28 lutego – 6 marca w PULS 2

W okresie 28 lutego – 6 marca 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje kolejne premierowe odcinki nowych programów: „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” i „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, w których to słynny restaurator przybędzie na ratunek upadającym hotelom i restauracjom. Pojawią się także nowe odcinki dokumentu aukcyjnego „Wojny magazynowe: Kanada”. Dla najmłodszych stacja również przygotowała wiele ciekawych propozycji, takich jak seriale: „Psi Patrol”, „Dziwny świat kota Filemona”, „Baranek Shaun”, Gumisie” oraz pełnometrażowa animacja Disneya „Lis i pies 2”.

„Psi patrol”
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis(reżyser wersji polskiej)
Serial „Psi patrol” przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Dziwny świat kota Filemona”
animacja, Polska 1974
Zabawne, ale i pouczające przygody młodego kota Filemona, który pod okiem dorosłego, doświadczonego kocura Bonifacego poznaje otaczający świat. Koty mieszkają w wiejskiej chatce razem z „Dziadkiem” i „Babcią”. Wyjątkowo nieporadny i ciekawski Filemon jest niczym małe, psotne dziecko, nieustannie wpadające w tarapaty z których ratuje go mądry i opiekuńczy Bonifacy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:40

„Baranek Shaun”
animacja, Wielka Brytania 2007
Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Gumisie”
animacja, USA 1991, reż. Elżbieta Jeżewska(reżyser wersji polskiej)
Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi i utrzymać swoje istnienie w tajemnicy. Zami, Tami, Sani, Grafi, Bunia i Kabi mieszkają w wielkim drzewie, a o ich istnieniu wie tylko dwójka przyjaciół: Kevin i Księżniczka Kala, oraz zły królewski brat – Książę Igthorn. Igthorn, dowodzi armią silnych orków, a wraz z nią chce zdobyć zamek. Aby to zrobić musi złapać Gumisie oraz ich gumisiowy sok, który daje niezwykłą siłę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

„Lis i pies 2” – PREMIERA
animacja, USA 2006, reż. Jim Kammerud
„Lis i pies 2” to historia dalszych losów Toda i Coppera, przesympatycznych kumpli, których połączyła przyjaźń na pozór niemożliwa. Pomimo wielu przeszkód lis i pies dalej trzymają sztamę, jednak ich przyjaźń zostaje wystawiona na kolejną ciężką próbę, kiedy Copper nieoczekiwanie zaczyna… karierę muzyczną i ma coraz mniej czasu dla swojego ukochanego kumpla Toda.
Premiera: środa, 6 marca, godzina 14:00

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Emisja: niedziela, godzina 12:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Wojny magazynowe: Kanada”
dokumentalny, Kanada 2013
„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle zdeterminowani, by za wszelką cenę wejść w posiadanie zapomnianych powierzchni magazynowych. Uzbrojeni w latarki, posiadający oczy ekspertów, doświadczenie i niebywały instynkt, przemierzają kraj rywalizując ze sobą o cenne przedmioty i wysokie zyski. Mimo tych cech, to czas stanowi najważniejszy element rozgrywek. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, by zostać wielkim przegranym.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *