27 maja – 2 czerwca w TV Puls

W ostatni weekend maja TV Puls zaprasza na gwiazdorskie spotkanie z trzema niezawodnymi mężczyznami: John Cusack w mega hicie „2012”, Sylvester Stallone w filmie sensacyjnym „Kula w łeb” oraz Luke Goss i „Wyścig śmierci: Piekło”. Filmową premierą tygodnia będzie film „Alvin i wiewiórki 2”, jeden z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łączący konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„ZBUNTOWANY ANIOŁ”
obyczajowy, Argentyna, 1998, wyst.: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
Kultowa telenowela argentyńska, która podbiła serca widzów na całym świecie. Wielka miłość, tajemnica z przeszłości i perypetie 18-letniej Milagros. W roli głównej – Natalia Oreiro, której rola Mili przyniosła międzynarodową popularność, a serialowy przebój „Cambio Dolor” w jej wykonaniu nuciły rzesze fanów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:00

„2012”
akcja, USA 2009, reż. Roland Emmerich wyst.: John Cusack, Amanda Peet, Chiwetel Ejiofor, Danny Glover
Wielki kinowy hit, wielokrotnie nagradzany za najlepsze efekty specjalne oraz scenografię. 2012 to pierwsza w historii data, która jednocześnie wstrząsnęła tak wieloma kulturami, religiami, naukowcami i rządami. Film opowiada niesamowitą historię o globalnym kataklizmie, który pokazuje koniec świata i heroiczną walkę tych, którzy za wszelką cenę chcą przeżyć.
Emisja: sobota, 27 maja, godzina 20:00

„KULA W ŁEB”
akcja, USA 2012, reż. Walter Hill, wyst.: Sylvester Stallone, Weronika Rosati, Christian Slater, Jason Momoa, Sung Kang
Młody policjant poznaje doświadczonego płatnego zabójcę, jednego z najlepszych w branży – Jimmi’ego Bobo (Sylvester Stallone). Mężczyzn łączy wspólny wróg, który jest odpowiedzialny za morderstwo ich najlepszych kumpli. Egzotyczny duet jednoczy siły. Trop prowadzi od zniszczonych ulic Nowego Orleanu aż do najwyższych szczebli władzy Waszyngtonu.
Emisja: niedziela, 28 maja, godzina 20:00

„WYŚCIG ŚMIERCI 3: PIEKŁO”
akcja, USA 2013, reż. Roel Reiné, wyst.: Danny Trejo, Frederick Koehler, Luke Goss, Tanit Phoenix
Kolejna część emocjonującego wyścigu śmierci.Tym razem przebywający w afrykańskim więzieniu Carl Lucas „Frankenstein” wraz ze swoją załogą bierze udział w krwawym wyścigu po równinie Serengenti. Nagrodą w wygranych zawodach jest nie tylko prestiż, ale co najważniejsze – wolność. Oprócz bezwzględnych rywali mają do pokonania także wpływowe osoby, które za wszelką cenę pragną uniemożliwić im zwycięstwo. Jak Fankenstein poradzi sobie na piekielnej pustyni?
Emisja: niedziela, 28 maja, godzina 21:45

„ALVIN I WIEWIÓRKI 2” – PREMIERA
familijny, USA 2009, reż. Betty Thomas
Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej – kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. Tym razem Dave podejmuje ważną dla wiewórek decyję – powinny zawiesić karierą i wrócić do szkoły. Jak zwierzaki odnajdą się w tym środowisku?
Emisja: czwartek, 1 czerwca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *