29 marca – 4 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 29 marca -€“ 4 kwietnia w TV Puls jak zwykle mnóstwo przebojów filmowych, w tym premier. Już w sobotę TV Puls zaprasza na „Batmana Forever” Joela Schumachera oraz film „Mechanik: Prawo zemsty” z Jasonem Stathamem. Prawdziwą niespodziankę główna antena Telewizji Puls ma dla widzów w niedzielę: premierę w telewizji ogólnodostępnej będzie miał film akcji „Elita zabójców” z udziałem takich gwiazd, jak Jason Statham, Robert de Niro czy Clive Owen. W środę TV Puls pokaże komedię „W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas” -€“ kolejny film z kultowej serii rozsławionej przez genialnego Chevy Chase’a. W piątek „Chłopcy z ferajny”, czyli arcydzieło Martina Scorsese, którego specjalnie rekomendować nie trzeba. Oprócz tego jak zwykle TV Puls zaprasza na serial „Arrow” oraz program lifestylowy „Rodzinny ogród”.

„Batman Forever”
akcja, USA 1995, reż. Joel Schumacher, wyst.: Val Kilmer, Nicole Kidman, Jim Carrey, Tommy Lee Jones, Chris O’Donnell
Batman i Robin muszą się zmierzyć z Dwiema Twarzami i Człowiekiem-Zagadką. Pomaga im piękna pani psycholog. W filmie Joela Schumachera występują takie gwiazdy kina, jak Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey i Nicole Kidman.
Emisja: sobota, 29 marca, godzina 20:00

„Mechanik: Prawo zemsty”
akcja, USA 2011, reż. Simon West, wyst.: Jason Statham, Donald Sutherland, Ben Foster, Tony Goldwyn
Arthur Bishop jest wykwalifikowanym „mechanikiem” -€“ specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców -€“ ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry, Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a. Chłopak pragnie zemsty, chce też, aby Arthur nauczył go zawodu.
Emisja: sobota, 29 marca, godzina 22:35

„Dzieci kukurydzy V: Pola grozy” – PREMIERA
horror, USA 1998, reż. Ethan Wiley, wyst.: Stacy Galina, Alexis Arquette, Eva Mendes, Greg Vaughan
Grupa nastolatków podróżuje samochodem. Ze względu na awarię pojazdu szukają noclegu. Znajdują małą chatkę położoną wśród kukurydzianych pól. Nocą ku swemu przerażeniu odkrywają, że ktoś podpalił ich auto. Niebawem odnajdują też zwłoki swoich przyjaciół. Zaalarmowana policja radzi nastolatkom wyjechać z miasta pierwszym autobusem. Troje z nich decyduje się posłuchać rady. Tylko Allison chce zostać. Dotarła do niej bowiem informacja, że w grupie buszujących wśród kukurydzy zagadkowych, nieprzyjaznych dzieci znajduje się jej brat.
Emisja: sobota, 29 marca, godzina 00:35

„Elita zabójców” – PREMIERA
akcja, USA/ Australia 2011, reż. Gary McKendry, wyst.: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.
Emisja: niedziela, 30 marca, godzina 20:00

„W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas”
komedia, USA 1997, reż. Stephen Kessler, wyst.: Chevy Chase, Beverly D’Angelo, Randy Quaid, Ethan Embry
Clark Griswold dostaje podwyżkę w nagrodę za wynalezienie odpornej na zepsucie żywności i postanawia zabrać swoją rodzinę do Las Vegas. Po pechowym locie Griswoldowie docierają do hotelu Mirage. Clark okazuje się być hazardzistą i przegrywa wszystkie pieniądze w kasynie. W Ellen zakochuje się artysta estradowy Wayne Newton. Audrey rozpoczyna karierę tancerki go-go w klubach, a Rusty zaprzyjaźnia się z wpływowymi ludźmi. Wspólna przyszłość rodziny wisi na włosku.
Emisja: środa, 2 kwietnia, godzina 20:00

„Pan Magoo”
komedia, USA 1997, reż. Stanley Tong, wyst.: Leslie Nielsen, Kelly Lynch, Ernie Hudson, Tobolowsky Stephen
Nieudolny milioner – Quincy Magoo – zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! Prawdziwi złodzieje pragną jednak jak najszybciej odzyskać cenny kruszec. W ten sposób, pan Magoo staje się celem ścigających go rabusiów. Konsekwentnie udaje mu się jednak wychodzić bez szwanku z potyczek ze złoczyńcami, będąc całkowicie nieświadomym niebezpieczeństwa, które go otacza. Czy w ostatecznym starciu Magoo schwyta rabusiów i zostanie bohaterem?
Emisja: czwartek, 3 kwietnia, godzina 20:00

„Chłopcy z ferajny”
akcja, USA 1990, reż. Martin Scorsese, wyst.: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, Lorraine Bracco
Arcydzieło kina gangsterskiego. Kilkunastoletni Henry i Tommy trafiają pod opiekę potężnego gangstera. Obaj szybko uczą się panujących w mafii reguł.
Emisja: piątek, 4 kwietnia, godzina 20:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -€“ niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Detektyw w habicie”
obyczajowy, Włochy 2010, wyst.: Elena Sofia Ricci, Miriam Dalmazio, Francesca Chillemi, Massimo Poggio, Valeria Fabrizi
Siostra Angela to niezwykła zakonnica, o detektywistycznych zapędach, która zostawiła za sobą burzliwą przeszłość. Z kolei Marco Ferrari był najmłodszym, najbardziej błyskotliwym detektywem we Włoszech. Jednak mały błąd zniszczył mu karierę. Ta dziwna para, złączy swoje siły, by poprowadzić kryminalne śledztwo w Modenie. Pomogą im w tym trzy urocze dziewczęta mieszkające w internacie przy klasztorze.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:50

„Rodzinny ogród”
Polska 2014
Program poradnikowy, którego bohaterem jest sympatyczna, młoda rodzina czerpiąca przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci -€“ Mania z bratem Maksiem -€“ wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WO99dzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne. Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni.
Emisja: sobota, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *