Czwórka ogłasza konkurs dla „Rozbieganych”

W sobotę, 20 maja w Czwórkowej audycji „Rozbiegani” konkurs – „Rozbiegane dziewczyny”. Do wygrania zestawy ciuchów sportowych dla tych słuchaczek, które wrzucą na Instagrama zdjęcie ze wspólnego treningu wraz z koleżanką. Konkurs trwa od 20 do 27 maja.

W sobotę 20 maja Czwórka startuje z konkursem „Rozbiegane dziewczyny”. Zadaniem słuchaczek jest pójście ze swoją przyjaciółką na zajęcia fitness, lekcję tańca, rowery, bieganie czy inny ulubiony sport oraz zrobienie wspólnego zdjęcia z treningu. Następnie fotografię należy opublikować na swoim Instagramie, oznaczając Czwórkę, markę Reebok i przyjaciółkę. Do wygrania zestawy ciuchów sportowych dla słuchaczki i jej sportowej towarzyszki. Czwórka nagrodzi dwa najciekawsze zdjęcia. Ogłoszenie konkursu o godzinie 10:00 w audycji „Rozbiegani”, a wyniki tydzień później, w sobotę 27 maja.

„Rozbiegani” to autorski program Kariny Terzoni, w którym prowadząca rozmawia ze sportowcami-amatorami, pasjonatami, instruktorami na temat aktywnego i zdrowego trybu życia. W programie pojawiają się relacje z biegów ulicznych i górskich, relacje z tzw. wypraw „run&travel”, nowości treningowe – od fitnessu na trampolinach, przez sztuki walki, aż po zajęcia z elementami baletu. Czwórka zaprasza do słuchania „Rozbieganych” w każdą sobotę o godzinie 10:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *