28. sezon „Simpsonów” na FOX Comedy

FOX Comedy przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów Simpsonów. 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, rozpocznie się w sobotę 23 września o 5:00 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu, w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu zaczną się dziać dziwne rzeczy. W trakcie spaceru po Springfield Simpsonowie orientują się, że reklamujący sklep z pączkami pomnik Larda Lada zniknął. W mieście wybucha panika, która prowadzi do poważnych zamieszek. W następstwie tych wydarzeń właściciele sklepu postanawiają postawić nowy pomnik, jednak tym razem wykonany jest z chromu. Nie przewidzieli jednak, że odbijające się od niego promienie słońca mogą spowodować pożar całego Springfield.

Co jeszcze czeka nas w nowym sezonie Simponsów? O tym po swojemu opowie producent serialu, czyli Al Jean: – Nie chciałbym za wiele zdradzać, ale rzucę kilkoma tematami. Grupa grubasów będzie chciała zepchnąć ciężarówkę z hot dogami z wysokiej góry. Bart wstąpi do stowarzyszenia tajnych agentów, żeby móc śledzić Homera, który w innym odcinku pokaże, jak się zjada własne uczucia… Tak będzie! W jubileuszowym 600. odcinku też będzie się działo, a Simpsonowie będą musieli mieć się na baczności.

W serialu jak zwykle nie zabraknie gościnnych występów gwiazd. Już w pierwszym odcinku wystąpi Amy Shumer („Wykolejona”), która użyczy swojego głosu postaci Pani Burns. W kolejnych pojawią się także popularni raperzy Snoop Dogg i Common, a także Sarah Silverman, która zagra wyimaginowaną przyjaciółkę Lisy.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *