu Medyceuszy. Zaginionego bogactwa szuka także włoska mafia, która gdy dowiaduje się o zamiarach Davida, postanawia porwać jego dziewczynę, zmuszając go tym samym do współpracy. Franks przemierza kanały Wenecji w poszukiwaniu skarbu i ojca.
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 22:00

„Tajemnicza wyspa” – PREMIERA
familijny, Niemcy 2007, reż. Hansjörg Thurn, wys. François Goeske, Diane Willems, Tobias Moretti
Na podstawie opowieści Roberta Louisa Stevensona, która jest pierwszą i być może najwspanialszą historią ze wszystkich opowiadań o pirackich przygodach, pełnych wrażeń, niebezpieczeństw i niezapomnianych postaci.
17-letni Jim Hawkins pomaga swojej owdowiałej matce prowadzić małą karczmę na wybrzeżu XVIII-wiecznej Anglii. Pewnej nocy, podczas szalejącej burzy, przybywa do nich Bill Bones – stary marynarz, który szuka schronienia. Pewnego dnia gang piratów trafia na jego ślad i morduje go… dla skrawka papieru. Jim odkrywa, że ów skrawek papieru to mapa prowadząca do skarbu, ukrytego przez legendarnego pirata – kapitana Flinta, który zakopał go na odległej, tajemniczej wyspie…
Emisja: piątek, 1 sierpnia, godzina 15:35

„Dzielny szeryf Lucky Luke” – PREMIERA
familijny, Włochy, USA 1991, reż. Terence Hill, wys. Terence Hill, Nancy Morgan, Fritz Sperberg, Dominic Barto
Gdzieś na Dzikim Zachodzie znajduje się małe miasteczko, do którego przybywa pewnego dnia Lucky Luke, wraz ze swoim gadającym koniem. Wkrótce zostaje on szeryfem, jednak prędko musi stoczyć walką z bandą braci Daltonów, którzy nawiedzają miasteczko.
Emisja: piątek, 1 sierpnia, godzina 17:40

„Żądza pieniądza” – PREMIERA
komedia, Francja 1993, reż. Gérard Oury, wys. Christian Clavier, Tsilla Chelton, Catherine Jacob, Philippe Khorsand
Urbain prowadzi wspólnie ze swoją żoną dużą firmę. Nie widzi jednak powodu, by dzielić się uczciwie wszystkimi zyskami. „Wygospodarowane” bez wiedzy żony pieniądze lokuje w sztabkach złota, które zamierza wywieźć do Szwajcarii. Czekając na okazję przerzucenia ich za granicę, umieszcza je tymczasem w wydrążonych cegłach, z których powstaje pokaźna ścianka w kuchni jego babci…
Emisja: piątek, 1 sierpnia, godzina 19:50

„Kot w butach na Dzikim Zachodzie”
animacja, Japonia 1969, reż. Krzysztof Nawrot(reż wer pol), Tomoharu Katsumata
Tym razem dzielny kot Piórko przyjmuje zakład i wyrusza w podróż dookoła świata. Oprócz zabójców wysłanych przez Króla Kotów, szyki psuje mu złowieszczy doktor Gari Gari.
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 8:15

„Przygody królika urwisa” – PREMIERA
animacja, USA 2006, reż. Byron Vaughns
Bohaterem animacji „Przygody królika urwisa” jest sympatyczny królik, którego spotyka wiele niezwykłych przygód.
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 9:25

„20.000 mil podmorskiej żeglugi”
animacja, USA 2004, reż. Scott Heming
„20.000 mil podmorskiej żeglugi” to animacja oparta na kultowej powieści Juliusza Verne’a, opowiadająca o niezwykłych przygodach Kapitana Nemo i jego łodzi podwodnej – Nautils. Razem wybierają się w niebezpieczną podróż wraz z grupą poszukiwaczy przygód. Wśród nich jest także młoda, waleczna kobieta, przebrana za mężczyznę.
Emisja: poniedziałek, 28 lipca, godzina 16:00

„Madeline”
animacja, USA 2002, reż. Scott Heming
Paryż. Grupa dziewcząt ze szkoły z internatem zwiedza muzeum Luwr. Madeline, urzeczona obrazem „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, zostaje z tyłu grupy. Niespodziewanie, staje się jedynym świadkiem próby kradzieży obrazu. Kiedy Madeline robi zamieszanie, złodzieje uciekają. Dziewczynka bierze na siebie winę za ten incydent. Za karę zostaje przeniesiona do szkoły w Londynie. Razem z przyjaciółkami – jako tajna agentka – postanawia zdemaskować złodziei.
Emisja: wtorek, 29 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca Królewna”
baśń, Niemcy 2009, reż. Oliver Dieckmann, wys. Lotte Flack, Francois Goeske, Hannelore Elsner
Królewna przypadkowo ukuła się w palec w dniu swoich piętnastych urodzin i zapadła w głęboki, trwający sto lat sen. Wszystko, z powodu klątwy rzuconej przez złą czarownicę Marunę. W ciągu wielu lat nikomu z książąt nie udaje się obudzić pięknej królewny. Pewnego dnia do zaczarowanego zamku przybywa młodzieniec o imieniu Fynn…
Emisja: środa, 30 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Braciszek i siostrzyczka”
baśń, Niemcy 2008, reż. Wolfgang Eißler, wys. Andrea Sawatzki, Odine Johne, Hans-Laurin Beyerling
Kochające się rodzeństwo ucieka od swojej macochy – złej wiedźmy. Braciszek i siostrzyczka wędrują po lesie, aż pewnego dnia, okrutna macocha zamienia chłopca w sarnę. Od tej pory dziewczynka musi opiekować się sarenką w nadziei, że kiedyś ukochany braciszek odzyska ludzką postać.
Emisja: czwartek, 31 lipca, godzina 16:00

„Mega Spider-Man”
animacja, USA 2012
W ciągu ostatniego roku, Peter Parker jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:20

„Świat według Ludwiczka”
animacja, USA 1998
Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00 i 18:00

„Mali Giganci”
animacja, USA 2006, reż. Tomasz Niezgoda
Mali Giganci to opowieść o grupie przyjaciół, którzy uczą się w szkole dla młodych Monster Truck’ów w Demolkowie. Nasi przyjaciele szlifują tu swoje umiejętności na torach wyścigowych, zdobywają doświadczenie w miażdżeniu i zgniataniu, a wszystko to w atmosferze świetnej zabawy. Z nimi przeżyjesz wiele ekscytujących przygód, poznasz smak wygranej i przekonasz się, że nawet gorycz porażki nie jest tak straszna, kiedy masz przy sobie przyjaciół.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999, reż. Małgorzata Boratyńska(reż wer pol)
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20 i 18:35

„Wspaniałe zwierzaki”
animacja, USA 2006
Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Kotopies”
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Był sobie człowiek”
animacja, Francja 1978
Historia ewolucji człowieka. Serial przedstawia dzieje ludzkości od bardzo wczesnych początków do czasów teraźniejszych. Fabuła opowiada losy rodziny, przedstawiając jej codzienne życie na tle różnych epok. Informacje przedstawione w serialu oparte są o fakty historyczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Miś Yogi”
animacja, USA 1988
Bohaterem serialu jest uroczy Miś Yogi, mieszkaniec parku Jellystone, który nie marzy o niczym innym jak kradzież piknikowych koszyków turystom odwiedzającym park. Zachowanie to próbuje ukrócić strażnik Smith, jednak nawet i on nie potrafi się długo gniewać na sympatycznego misia. Z kłopotów próbuje go też zawsze wyciągać jego mały przyjaciel Boo Boo.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00 i 17:20

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada 1995
Serial przedstawia historie nastolatków, którym przydarzają się pełne grozy przygody np. walka z ożywioną, przerażającą lalką czy pobyt na obozie, z którego w tajemniczych okolicznościach giną dzieci.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 19:40

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *