27 sierpnia – 2 września w TV Puls

W tygodniu 27 sierpnia – 2 września 2016 roku TV Puls wyemituje m.in. ekranizację komiksu Marvela, film „Ghost Rider”, w którym obok Nicolasa Cage’a występuje piękna Eva Mendes. „Ghost Rider” to pełna efektów specjalnych historia kaskadera motocyklowego, który, by chronić rodzinę, podpisał pakt z… diabłem. Interesującym wydarzeniem tygodnia będzie premiera komedii „Zemsta frajerów: następne pokolenie”, czyli dalszy ciąg zwariowanych przygód studenta Boogera i jego ofermowatych kolegów. Ponadto TV Puls wyemituje m.in. takie hity ekranu, jak kultowy horror „Szczęki” oraz animacja „Ratatuj” Disneya nagrodzona Oskarem i Złotym Globem.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Wielki głuptas” – PREMIERA
komedia, USA 2010, reż. Michael W. Watkins, wyst.: Dennis Farina, Mark Feuerstein, Melora Hardin, Paul Wight
Kiedy artysta, Eddie Sullivan, zadłuża się u miejscowego przywódcy grupy przestępczej, jego życie staje na głowie. Postanawia uknuć szybko przynoszący zysk plan, wciągając w to uroczego i niczego nieświadomego giganta, Waltera. Eddie nic nie mówiąc o swoich problemach finansowych, czyni z niego wspólnika. Walter wierzy, że znajomość z Eddiem pozwoli mu na spłatę długów sierocińca, w którym spędził całe swoje życie. Dwaj mężczyźni wyruszają w podróż, która okaże się nie tylko gonitwą za pieniędzmi… Eddie stanie w obliczu trudnej decyzji – czy zgarnąć, tak jak zamierzał, całą kasę dla siebie, czy pomóc swojemu jedynemu przyjacielowi?
Emisja: sobota, 27 sierpnia, godzina 15:00

„Zemsta frajerów: następne pokolenie” – PREMIERA
komedia, USA 1992, reż. Roland Mesa, wyst.: Curtis Armstrong, Julia Montgomery, Robert Carradine, Ted McGinley
W kolejnej części „Zemsty frajerów”, Louis, Gilbert i Booger nadal zmagają się z brakiem akceptacji i gnębieniem ze strony „lepszych”. Tym razem również mogą liczyć na pomoc bogatego wuja Boogera, który sam był całymi latami ofermą w szkole. Chcąc wymazać złe wspomnienia, pokazuje swoim podopiecznym kilka sztuczek!
Emisja: sobota, 27 sierpnia, godzina 17:05

„Za ciosem”
akcja, Hongkong, USA, Aruba, 1998, reż. Hark Tsui, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Rob Schneider, Lela Rochon
Rosyjskiej mafii zależy, aby na czarny rynek trafiły mikrobomby, które mogą całkowicie zburzyć międzynarodowy pokój. Kiedy zagrożenie wybuchem nowej fali terroryzmu jest coraz bliżej, do gry zostaje wplątany Marcus Ray, projektant mody, uwodziciel i nieustraszony gracz. Z dnia na dzień Marcus porzuca swoje życie, aby wejść w niebezpieczny świat handlarzy bronią, mafii i terrorystów.
Emisja: sobota, 27 sierpnia, godzina 20:00

„Sahara” – PREMIERA
akcja, USA, Australia 1995, reż. Brian Trenchard-Smith, wyst.: James Belushi, Alan Lee, Mark Lee, Simon Westaway
Jest październik 1924 roku. Sierżant Gunn wraz z dwoma żołnierzami – Waco i Doylem, są amerykańskimi czołgistami przypisanymi do brytyjskiej armii. Kiedy Niemcy rozpoczynają natarcie, Jim Gunn wraz ze swoim oddziałem jest zmuszony wycofać się w głąb Sahary. Tam rozpoczynają walkę o przetrwanie, szukają wody i schronienia przed słońcem. Od miejscowych dowiadują się, że nieopodal nich stacjonują oddziały niemieckie. Sierżant Gunn, mimo niewielkiej liczby ludzi, decyduje się podjąć walkę z Niemcami, licząc, że pomoc brytyjska nadejdzie w odpowiednim momencie.
Emisja: niedziela, 28 sierpnia, godzina 14:55

„Ghost Rider”
akcja, USA, Australia 2007, reż. Mark Steven Johnson, wyst.: Nicolas Cage, Eva Mendes, Matt Long, , Sam Elliott
Dawno temu gwiazdor motocyklowy, Johnny Blaze, zawiera pakt z diabłem, aby chronić swoją najbliższą rodzinę. Diabeł szybko jednak wraca po zapłatę. Johnny za dnia jest twardzielem głodnym rywalizacji, w nocy natomiast zamienia się w Ghost Ridera, ścigającego zbuntowane demony. Zmuszony do takiego przymierza, kaskader postanawia stawić czoła swojemu przeznaczeniu.
Emisja: niedziela, 28 sierpnia, godzina 20:00

„Szczęki”
horror, USA 1975, reż. Steven Spielberg, wyst.: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary, Murray Hamilton
Akcja filmu rozgrywa się w okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu. Wkrótce zaczyna dochodzić tam do przerażających wydarzeń. Pewnej nocy ginie młoda dziewczyna, a jej zmasakrowane zwłoki zostają odnalezione na brzegu. Miejscowy szeryf – Martin Brody odkrywa, że sprawcą zabójstwa jest rekin ludojad. O wszystkim powiadamia burmistrza, który nie zgadza się na zamknięcie plaży, aby nie odstraszyć turystów. Gdy giną kolejne ofiary, szeryf Brody wynajmuje Quinta, znanego w okolicy rybaka i łowcę rekinów. Wraz z nim na polowanie wyrusza ichtiolog, Matt Hooper.
Emisja: poniedziałek, 29 sierpnia, godzina 20:00

„Kontakt bezpośredni”
akcja, USA/ Niemcy 2009, reż. Danny Lerner, wyst.: Dolph Lundgren, Gina May, Michael Paré
Były oficer operacyjny sił specjalnych USA – Mike Riggins – odsiaduje wyrok w rosyjskim więzieniu. Tam dostaje propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność i pokaźną sumę przelaną na jego konto ma odnaleźć i uwolnić porwaną obywatelkę USA – Anę Gale. Mike wykonuje zadanie jednak sprawa wydaje się mieć drugie dno. Okazuje się, że celem zleceniodawców nie było tak naprawdę odbicie porwanej, ale wydobycie jej z ukrycia. Uciekając przed siłami rządowymi, paramilitarnymi organizacjami i przedstawicielami podziemnego światka, Mike próbuję dowiedzieć się, dlaczego ta kobieta jest dla nich taka ważna…
Emisja: wtorek, 30 sierpnia, godzina 20:00

„Farciarz Gilmore”
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, wyst.: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
Nieudolny hokeista Gilmore ma żadnych sukcesów, dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz – Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion – McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.
Emisja: środa, 31 sierpnia, godzina 20:00

„Ratatuj”
animacja, USA 2007, reż. Brad Bird, Jan Pinkava, dubbing: Aleksander Bednarz, Cezary Kosiński, Jerzy Kryszak, Marian Opania, Tomasz Karolak, Zbigniew Zamachowski
Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Jego pasją jest gotowanie. Niestety, okazuje się, że nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni! Jednak, kiedy Remy przenosi się do piwnicy jednej z najsłynniejszych restauracji, kulinarny świat Paryża wywraca się do góry nogami, a Remy odkrywa swój nizewykły talent przed gośćmi!
Emisja: czwartek, 1 września, godzina 20:00

„Zastępca”
akcja, USA, Wielka Brytania, Rumunia 2006, reż. Simon Fellows, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Alan McKenna, Julie Cox, , William Tapley
Były żołnierz oddziałów specjalnych obrony USA, Sam Keenan, ma objąć kolejną placówkę. Tym razem jednak zadanie jest trudniejsze niż zwykle, ponieważ w Sofii trwa właśnie krwawa walka pomiędzy demokratycznym prezydentem, a rebeliantami. W gestii Keenana leży zapewnienie bezpieczeństwa Prezydentowi Bułgarii i przewiezienie go do Ambasady USA. Sprawa jednak komplikuje się, kiedy rebelianci z powodzeniem przeprowadzają zamach na życie Ambasadora USA.
Emisja: piątek, 2 września, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *