Znaleziona w centrum Nowego Jorku kobieta z amnezją staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Świeże tatuaże pokrywające jej ciało są mapą wskazówek prowadzących do rozwiązania tajemnicy jej tożsamości i tropem dla FBI. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela “Thor”, Jaimie Alexander. Pierwszy odcinek serialu “Blindspot: Mapa zbrodni” już 5 grudnia 2016 roku o godzinie 22:00 w AXN.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

W tłumie przechodniów i turystów na Time Square w Nowym Jorku policja znajduje podejrzaną torbę. W środku znajduje się naga kobieta, której ciało niemal w całości pokrywają świeże tatuaże. Ona sama niczego nie pamięta i nikt nie wie kim jest, ani jak się tam znalazła. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera, który zostaje prowadzącym śledztwo. Wkrótce okazuje się, że rysunki, symbole i liczby na ciele kobiety są mapą zbrodni – wskazówką do ustalenia jej tajemniczej tożsamości i kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Oprócz Wallera nad sprawą pracują: agenci Edgar Reade i Tasha Zapata oraz ich zwierzchniczka, Bethany Mayfair. Ilekroć zbliżają się do rozwiązania tajemnicy przeszłości Jane Doe, natrafiają na kolejne ślady, które jeszcze bardziej komplikują drogę do rozwiązania zagadki.

W tajemniczą Jane Doe wcieliła się Jaimie Alexander, znana z filmów “Thor” i “Thor: Mroczny świat”, w których zagrała Lady Sif, wojowniczą boginię Asgardu. Na planie serialu partneruje jej Sullivan Stapleton, znany z takich produkcji jak “Kontra: Operacja świt” czy “Królestwo zwierząt”. W produkcji zobaczymy również nominowaną do Oscara za “Sekrety i kłamstwa”, Marianne Jean-Baptiste. Twórcą serialu “Blindspot: Mapa zbrodni” jest szwajcarski scenarzysta i producent, Martin Gero.

Premiera serialu “Blindspot: Mapa zbrodni” już 5 grudnia od godziny 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 22:00.

Źródło: Sony Pictures Television

Share and Enjoy !

0Shares
0 0