27 grudnia – 2 stycznia w PULS 2

W okresie 27 grudnia 2014 – 2 stycznia 2015 PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje w tym tygodniu kolejny odcinek serialu „Arrow” oraz odcinki trzeciego sezonu popularnego serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Na młodych widzów czeka tydzień wypełniony pełnometrażowymi animacjami, wśród nich seria filmów o kultowej lalce Barbie: „Barbie i Diamentowy Pałac”, „Barbie z Jeziora Łabędziego”, „Barbie i magia Pegaza” a także „Jaś i magiczna fasola”. W tym tygodniu stacja wyemituje również kolejne, premierowe odcinki seriali dla najmłodszych: „Klub Winx”, „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Fanboy i Chum Chum” oraz „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”. Pojawi się także serial „Turbo Dudly: Psi agent”.

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”
kryminalny, USA, Kanada 2002, wys. William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Eric Szmanda, Wallace Langham, Paul Guilfoyle, Robert Hall
Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O’Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 21:30

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 23:00

„Barbie i Diamentowy Pałac”
animacja, USA 2008, reż. Agnieszka Zwolińska(reżyser wersji polskiej), Gino Nichele
W magicznym świecie Barbie czeka na Was baśń o Lianie i Alexie, najlepszych przyjaciółkach, które mają wspólną pasję – muzykę. Pewnego dnia przyjaciółki poznają Melody – dziewczynę, uwięzioną w lusterku. Liana i Alexa postanawiają uratować nową koleżankę. Będą musiały udać się do Diamentowego Pałacu. Czeka je bardzo trudna i niebezpieczna wyprawa, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę. Towarzyszyć im jednak będzie magiczna moc piosenek, która pomoże Lianie i Alexie stawić czoła przeciwnościom…
Emisja: poniedziałek, 29 grudnia, godzina 13:50

„Jaś i magiczna fasola”
animacja, Wielka Brytania 2000, reż. Martin Gates
Jasiowi i jego matce kończą się pieniądze. Rodzina postanawia sprzedać ostatnią krowę, jednak w zamian za nią Jaś dostaje tylko fasolę. Z rzuconych na ziemie ziaren niespodziewanie wyrasta wysoka do nieba łodyga. Ciekawski chłopak postanawia wspiąć się na gigantyczną roślinę i zobaczyć co czeka go na górze. W fasolowym królestwie, do którego dociera panuje terror Ciemnych Jeźdźców i straszliwego Olbrzyma. Do Jasia dołącza mieszkanka królestwa – Dilly. Dzieci postanawiają pozbyć się Olbrzyma i jego sługusów. W końcu jednak Jaś zostaje złapany i umieszczony w zamkowym więzieniu. Tam spotyka magiczną harfę Harrietę i kurę znoszącą złote jajka. Dzielny chłopiec postanawia uwolnić się z niewoli, uratować przyjaciół i pozbyć się Olbrzyma.
Emisja: wtorek, 30 grudnia, godzina 13:50

„Barbie z Jeziora Łabędziego”
animacja, USA 2003, reż. Owen Hurley
Odetta, młoda córka piekarza podąża za jednorożcem do Magicznego Lasu. Tam zły czarownik – Rothbart zmienia ją w łabędzia. Królowa wróżek przybywa dziewczynie na pomoc i odwraca część zaklęcia. W dzień Odetta jest łabędziem, a w nocy człowiekiem. Zmieniona w łabędzia dziewczyna musi wykazać się odwagą i mądrością by uratować Magiczny Las. W tym samym czasie na jej drodze staje przystojny książę Daniel.
Emisja: środa, 31 grudnia, godzina 13:50

„Barbie i magia Pegaza”
animacja, USA 2005, reż. Greg Richardson
Dawno, dawno temu w odległym królestwie… Zły czarnoksiężnik żąda, by śliczna księżniczka Annika została jego żoną. Gdy piękność odmawia, zamienia jej rodziców w kamień. Annika zostaje ocalona przez cudownego, skrzydlatego konia, który zabiera ją do wspaniałego, magicznego królestwa. Odkrywa, że pegaz to w rzeczywistości jej siostra Brietta, zamieniona w skrzydlatego konia przez tego samego czarnoksiężnika lata temu. Razem podróżują teraz przez zakazane lasy i majestatyczne góry. Mają tylko trzy dni, by odwrócić klątwę, która ciąży na ich rodzinie.
Emisja: piątek, 2 stycznia, godzina 13:45

„Turbo Dudly: psi agent”
animacja, USA 2010, reż. Małgorzata Boratyńska(reżyser wersji polskiej)
„Turbo Dudly: psi agent” przedstawia przygody psa Dudka, superszpiega pracującego w tajnej organizacji do walki z przestępczością o nazwie Turbo. Jego partnerką jest Kicia Kotowska – mistrzyni kung-fu. Szpiegowska para nie pała do siebie sympatią, jednak razem będzie musiała bronić swojego rodzinnego miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej, zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00

„Fanboy i Chum Chum”
animacja, USA 2009, reż. Dariusz Dunowski(reżyser wersji polskiej)
Serial „Fanboy i Chum Chum” opowiada o przygodach 10-letniego chłopca o imieniu Fanboy i jego przyjaciela Chum Chum. Bohaterowie serialu są fanami komiksów i sami pragną choć przez chwilę poczuć się jak superbohaterowie. W tym celu, przebierają się w specjalne kostiumy i wyruszają w podróż pełną emocjonujących przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Jimmy Neutron: mały geniusz”
animacja, USA 2002
Serial opowiada o Jimmym Neutronie, dziesięcioletnim geniuszu i wynalazcy, który zamieszkuje miasteczko Retroville. Nie obce mu są rakiety kosmiczne i niewidzialne chomiki, ale najbliższy sercu jest piesek Goddard, robot własnego projektu. Niestety „genialne” wynalazki zazwyczaj prowadzą do katastrofy, ale od czego są przyjaciele? Przy boku Jimmy’ego zawsze stoją gotowi do pomocy: Carl i Sheen. Obaj są dla Jimmy’ego niezastąpionymi towarzyszami przygód.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Klub Winx”
animacja, 2014
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Gumisie”
animacja, USA 1991, reż. Andrzej Bogusz(Reż wer pol)
Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi i utrzymać swoje istnienie w tajemnicy. Zami, Tami, Sani, Grafi, Bunia i Kabi mieszkają w wielkim drzewie, a o ich istnieniu wie tylko dwójka przyjaciół: Kevin i Księżniczka Kala, oraz zły królewski brat – Książę Igthorn. Igthorn, dowodzi armią silnych orków, a wraz z nią chce zdobyć zamek. Aby to zrobić musi złapać Gumisie oraz ich gumisiowy sok, który daje niezwykłą siłę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

„Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”
animacja, USA 2006
Fascynujące przygody kota Toma i myszki Jerry. Niekończąca się gonitwa, ciągła rywalizacja i zabawne sytuacje rozbawią każdego do łez. Popularna komedia animowana, w której odwieczni wrogowie i przyjaciele zarazem, wplątują się w serię zabawnych, ale i trochę niebezpiecznych zdarzeń.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2013
Bohater programu „Handlarz doskonały” – Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia – jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby” sprawią, iż stanie się bogaty.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 19:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: środa, godzina 19:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2013
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *