Polsat ze specjalnym odcinkiem „Naszego nowego domu”

6 grudnia 2014 roku w Mikołajki o godzinie 17:55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor, wraz Martyną Kupczyk i Arturem Witkowskim odwiedzą sześć rodzin by sprawdzić co zmieniło się w ich życiu i jak im się mieszka w nowych domach.

Przez trzy sezony ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała ponad trzydzieści domów i mieszkań. 6 grudnia w Mikołajki powrócą ze specjalną, świąteczną misją. Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i kierownik ekipy budowlanej Artur Witkowski odwiedzą rodziny, których historie szczególnie zapadły im w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. Oczywiście nie zabraknie świętego Mikołaja, który spełni marzenia nie tylko najmłodszych bohaterów.

polsatnasznowy
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Zakończony 13-odcinkowy 3. sezon „Naszego nowego domu” był rekordowy i najlepszy pod każdym względem. Średnia oglądalność wyniosła ponad 2,1 mln widzów. Program kilkukrotnie bił rekordy oglądalności, 7 odcinków oglądało ponad 2 mln widzów, ale największą zebrał odcinek wyemitowany 9 listopada, kiedy program obejrzało średnio niemal 2,8 mln widzów. Rekordowe w tym sezonie były również udziały. W trakcie emisji programu (niedziela, godzina 17:45) Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując średnią za sezon na poziomie 15,7% SHR w grupie 4+ i 18,5% SHR w grupie komercyjnej. Jesienna edycja „Naszego nowego domu” zdecydowanie poprawiła wyniki zarówno wobec pierwszego, jak i drugiego sezonu.

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych, których domy zostały wyremontowane.

Źródło: Telewizja POLSAT/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *