26 lipca – 1 sierpnia w TV Puls

Premierą tygodnia 26 lipca – 1 sierpnia w TV Puls jest słynny, nagrodzony Oscarami za montaż i dźwięk film „Apollo 13” Rona Howarda. To oparta na faktach historia trudnej misji statku kosmicznego Apollo 13 w 1970 roku z udziałem tak świetnych aktorów, jak m.in. Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise czy Ed Harris.

Jak zwykle stacja pokaże też produkcje familijne i kino akcji, m.in. film ze studia Disneya „Druh zastępowy”, komedię „Przygoda na rybach” z Joem Pescim i Dannym Gloverem w rolach głównych, klasyk akcji „Hitman – cena zemsty” z nieśmiertelnym Chuckiem Norrisem oraz produkcję „Edison”, gdzie zobaczymy Justina Timberlake’a, Kevina Spaceya i Morgana Freemana. Ponadto TV Puls rozpocznie emisję siódmego sezonu serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

„Druh zastępowy”
familijny, USA 2010, reż. Mark L. Taylor, wyst.: Hutch Dano, G. Hannelius, Vicki Lewis, Kelsey Chow
Film ze studia Disneya pokazuje historię egoistycznego nastolatka Alexa Pearsona, który jest gwiazdą hokeja. Pewnego dnia jednak porzuca swoją dumę i pomaga młodszej siostrze stać się liderem drużyny Trzmieli. Chłopak nawet nie spodziewa się, co go czeka na stanowisku druha zastępu małych dziewczynek.
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 10:00

„Hitman – cena zemsty” – PREMIERA
akcja, USA 1998, reż. Michael Preece, wyst.: Chuck Norris, Eddie Cibrian, Joe Spano, Jeff Kober
Dziesięcioletni Logan Fallon jest świadkiem brutalnego morderstwa siostry i rodziców. Wychowywany przez 15 lat pod czułym okiem wuja (w tej roli Chuck Norris) uczy się i doskonali wschodnie sztuki walki. Poprzysięga zemstę mordercom swojej rodziny. Po odbyciu służby w wojsku, nawiązuje współpracę z FBI i z ich pomocą przenika w szeregi mafii. Odnajduje człowieka odpowiedzialnego za śmierć jego bliskich i planuje zemstę.
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 21:50

„Apollo 13” – PREMIERA
akcja, USA 1995, reż. Ron Howard, wyst.: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris
Film przedstawia historię trzech astronautów: Jima Lovella (Tom Hanks), Jacka Swigerta (Kevin Bacon) i Freda Haise (Bill Paxton). Jest rok 1970, miała być to jedna z wielu wypraw na Księżyc. Jednak trzeciego dnia na pokładzie statku następuje wybuch, który rozpoczyna walkę o przetrwanie. Od tej chwili cały świat śledzi z zapartym tchem losy trzech astronautów. Czy uda im się bezpiecznie wrócić na Ziemię?
Emisja: niedziela, 27 lipca, godzina 20:00

„Edison”
akcja, USA/ Niemcy 2005, reż. David Burke, wyst.: Justin Timberlake, Kevin Spacey, Morgan Freeman, LL Cool J, Dylan McDermott
Młody ambitny dziennikarz – Joshua Pollack – trafia na ślad grupy skorumpowanych policjantów. Zdaje sobie sprawę, że ta sprawa go przerasta. Dlatego prosi doświadczonego dziennikarza – Mosesa Ashforda – oraz jednego z najlepszych śledczych z biura prokuratora okręgowego, by pomogli mu stawić im czoła. Wkrótce wychodzi na jaw, że sieć korupcyjnych powiązań sięga dużo dalej, niż policyjne jednostki. Okazuje się bowiem, że w aferę zamieszani są nie tylko policjanci na wysokich szczeblach, ale także politycy i… ludzie mediów.
Emisja: niedziela, 27 lipca, godzina 23:00

„George prosto z drzewa 2”
komedia, Australia/ USA 2003, reż. David Grossman, wyst.: Angus Jones, Julie Benz, Christopher Showerman, Thomas Haden Church
Teściowa George’a – Beatrice Stanhope – nie ma zamiaru pozwolić, by jej córka i wnuk na zawsze pozostali w dżungli. Dogaduje się zatem z byłym narzeczonym Urszuli – Lyle’m – który ma zahipnotyzować jej córkę i przekonać ją do opuszczenia George’a i powrotu do miasta. Szybko wprowadzają swój plan w życie… Teraz George, wraz z pomocą zwierząt, musi uratować ukochaną!
Emisja: wtorek, 29 lipca, godzina 20:00

„El Dorado: świątynia słońca”, cz. 1.
przygodowy, USA/Peru 2010, reż. Terry Cunningham, wyst.: Shane West, Natalie Martinez, Elden Henson
Marzeniem archeologa Jacka Wildera jest znalezienie Eldorado – legendarnego „złotego miasta” Inków. Gdy Jack staje się właścicielem dziennika z czasów konkwistadorów, w którym znajduje się wiele cennych wskazówek na temat tego, jak dotrzeć do miasta, marzenia Jacka stają się bardziej realne.
Emisja: środa, 30 lipca, godzina 20:00

„Przygoda na rybach”
komedia, USA 1997, reż. Christopher Cain, wyst.: Joe Pesci, Danny Glover, Rosanna Arquette
Kumple – Gus i Joe – urodzili się, by wędkować. Odkąd pamiętają, wspólne łowienie ryb to ich wielka pasja. Ich wielkie marzenie się spełnia, gdy wygrywają konkurs wędkarski, w którym nagrodę stanowi wyjazd na Florydę. Gus i Joe wyruszają w podróż swojego życia do raju dla wędkarzy! Szybko jednak wpadają w tarapaty. Na ich nieszczęście, spotykają na swojej drodze krętacza Dekkera Masseya, który spieszy się, by odkopać to, co ukradł byłym żonom i potrzebuje do tego celu samochód. Massey kradnie Gusowi i Joemu wóz, lecz zostawia… przyczepę i łódź… Co ich jeszcze spotka po drodze i czy zdołają dotrzeć do wymarzonego celu?
Emisja: czwartek, 31 lipca, godzina 20:00

„Uniwersalny żołnierz 2: Braterstwo broni”
akcja, USA 1998, reż. Jeff Woolnought, wyst.: Matt Battaglia, Andrew Jackson, Eric Bryson
Luc i Veronica przywracają do życia Erica, który wiele lat spędził w komorze kriogenicznej. Czeka ich ciężka próba. Zamierzają zdemaskować tajemniczy program, mający na celu wskrzeszenie martwych żołnierzy i stworzenie z nich armii…
Emisja: piątek, 1 sierpnia godzina 20:00

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, sezon VII – PREMIERA
kryminalny, Kanada/ USA 2000, wyst.: William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
Kontynuacja słynnej serii o pracy grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.
Emisja: wtorek i środa, około godziny 22:00

„Barbie i Akademia Księżniczek”
animacja, Kanada/ USA 2011, reż. wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska, reż. Ezekiel Norton, Terry Klassen
Akademia Księżniczek to prestiżowa uczelnia, którą od wieków kończyły damy dworu. Każdego roku odbywa się w niej losowanie i wybrana dziewczyna zaczyna naukę w szkole. Tym razem szczęście uśmiecha się do Blair Willows, która wygrywa ten szczególny los na loterii! Blair jest zachwycona, jednak wkrótce na jaw wychodzi pewna tajemnica…
Emisja: sobota, 26 lipca, godzina 11:50

„Dziwna przygoda Kubusia Puchatka”
animacja, USA 1997, reż. wersji polskiej Joanna Wizmur, reż. Karl Geurs
Krzyś i Kubuś Puchatek to najlepsi przyjaciele, którzy spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak nadchodzi nowy rok szkolny i Krzyś musi wracać do szkoły. Nie chcąc zranić Puchatka, chłopiec postanawia zostawić mu list, dołączony do słoika z miodem. Nagle, miód się rozlewa i słowa stają się nieczytelne… Kubuś wraz z przyjaciółmi zanosi kartkę do Sowy, która błędnie odczytuje jej treść i mówi, że Krzyś wpadł w tarapaty i potrzebuje ich pomocy! I tak, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik wyruszają w wielką podróż na koniec Stumilowego Lasu, by uratować ich najlepszego przyjaciela.
Emisja: niedziela, 27 lipca, godzina 12:05

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja, USA 2008
Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: codziennie, godziny 19:00-20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *