28 lutego – 6 marca w TV Puls

Premierami tygodnia 28 lutego – 6 marca 2015 roku w TV Puls są dwa seriale „Z Nation” i „American Horror Story 2”. „Z Nation” to nowy amerykański serial z 2014 roku, który TV Puls pokaże jako pierwsza telewizja w Polsce. Serial opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. To produkcja znanej wytwórni The Asylum (m.in. „Sharknado”), który w luźny sposób nawiązuje do „The Walking Dead”. Słynąca z zamierzonego kiczu wytwórnia tym razem bardzo pozytywnie zaskakuje poziomem realizacji. Znakiem rozpoznawczym „Z Nation” są nie tylko dobre efekty specjalne, ale również znakomity czarny humor, barwne postaci i ogromna pomysłowość twórców serialu w ukazaniu świata pod panowaniem zombie. Z kolei „American Horror Story 2” to drugi sezon oryginalnego, mrocznego serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Podobnie jak w pierwszej, emitowanej w TV Puls serii, gwiazdą ekranu również jest Jessica Lange. Oprócz seriali w omawianym tygodniu TV Puls ma do zaoferowania również premiery filmowe. W sobotę stacja pokaże postapokaliptyczną „Bitwę potępionych” z Dolphem Lundgrenem w roli głównej, a w niedzielę film akcji „Likwidator”, który przekonuje, że Arnold Schwarzenegger wciąż jest w świetnej formie. TV Puls pokaże również komedię „Tower Heist: Zemsta cieciów”, w której zobaczymy prawdziwy zestaw gwiazd: Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy i Matthew Broderick. Fanów mocnych horrorów stacja zaprasza na „Bez litości 2”, drugą część remake’u „Pluję na twój grób”, jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina.

„Z Nation” – PREMIERA
horror, USA 2014, wyst.: DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Nat Zang, Pisay Pao, Russell Hodgkinson
Nowy, 13-odcinkowy, amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogąca ochronić ludzkość.
Premiera 1. odcinka: niedziela, 1 marca, godzina 22:10

„American Horror Story 2” – PREMIERA
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, mrocznego serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 1. odcinka: środa, 4 marca, godzina 00:15

„Piękna i Bestia”
baśń, Niemcy 2012, reż. Marc-Andreas Bochert, wyst.: Cornelia Gröschel, Maximilian Simonischek, Jürgen Tarrach
Nowa wersja dobrze znanej historii o pięknej i bestii. Hugo, ojciec pięknej dziewczyny o imieniu Elsa, jest na skraju bankructwa. Pewnego razu, wracając ze służbowej podróży gubi się i przypadkiem trafia do opuszczonego zamku. Kiedy podnosi leżącą na podłodze różę, atakuje go potwór – pół bestia, pół człowiek. Hugo przekupuje potwora i oferuje mu w zamian za swoje życie, pierwszą napotkaną osobę. Niestety, traf chciał, że będzie nią jego piękna córka Elsa…
Emisja: sobota, 28 lutego, godzina 14:50

„Bitwa potępionych” – PREMIERA
akcja, USA 2013, reż. Christopher Hatton, wyst.: Dolph Lundgren, David Field, Matt Doran, Melanie Zanetti
Postapokaliptyczny świat po wybuchu groźnej epidemii. Na obrzeżach cywilizacji gromady zmutowanych zombie polują na nielicznych, słabo uzbrojonych ludzi. Doświadczony komandos Max Gatling otrzymuje ważne zlecenie – ma przedostać się w najbardziej niebezpieczny rejon i uratować córkę bogatego biznesmena. Dodatkową komplikacją jest obecność uzbrojonych robotów-uciekinierów, którzy mogą stać się śmiertelnymi wrogami lub… sprzymierzeńcami.
Emisja: sobota, 28 lutego, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 2 marca, godzina 22:50

„Likwidator” – PREMIERA
akcja, USA 2013, reż. Kim Jee-woon, wyst: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville
Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że skrywa jakieś mroczne tajemnice. Miasteczko jest dla niego schronieniem przed wszelkimi kłopotami. Ale do czasu… Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziej niebezpiecznych bossów narkotykowych – Gabriel Cortez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg, śmigłowce i najnowocześniejszy sprzęt… Cortez bezlitośnie rozprawia się z każdym, kto usiłuje go zatrzymać. Ostatnią miejscowością na jego drodze ku wolności jest Sommerton Junction, a tam czeka go niespodzianka… Szeryf Owens nie lubi kłopotów, ale jeszcze bardziej nie znosi handlarzy narkotyków.
Emisja: niedziela, 1 marca, godzina 20:00
Powtórka: środa, 4 marca, godzina 22:00

„Krokodyl Dundee”
przygodowy, Australia 1986, reż. Peter Faiman, wyst.: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, David Gulpilil
Bohaterką filmu „Krokodyl Dundee” jest Sue Charlton, reporterka nowojorskiej gazety, która przyjeżdża do australijskiej wioski. Chce tam poznać Mike’a J., zwanego „Krokodylem” Dundee, który żyje w buszu, a niedawno został zaatakowany przez krokodyla. W zamian za pokazanie miejsca, w którym wydarzyła się ta historia Sue chce dać mu 2500$. Mike zgadza się na jej ofertę. W czasie podróży Sue niespodziewanie zakochuje się w Mike’u i proponuje mu aby pojechał z nią do Nowego Jorku. Wtedy zaczynają się problemy.
Emisja: środa, 4 marca, godzina 20:00
Powtórka: niedziela, 8 marca, godzina 14:50

„Tower Heist: Zemsta cieciów” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. Brett Ratner, wyst: Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy, Matthew Broderick
Obsługa luksusowego apartamentowca przy Central Parku zwanego „Tower” dowiaduje się, iż miliarder, właściciel penthousa w tym wieżowcu zdefraudował pieniądze odkładane przez nich na emeryturę. Pracownicy decydują, iż musi to zostać pomszczone i planują wariacki skok aby odzyskać swoje pieniądze.
Emisja: czwartek, 5 marca, godzina 20:00
Powtórka: niedziela, 8 marca, godzina 16:50

„Hooligans 3”
akcja, Wielka Brytania 2013, reż. James Nunn, wyst.: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah, Mark Wingett
Bohaterem filmu jest były przywódca ekipy chuliganów, który powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć sprawiedliwość.
Emisja: piątek, 6 marca, godzina 20:00
Powtórka: czwartek, 12 marca, godzina 22:45

„Bez litości 2”
horror, USA 2013, reż. Steven R. Monroe, wyst.: Jemma Dallender, Joe Absolom, Aleksandar Aleksiev, Yavor Baharov
Druga część remake’u „Pluję na twój grób”, jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina. Kiedy młoda dziewczyna zostaje zgwałcona, decyduje się dokonać krwawej zemsty.
Emisja: piątek, 6 marca, godzina 23:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *