27 lutego – 4 marca w TV Puls

Najważniejszym wydarzeniem ramówki TV Puls w tygodniu 27 lutego – 4 marca 2016 roku będzie premiera najnowszej produkcji Telewizji Puls – serialu „Tajemnice medyczne”. To oparty na francuskim formacie serial typu scripted docu, który przedstawia niezwykłe historie pacjentów pewnego szpitala. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? W role „prowadzących śledztwo” lekarzy wcielają się aktorzy znani z polskich seriali: Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec. Drugą serialową premierą tygodnia będzie produkcja „Niedoręczony list” opowiadający o grupie detektywów, którzy tropią adresatów niedoręczonych przesyłek. Ci nietypowi śledczy ratują życie, zapobiegają zbrodniom, łączą serca zakochanych, zmieniają przyszłość…

„Tajemnice medyczne” – PREMIERA
scripted docu, Polska 2016, wyst.: Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
„Tajemnice medyczne” to serial typu scripted-docu, który przedstawia historie pacjentów szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? Czego się wstydzą i do czego boją się przyznać? Na te i inne pytania muszą odpowiedzieć serialowi lekarze, którzy zamieniają się w prawdziwych detektywów. Prawda nie wyjdzie na jaw od razu, ponieważ pacjenci szpitala mają wiele do ukrycia…
Premiera: poniedziałek, 29 lutego, godzina 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Niedoręczony list” – PREMIERA
obyczajowy, Kanada, USA 2014, wyst.: Eric Mabius, Kritsin Booth, Crystal Lowe, Geoff Gustafson
Grupa detektywów łączy siły, by stworzyć zespół zajmujący się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Ich misją staje się dostarczanie listów i paczek z przeszłości, które w cudowny sposób przybywają wtedy kiedy są najbardziej potrzebne. Ratują życie, zapobiegają zbrodniom, łączą serca zakochanych, zmieniają przyszłość…
Premiera: poniedziałek, 29 lutego, godzina 17:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

„13 Dzielnica”
akcja, Francja 2014, reż. Pierre Morel, wyst.: Bibi Naceri, Cyril Raffaelli, Dany Verissimo-Petit, David Belle, Tony D’Amario
13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża roku 2013 otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad… Damien, znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i rozbroić bombę.
Emisja: sobota, 27 lutego, godzina 20:00

„Skok po marzenia” – PREMIERA
familijny, USA 2007, reż. Michael Damian, wyst.: Don Johnson, James Best, Kay Panabaker, Lori Loughlin, Sasha Cohen
Piętnastoletnia Moondance po śmierci ojca mieszka ze swą ekscentryczną matką. Próbuje odnaleźć własne miejsce w świecie, ale nie jest to łatwe – zwłaszcza na polu kontaktów towarzyskich ponosi klęskę za klęską. Wszystko zmienia się, kiedy na jej drodze niespodziewanie staje uciekinier ze stajni- łaciaty konik Checkers. Między nim a dziewczynką nawiązuje się od razu nić sympatii, jednak Moondance z bólem serca musi oddać zwierzę jego właścicielowi – tajemniczemu odludkowi o gburowatym stylu bycia i imieniu Dante. Z wielkim trudem udaje się jej przekonać Dantego, żeby pozwolił jej przygotować Checkersa do udziału w zawodach Bow Halley Classic. Początki są bardzo trudne – nikt nie wierzy w powodzenie tego przedsięwzięcia, jednak Moondance z determinacją walczy o realizację swoich marzeń.
Emisja: niedziela, 28 lutego, godzina 11:30

„Protektor”
akcja, USA 2012, reż. Boaz Yakin, wyst.: Jason Statham, Catherine Chan, Robert John Burke, James Hong
Bohater filmu – Luke Wright – jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła… Między Wrightem, a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mogą nikomu ufać.
Emisja: niedziela, 28 lutego, godzina 20:00

„W 80 dni dookoła świata”
przygodowy, USA 2004, reż. Frank Coraci, wyst.: Jackie Chan, Ian McNeice, Jim Broadbent, Steve Coogan
Barwna adaptacja powieści Juliusza Verne’a pod tym samym tytułem, różniąca się jednak od dotychczasowych adaptacji. Ekscentryczny londyński wynalazca Fileas Fogg opanował umiejętność latania, wynalazł elektryczność, a nawet wrotki, lecz mimo to świat nauki gardzi nim, mając go za nieszkodliwego wariata. Fogg marzy, żeby wreszcie ktoś potraktował go poważnie i przyjmuje od Lorda Kelvina, przewodniczącego Królewskiej Akademii Nauk, niecodzienny zakład… zobowiązuje się objechać kulę ziemską w 80 dni. Wraz z dwójką towarzyszy podróży – lokajem biegłym we wschodnich sztukach walki i piękną femme fatale Monique – Fogg rozpoczyna brawurowy wyścig z czasem. Czekają ich fantastyczne przygody ale i mrożące krew w żyłach niespodzianki.
Emisja: środa, 2 marca, godzina 20:00

„Boski żigolo w Europie”
komedia, USA 2005, reż. Mike Bigelow, wyst.: Rob Schneider, Eddie Griffin, Jeroen Krabbé.
Kontynuacja niesamowitych przygód Deuce’a Bigalowa, który posiada zadziwiającą zdolność zadowalania kobiet, będąc ich utrzymankiem. Deuce Bigalow zapisuje się do szkoły dla żigolaków w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwinie swoje nieprzeciętne umiejętności. Nie obędzie się bez zabawnych sytuacji!
Emisja: czwartek, 3 marca, godzina 20:00

„Na krawędzi”
akcja, USA 1993, reż. Renny Harlin, wyst.: Sylvester Stallone, John Lithgow
Ratownik górski Gabe (Sylvester Stallone) nie może dojść do siebie po tragicznym wypadku, w którym zginęła dziewczyna jego przyjaciela. Czuje się odpowiedzialny za jej śmierć. Tymczasem z gór nadchodzi wołanie o pomoc. Pasażerowie rozbitego samolotu znaleźli się w potrzasku. Gabe wyrusza na ratunek. Nie wie, że „ofiary” to grupa bezwzględnych bandytów, którzy poszukują w górach zaginionej walizki z wielomilionowym łupem.
Emisja: piątek, 4 marca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *