28. gala KSW w Polsacie i Polsacie Sport (zdjęcie)

4 października 2014 roku na antenach Polsatu i Polsatu Sport kibice MMA, będą mogli zobaczyć 28. galę KSW. W walce wieczoru mistrz wagi ciężkiej Karol Bedorf zmierzy się z Brazylijczykiem Rollesem Gracie. Debiut w MMA czeka byłego mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza.

Po 10 latach emocjonującej podróży po największych halach widowiskowych w Polsce, KSW zawita w końcu do stolicy polskiego MMA – Szczecina. Podczas 28. gali KSW w walkach wieczoru zobaczymy mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa w pojedynku o obronę tytułu z Brazylijczykiem Rollesem Gracie. W drugiej walce w wadze średniej ulubieniec kibiców Michała Materla, w swoim rodzinnym mieście zmierzy się z innym reprezentantem Brazylii Jorge Luisem Bezerrą – posiadaczem czarnego pasa w jiu jitsu. Równie pasjonujący pojedynek, w wadze ciężkiej stoczą: niepokonany od 3 walk Marcin Różalski z nieobliczanym Australijczykiem Peterem Grahamem, kickbokserem słynącym ze spektakularnych nokautów. Na gali zobaczymy również walkę mistrza wagi lekkiej Macieja „Irokeza” Jewtuszko, a także Rafała Moksa, który konsekwentnie dąży do zdobycia pasa mistrza wagi półśredniej. W wadze piórkowej w ringu pojawi się Anzor Azhiev, którego ostatnie walki kończyły się stanowczo za wcześnie przez dyskwalifikacje. Jego przeciwnikiem będzie groźny Helson Henriques z Angoli. Debiut w MMA czeka byłego mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza, który zmierzy się z innym debiutantem – Marcinem Parchetą. Łącznie widzowie zobaczą 10 walk, w tym dwie spoza oficjalnego fightcartu.

Polsat Sport rozpocznie transmisję na żywo z gali od godziny 18:30, na antenie głównej Polsatu widzowie będą śledzić zmagania zawodników od godziny 20:00. Gospodarzem studia i reporterem będzie Mateusz Borek, a jego gośćmi gwiazdy KSW: Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Paweł Nastula. Pojedynki skomentują Andrzej Janisz i Łukasz „Juras” Jurkowski. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

polsatksw28

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *