26 listopada – 2 grudnia w TV Puls

Filmowym hitem tygodnia 26 listopada – 2 grudnia 2016 roku w TV Puls będzie film „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” – kolejna odsłona przebojowej serii pełnej pięknych kobiet i podrasowanych samochodów. Innym filmowym przebojem tygodnia będzie premiera „Hannibala” – sequela kultowego „Milczenia owiec”. Dr Hannibal Lecter wraca do Ameryki, by odnowić kontakt z agentką Starling. Jego śladem podąża okaleczony przez niego i pałający żądzą zemsty Mason Verger. W postać Hannibala Lectera ponownie wciela się rewelacyjny Anthony Hopkins. Ponadto wśród filmów o 20:00 znajdą się tak uznane produkcje, jak m.in. thriller „Purpurowe rzeki 2” i komedia „Goście w Ameryce”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Fanów telenowel TV Puls zaprasza na emitowaną pierwszy raz w Polsce argentyńską produkcję „Słodka miłość”, która w swoim kraju cieszyła się ogromną popularnością.

„SŁODKA MIŁOŚĆ”
telenowela, Argentyna 2012, wyst.: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Calu Rivero, Laura Novoa, Segundo Cernadas.
Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z sióstr – Victoria – przeżywa poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny spotykają na swojej drodze byłego kierowcę rajdowego Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„SZALONE FABRYKI POLSKIEJ MUZYKI!”
rozrywkowy, Polska 2016, prowadząca: Ruda z Red Lips.
Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu „Red Lips” wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka. Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich! Bohaterem 8. odcinka będzie łączący folka z reggae zespół Nadija!
Premiera 8. odcinka: sobota, 26 listopada, godzina 7:55

„TERAPIA SZOKOWA”
factual, dokumentalny, USA 2013.
Serial przybliża program mający zapobiegać przestępczości wśród nieletnich. Chłopcy i dziewczęta z różnych grup etnicznych trafiają na jeden dzień do prawdziwego więzienia, aby zobaczyć, jak wygląda życie za kratami.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

„UCIEC, ALE DOKĄD?”
akcja, USA 1993, reż. Robert Harmon, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin, Rosanna Arquette, Ted Levine.
Zbiegły więzień – Sam Gillen pomaga pięknej młodej wdowie, Clydie i jej dzieciom stawić opór bezwzględnemu przedsiębiorcy budowlanemu, który chce ich wyrzucić z domu i przejąć cenny grunt. Ścigany przez policję i płatnych zabójców nasłanych przez przedsiębiorcę, Sam gotów jest podjąć szaleńczą walkę o przetrwanie. Zrobi wszystko, aby ochronić rodzinę, która sama dała mu schronienie.
Emisja: sobota, 26 listopada, godzina 20:00

„SZYBCY I WŚCIEKLI: TOKIO DRIFT” – PREMERA
akcja, USA 2006, reż. Justin Lin, wyst.: Bow Wow, Brian Tee, Lucas Black, Sung Kang.
Kontynuacja przebojowej serii o szybkich samochodach i pięknych kobietach. Tym razem akcja filmu przenosi się do stolicy Japonii, gdzie szalone tempo życia przyprawia o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. Sean Boswell, miłośnik nielegalnych wyścigów samochodowych, chcąc uniknąć kary więzienia, przenosi się do Tokio. Czy Amerykanin będzie potrafił odnaleźć się w całkiem nowym otoczeniu? Czy regulaminowe życie Japończyków przekreśli możliwość kontynuowania jego pasji?
Emisja: niedziela, 27 listopada, godzina 20:00

„PURPUROWE RZEKI 2”
akcja, Francja, Włochy, Wielka Brytania 2004, reż. Olivier Dahan, wyst.: Jean Reno, Benoît Magimel, Camille Natta, Christopher Lee.
Kontynuacja słynnych „Purpurowych rzek”. Akcja nabiera szaleńczego tempa, gdy komisarz Niemans odnajduje człowieka żywcem ukamienowanego w murach klasztornych. Równolegle młody policjant Reda próbuje rozwikłać przerażający wypadek, w trakcie którego potrącono człowieka łudząco podobnego do Jezusa… Wkrótce śledztwa te łączą się, a rytualne morderstwa i tajemnicze księgi stają się coraz bardziej niebezpieczne. Czy rozwiązanie śledztwa przyniesie komisarzom spokój duszy?
Emisja: wtorek, 29 listopada, godzina 20:00

„HANNIBAL” – PREMIERA
horror, USA 2001, reż. Ridley Scott, wyst.:Anthony Hopkins, Gary Oldman, Julianne Moore, Ray Liotta, Frankie Faison, Zeljko Ivanek.
Sequel kultowego „Milczenia owiec”, w którym w postać Hannibala ponownie wciela się rewelacyjny Anthony Hopkins. Doktor Lecter cieszy się wolnością, unikając nie tylko FBI, ale również Mansona Vergera, który w celu zemsty nieprzerwanie od wielu lat poszukuje Hannibala. W jego znalezieniu tym razem ma pomóc agentka Sterling, prowadząca już 10 lat temu śledztwo w tej sprawie. Verger sądzi, że dziewczyna będzie idealna do przeprowadzenia zemsty.
Emisja: środa, 30 listopada, godzina 20:00

„GOŚCIE W AMERYCE”
komedia, Francja, USA 2001, reż. Jean-Marie Poiré, wyst.: Jean Reno, Christina Applegate, Christian Clavier, Tara Reid.
XII-wieczny rycerz i jego giermek prowadzą wspaniałe życie w średniowiecznej Francji. Pewnego dnia, zła wiedźma nakłada na nich klątwę. Gdy zaprzyjaźniony magik próbuje uwolnić ich od złego czaru, bohaterowie przypadkowo przenoszą się do przyszłości. W XXI wieku mężczyźni muszą nauczyć się żyć od nowa i znaleźć magika, który pomoże im wrócić do domu.
Emisja: czwartek, 1 grudnia, godzina 20:00

„G.I. JANE”
akcja, USA 1997, reż. Ridley Scott, wyst.: Demi Moore, Viggo Mortensen, Anne Bancroft, Jason Beghe, Josh Hopkins, Morris Chestnut.
Młoda Jordan O’Neil pracuje dla amerykańskiej marynarki wojennej. Będzie musiała udowodnić, że niedopuszczenie jej do operacji „Pustynna Burza” było błędem. Niestety, dziewczyna trafia do jednostki szkoleniowej, w której sierżant John nie zgadza się na jej obecność. Jordan podejmuje walkę nie tylko z sierżantem, ale również z samą sobą.
Emisja: piątek, 2 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *