W sobotę, 20 maja w Czwórkowej audycji “Rozbiegani” konkurs – “Rozbiegane dziewczyny”. Do wygrania zestawy ciuchów sportowych dla tych słuchaczek, które wrzucą na Instagrama zdjęcie ze wspólnego treningu wraz z koleżanką. Konkurs trwa od 20 do 27 maja.

W sobotę 20 maja Czwórka startuje z konkursem “Rozbiegane dziewczyny”. Zadaniem słuchaczek jest pójście ze swoją przyjaciółką na zajęcia fitness, lekcję tańca, rowery, bieganie czy inny ulubiony sport oraz zrobienie wspólnego zdjęcia z treningu. Następnie fotografię należy opublikować na swoim Instagramie, oznaczając Czwórkę, markę Reebok i przyjaciółkę. Do wygrania zestawy ciuchów sportowych dla słuchaczki i jej sportowej towarzyszki. Czwórka nagrodzi dwa najciekawsze zdjęcia. Ogłoszenie konkursu o godzinie 10:00 w audycji “Rozbiegani”, a wyniki tydzień później, w sobotę 27 maja.

“Rozbiegani” to autorski program Kariny Terzoni, w którym prowadząca rozmawia ze sportowcami-amatorami, pasjonatami, instruktorami na temat aktywnego i zdrowego trybu życia. W programie pojawiają się relacje z biegów ulicznych i górskich, relacje z tzw. wypraw “run&travel”, nowości treningowe – od fitnessu na trampolinach, przez sztuki walki, aż po zajęcia z elementami baletu. Czwórka zaprasza do słuchania “Rozbieganych” w każdą sobotę o godzinie 10:00.

Źródło: Polskie Radio

Share and Enjoy !

0Shares
0 0