Drugi sezon „Detektywów w Akcji” od 29 lutego w Czwórce

29 lutego 2016 roku Czwórka (TV4) rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Detektywi w Akcji”, opowiadającego o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Premierowe odcinki nowej serii będzie można oglądać w stałym paśmie serialu – od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00.

W nowym sezonie do grona postaci, które tworzą agencję Septagon, dołączy trójka nowych bohaterów.

W Joannie Kario „Francuzce” wszyscy widzą wampa, często nie dostrzegając niczego poza jej sex-appealem. Tymczasem Francuzka jest mistrzynią gry pozorów, wykorzystującą do własnych celów mylący wizerunek, za którym skrywa inteligencję, przenikliwość i imponujące detektywistyczne umiejętności. Przez lata pracowała we Francji jako modelka i stewardessa, ale jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej.

Aneta Rawicz „Bibi” to była nauczycielka, która – po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole – odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. Nadal jednak drzemie w niej „belferka” z powołania – o nieco moralizatorskim zacięciu i idealistycznym podejściu do świata, zawsze nienagannie schludna i przygotowana na każdą sytuację.

Paweł Novak „Novy” to muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rockandrolla w Polsce trudno się utrzymać. Marzy o wyjeździe do Nashville i wielkiej karierze, ale tymczasem świetnie się sprawdza w roli detektywa, co zawdzięcza swojemu urokowi, kreatywności, umiejętności zjednywania sobie ludzi i rozległym kontaktom w różnych środowiskach.

W nowych odcinkach widzowie zobaczą kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *