„Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy” w TVP2 HD

„Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy” to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który od 6 marca 2015 roku będzie emitowany na antenie TVP2 HD.

Co tydzień Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru) będą gościć u siebie postaci ze świata kabaretu, gorące nazwiska show-biznesu, aktorów, wokalistów, youtuberów czy twórców przebojowych produkcji internetowych.

Areną tych wydarzeń stanie się umowny terminal lotniska, miejsce, w którym przecinają się drogi najprzeróżniejszych osobowości. Nic tu nie będzie oczywiste, a Góral i Jabbar zabiorą widzów w prawdziwie szalony, nieprzewidywalny lot, pełen absurdalnego humoru i zaskakujących wydarzeń.

W części zatytułowanej „Biznes klasa” gospodarze programu będą gościć największe osobowości polskiego kabaretu. „Pas startowy” to spotkanie z najciekawszymi młodymi grupami, które dopiero rozpoczynają swą podróż po wielkich scenach kabaretowych. Część pt. „Czarna skrzynka” w każdym odcinku będzie się wiązać z niespodziankami i zaskakującymi zwrotami akcji. „Kontrola osobista” to krzyżowy ogień komicznych i podchwytliwych pytań, w który Góral i Jabbar wezmą któregoś z „podróżnych”. Strefa „Przyjezdnych” to miejsce w programie dedykowane kabaretowej improwizacji.

Nie zabraknie także zabawnych piosenek, premierowych skeczy, parodii, popisów stand-uperów czy satyrycznych komentarzy do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Twórcy zabiorą też widzów w podróż do Brukseli, gdzie Górski ponownie wcieli się w rolę Donalda Tuska, Wójcik wystąpi natomiast jako Paweł Graś.

W programie pojawią się także nowe formy satyryczne z elementami rywalizacji, takie jak: pojedynek na premierę, premierowy numer wspólny w formie konferencji prasowej.

Kabaretowy show Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcina Wójcika (Ani Mru Mru) to naturalna kontynuacja cyklu kabaretowego „Dzięki Bogu już weekend”, emitowanego w tym samym paśmie Dwójki od wiosny 2013 roku. „Latający Klub 2” jest jednak skierowany do widowni szerszej niż tylko fani kabaretu. To propozycja również dla tych wszystkich, którzy ciekawi są nowych zjawisk w rozrywce, wyrazistych postaci szeroko pojętej popkultury, internetowych objawień, a także młodych talentów.

„Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy”

Premiera: piątek, 6 marca, godzina 22:15
Emisja: piątek, godzina 22:15

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *