28 stycznia – 3 lutego w TV Puls

W tygodniu 28 stycznia – 3. lutego 2017 roku TV Puls zaprasza na kilka klasyków kina akcji i dwie premiery. Już w weekend m.in. kolejny film ze znanej na całym świecie serii „Resident Evil” – „Resident Evil: Retrybucja”. Na ekranie ponownie Milla Jovovich, która jako niezawodna Alice prowadzi poszukiwania sprawców globalnej epidemii, podróżując po całym świecie. W niedzielę wieczorem będzie można zobaczyć dwie produkcje: wielokrotnie nagradzany film akcji – „Dziedzictwo Bourne’a” z Rachel Weisz i nominowanym do Oskara Jeremym Rennerem, a także pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji komedię kryminalną z Danzelem Washingtonem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych czyli „Agenci”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Filmowymi premierami tygodnia będą komedie w gwiazdorskiej obsadzie – „Sądny dzień” z Dannym DeVito i Martinem Lawrencem oraz „Idealny Facet”.

„UWIKŁANA”
akcja/kryminał, USA, 2016, wyst.: Jennifer Lopez, Ray Liotta, Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Matteo de, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole
Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

„SPARTAKUS”
akcja/wojenny, 2010, wyst.: Andy Whitfield, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett
Potępiony przez społeczeństwo, wtrącony do niewoli, a następnie wcielony do szkoły gladiatorów – Spartakus – pokonuje swoich oprawców i obmyśla plan zemsty. Zdradzony przez wszystkich, skazany na życie w brutalnym świecie. Teraz musi walczyć nie tylko siłą mięśni, ale również uważać na wszechobecne zdradę, korupcję i niebezpieczne piękno. Żeby przeżyć, powinien pokonać wszystkie swoje słabości, stać się kimś więcej – stać się legendą…
Emisja: środa, godzina 20:00

„RESIDENT EVIL: RETRYBUCJA”
akcja, Francja, Kanada, Niemcy, USA, 2012, reż. Paul W.S. Anderson, wyst.: Mila Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory
Wyprodukowany przez koncern Umbrella, śmiertelny wirus zmienia ludzi w armię nieumarłych. Jedyną nadzieją na ocalenie gatunku ludzkiego jest nieustraszona Alice. Wojowniczka podejmuje się misji odnalezienia przedstawicieli niebezpiecznej korporacji, by powstrzymać bieg wydarzeń i zemścić się za własne krzywdy poniesione w przeszłości. Czy odniesie sukces?
Emisja: sobota, 28 stycznia, godzina 20:00

„DZIEDZICTWO BOURNE’A”
akcja, USA, 2012, reż.: Tony Gilroy wyst.: Edward Norton, Jeremy Renner, Rachel Weisz, Scott Glenn, Stacy Keach
Kolejny film osadzony w świecie agenta Jasona Bourne’a. Aaron Cross został poddany modyfikacjom genetycznym w tajnym laboratorium CIA. Kiedy jego koledzy agenci są eliminowani, on będzie musiał użyć wszystkich zdolności, by przeżyć.
Emisja: niedziela, 29 stycznia, godzina 20:00

„AGENCI”
akcja/kryminał, USA 2013, reż.: Baltasar Kormakur, wyst.: Bill Paxton, Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton
Agent do walki z narkotykami i oficer wywiadu marynarki kradną pieniądze gangsterów, by przekazać je na szlachetny cel. Wkrótce przekonują się, że tak naprawdę przywłaszczyli sobie pieniądze CIA, a zleceniodawcą była mafia. Spektakularne sceny walki i najlepsze efekty specjalne!
Emisja: niedziela, 29 stycznia, godzina 22:55

„IDEALNY FACET” – PREMIERA
komedia, USA 2005, reż.: Mark Rosman, wyst.: Ben Feldman, Chris Noth, Heather Locklear, Hilary Duff, Mike O’Malley, Vanessa Lengies
Nastoletnia Holly (Hilary Duff) ma dość ciągłych przeprowadzek związanych z kolejnymi niepowodzeniami sercowymi swojej mamy. Chcąc zniechęcić ją do kolejnego nieudanego związku, dziewczyna opracowuje perfekcyjny plan. Kreuje w internecie postać tajemniczego wielbiciela, który będzie adorował matkę i poprawi jej zaniżone poczucie własnej wartości. Kiedy jednak romans rozwija się na całego, Holly musi znaleźć prawdziwego, idealnego faceta. W tym celu postanawia wypożyczyć wujka swojej przyjaciółki. Czy jej podstępny plan się uda? Czy znajdzie mamie miłość życia?
Emisja: czwartek, 2 lutego, godzina 20:00

„SĄDNY DZIEŃ” – PREMIERA
komedia, USA, 2001, reż.: Sam Weisman, wyst.: Danny DeVito, Glenne Headly, John Leguizamo, Martin Lawrence
Kevin Caffery (Martin Lawrence) jest profesjonalnym złodziejem. Jednak pewnej nocy, gdy napada na willę bogatego milionera, zostaje złapany na gorącym uczynku. Bogacz (Danny DeVito) w odwecie zabiera Kevinowi obrączkę, którą ten dostał od swojej ukochanej. Wściekły i rozczarowany złodziej knuje plan zemsty i odzyskania cennego drobiazgu, który jak wierzy, przynosi mu szczęście. Czy ma jakiekolwiek szanse z podstępnym milionerem?
Emisja: czwartek, 2 lutego, godzina 22:05

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *