Serial „Muszkieterowie” w Stopklatce TV (zdjęcie)

Serial „Muszkieterowie”, tegoroczna produkcja BBC, już jutro będzie miał swoją polską premierę. Stopklatka TV pokaże 1. i 2. odcinek serialu w sobotę 13 września 2014 roku o godzinie 15:45.

„Muszkieterowie” to produkcja BBC z 2014 roku, w której wyczyny największych bohaterów płaszcza i szpady pokazano z hollywoodzkim rozmachem. O brytyjskich muszkieterach pisze się, że odświeżyli klasyczny gatunek, a czterej grający ich aktorzy z miejsca stali się wschodzącymi gwiazdami. Znane twarze pojawiają się także w rolach drugoplanowych: zobaczymy choćby Petera Capaldiego (gwiazda „Doctor Who”), Jasona Flemynga i niezastąpionego Vinniego Jonesa.

stopklatkatvmuszkieterowie

W Stopklatce TV serial będzie pojawiał się w soboty o godzinie 15:45, bo też jest to idealna rozrywka familijna: przygody, konne pościgi, widowiskowe pojedynki, ale i dworskie intrygi czy tło polityczne epoki. A że obok przystojnych muszkieterów mamy interesujące postaci kobiece, będą i perypetie miłosne. Dla kinomanów ważna będzie zapewne informacja, że specjalnie dla Stopklatki TV dialogi tłumaczyła Elżbieta Gałązka-Salamon. To ona jest autorką kultowych już tekstów do kinowej wersji „Pulp Fiction” – z pamiętną „jesienią średniowiecza” na czele.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *