27 września – 3 października w PULS 2

W tygodniu 27 września – 3 października 2014 w ofercie PULS 2 znajdzie się wiele propozycji dla całej rodziny. W paśmie JUNIOR TV pojawią się premierowe animacje takie jak: trzeci sezon serialu o małych wróżkach „Klub Winx”, będzie też coś dla małych chłopców, czyli „Super auta”, pojawią się kultowe „Gumisie” oraz „Pippi”, czyli historia o małej psocącej piegowatej dziewczynce. Na widzów czekają także nowe odcinki serialu „Timon i Pumba”. Od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 młodzi widzowie będą mogli oglądać pełnometrażowe propozycje, takie jak: 'Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu”, „Wielka przygoda Bolka i Lolka”, „Odwrócona góra” i „Łowcy smoków”. PULS 2 pokaże także kolejny film z serii filmów o Kubusiu Puchatku „Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku”. Na niedzielne wieczory, PULS 2 przygotował seriale „Arrow” i „Spartakus: Bogowie areny”. Pojawią się także nowe odcinki premierowych seriali: hiszpańskiej telenoweli „Sekret”, ukazującej historię nieszczęśliwej miłości. Na nudę nie będą mogli narzekać fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno”, „Łowca okazji” i „Gwiazdy lombardu”.

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 20:00

„Spartakus: Bogowie areny”
akcja, USA 2011, reż. Jesse Warn, wys. Andy Whitfield, Dustin Clare, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett, Peter Mensah, Nick Tarabay, Lesley-Ann Brandt, Marisa Ramirez, Craig Wrightson
„Spartakus: Bogowie areny” to prequel serialu „Spartakus: Krew i piach” koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego początkach w szkole gladiatorów. Ludus Batiatusa rośnie w siłę z każdym dniem, a ulubieńcem tłumów i mistrzem areny jest jeden z jego podopiecznych, Gannikus (Dustin Clare), którego umiejętności w posługiwaniu się mieczem są znane także poza Kapuą. Młody Batiatus (John Hannah) próbuje poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się wraz politycznymi zwycięstwami oraz życiowymi sukcesami. W tym samym czasie, obecna u jego boku, wierna i nieobliczalna żona Lukrecja (Lucy Lawless) przyjmuje pod swoje skrzydła zaufaną przyjaciółkę Gaię (Jaime Murray). Lukrecja stara się sprostać oczekiwaniom męża i zaczyna brać na siebie odpowiedzialność prowadzenia domu.
Emisja: niedziela, godzina 20:55

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Dziwna przygoda Kubusia Puchatka”
animacja, USA 1997, reż. Joanna Wizmur(reż. wersji polskiej), Karl Geurs
Krzyś i Kubuś Puchatek to najlepsi przyjaciele, którzy spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak nadchodzi nowy rok szkolny i Krzyś musi wracać do szkoły. Nie chcąc zranić Puchatka, chłopiec postanawia zostawić mu list, dołączony do słoika z miodem. Nagle, miód się rozlewa i słowa stają się nieczytelne… Kubuś wraz z przyjaciółmi zanosi kartkę do Sowy, która błędnie odczytuje jej treść i mówi, że Krzyś wpadł w tarapaty i potrzebuje ich pomocy! I tak, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik wyruszają w wielką podróż na koniec Stumilowego Lasu, by uratować ich najlepszego przyjaciela.
Emisja: sobota, 27 września, godzina 18:55

„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu”
animacja, USA 1999, reż. ,brak danych nie czytają(reż wer pol), Larry Latham
„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu” to kolejna część animacji o przygodach małej myszki o imieniu Fiewel. Brutalny potwór porywający myszy terroryzuje mysi świat na Manhattanie i nawiedza Fiewela w koszmarach. Wraz z mysim dziennikarzem, Fiewel i jego wierni przyjaciele tropią sensację wieku i chcą zmierzyć się w groźnym potworem.
Emisja: sobota, 27 września, godzina 10:30

„Wielka podróż Bolka i Lolka”
animacja, Polska 1977, reż. Władysław Nehrebecki, Stanisław Dulz
Bolek i Lolek wyruszają w podróż dookoła świata. Jeśli uda im się okrążyć glob w ciągu 80 dni, czeka ich nagroda, ustanowiona przez milionera – Phileasa Fogga. W zdobyciu 20 000 funtów w złocie, chce przeszkodzić chłopcom sługa spadkobiercy Fogga, Jeremiasz. Próba porwania Bolka i Lolka, czy nawet zamach na ich życie, nie udają się. Mali wędrowcy wyruszają w podróż pełną przygód, a Jeremiaszowi nie pozostaje nic innego, jak udać się ich tropem.
Emisja: poniedziałek, 29 września, godzina 14:00

„Przygody królika urwisa”
animacja, USA 2006, reż. Byron Vaughns
Animacja „Przygody królika urwisa” to oparta na książce dr. Juliusa Lestera, historia zaczerpnięta ze starych, afrykańskich opowieści ludowych. Bajka opowiada o perypetiach dziewięcioletniej Janey, która pokłóciła się z rodzeństwem i postanowiła uciec z domu. Dziewczynka podczas swojej wędrówki, ku swojemu zaskoczeniu, spotyka ubrane i gadające zwierzęta, miedzy innymi: królika, który stara się pomóc lisowi wyjść ze studni jednocześnie sprzeczając się z nim o to, który z nich jest mądrzejszy. Janey, dzięki wszystkowiedzącemu baśniarzowi – Żółwiowi, dowiaduje się jak zwierzęta pojawiły się na Ziemi oraz poznaję historię o powszechnie znanym i utalentowanym – Króliku Urwisie, który przez swoje psoty i żarty popadł w niełaskę u innych zwierząt. Szczególnie dając się we znaki Wilkowi i Lisowi, którzy zastawili na niego pułapkę, by go zjeść. Mimo, iż Królik wpada w zasadzkę, to szczęście go nie opuszcza… Żółw, po skończonej opowieść rusza na linie startu wyścigu, by zmierzyć się z królikiem i sprawdzić kto jest szybszy.
Emisja: wtorek, 30 września, godzina 14:00

„Odwrócona góra”
animacja, Polska 2000, reż. Leszek Gałysz
Bohaterami filmu są dziwne, ale przyjazne stworzenia zamieszkujące serce puszczy – Tatun, Mamuna, ich dziecko Sonek oraz dziadek Lesawik. Wynalazki dziadka – m.in. latawidło, znikolina i konusola – ocalą dzieci uwięzione w potężnym zamczysku Marbatów.
Emisja: środa, 1 października, godzina 14:00

„Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku” – PREMIERA
animacja, USA 2002, reż. Ed Wexler, Gary Katona, Jamie Mitchell, Joanna Wizmur(reż wer polskiej)
Kubuś i przyjaciele spędzają świąteczny czas w swoim gronie. Wspominają radosne chwile i odliczają minuty do Nowego Roku. Królik planuje zorganizować noworoczne przyjęcie. Puchatek i przyjaciele troszkę mu w tym przeszkadzają i Królik zaczyna się dąsać. Aby przywrócić świąteczną atmosferę, wszyscy składają noworoczne postanowienia. Prosiaczek postanawia zwalczyć swój strach, Kubuś ograniczyć jedzenie miodu, a Tygrysek obiecuje przestać brykać.
Emisja: czwartek, 2 października, godzina 14:00

„Łowcy smoków”
animacja, Francja, Luksemburg, Niemcy 2008, reż. Arthur Qwak, Guillaume Ivernel
Mała dziewczynka Zoe, pragnie uchronić królestwo przed potężnym smokiem. Postanawia wyruszyć w świat w poszukiwaniu wielkich bohaterów. Pomogą jej w tym nowi przyjaciele – Lian-Chu i Gwizdo. Wspólnie – we trójkę – zostaną łowcami smoków i rozpoczną pełną przygód i niebezpieczeństw podróż…
Emisja: piątek, 3 października, godzina 14:00

„Gumisie”
animacja, USA 1991, reż. Elżbieta Jeżewska(reżyser wersji polskiej)
Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi i utrzymać swoje istnienie w tajemnicy. Zami, Tami, Sani, Grafi, Bunia i Kabi mieszkają w wielkim drzewie, a o ich istnieniu wie tylko dwójka przyjaciół: Kevin i Księżniczka Kala, oraz zły królewski brat – Książę Igthorn. Igthorn, dowodzi armią silnych orków, a wraz z nią chce zdobyć zamek. Aby to zrobić musi złapać Gumisie oraz ich gumisiowy sok, który daje niezwykłą siłę.
Premiera: czwartek, 2 października, godzina 8:25
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:25 i 16:00

„Klub Winx”
animacja, Włochy 2004
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Super auta”
animacja, USA 2005, reż. Maryla Brzostyńska(reż wer polskiej)
Fordek, Rojs Jeep, Moris i ich pozostali przyjaciele to grupa Aut, które przeżywają niesamowite przygody. Super Auta – super bajka, super animacja 3D i aż 3 nominacje do nagrody Emmy. Serial powstał w tym samym studio co „Auta”.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Pippi”
animacja, Niemcy, Szwecja, Kanada 1994
Przygody sympatycznej dziewczynki – rudej i piegowatej Pippi Langstrump.
Premiera: wtorek, 30 września, godzina 13:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Timon i Pumba”
animacja, USA 1995
Znani z „Króla Lwa” Timon i Pumba powracają w swojej własnej animacji. Podróżują po świecie, zarażając wszystkich swoją bezproblemową filozofią życia! Odwiedzą Chiny, Kenię, Rosję i inne odległe zakątki, zawsze dostarczając tam gdzie się pojawią radość, śmiech i świetny humor! Po drodze spotykają swoich przyjaciół: mądrego Rafiki, psotne hieny Shenzi, Banzai i Eda, a nawet samego Króla Lwa!
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; niedziela, godzina 19:30; środa, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 19:30; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 17:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:30; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *