Premiery w marcu na FOX Comedy

W marcu 2016 roku na kanale FOX Comedy prawdziwa dawka śmiechu, tym razem dodatkowo z dreszczem emocji. Na kanale pojawią się dwa nowe seriale oraz kolejna odsłona popularnej komedii.

Wśród nowych produkcji pojawią się „Królowe krzyku” oraz „Scenki z życia”. Pierwsza z nich to serial komediowy, który w znakomity sposób łączy elementy czarnego humoru oraz parodię krwawego horroru i zagadkowego kryminału. Akcja serialu rozgrywa się na kampusie amerykańskiego college’u, gdzie dochodzi do fali morderstw.
Premiera: czwartek, 24 marca, godzina 22:00
Emisja: czwartek, od godziny 22:00

Z kolei „Scenki z życia” to serial komediowy, który opowiada o pewnej zwariowanej, trzypokoleniowej rodzinie. Każdy z odcinków pokazuje cztery historie opowiedziane z punktu widzenia różnych jej członków, w trakcie których widzowie poznają przełomowe, wesołe i emocjonujące chwile, dobrze znane każdej kochającej się rodzinie.
Premiera: wtorek, 8 marca, godzina 22:00 (dwa odcinki)
Emisja: wtorek, od godziny 22:00 (dwa odcinki)

Na deser stacja poleca komedię „Jess i chłopaki”. W nowym, 5. sezonie Cece, najbliższa przyjaciółka Jess,i Schmidt przygotowują się do ślubu. Tytułowa bohaterka próbuje z kolei szczęścia w miłości i umawia się na kolejną randkę. W 6. odcinku serii widzowie poznają piękną Reagan (Megan Fox), której pojawienie się związane jest z chwilowym opuszczeniem produkcji przez Zooey Deschanel, która została mamą.
Premiera: poniedziałek, 28 marca, godzina 22:00 (dwa odcinki)
Emisja: poniedziałek, od godziny 22:00 (dwa odcinki)

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *