3-9 stycznia w TV Puls

W pierwszym tygodniu Nowego Roku w TV Puls wiele premier filmowych klasyków. Już w sobotę premiera „Resident Evil: Zagłada”, kolejnego filmu cyklu o wojnie ludzi z zombie. Chwilę później stacja pierwszy raz wyemituje zbierający pozytywne komentarze thriller „Detoks”, w którym występuje m.in. Sylvester Stallone. W omawianym tygodniu premierowo TV Puls wyemituje ponadto „Szczęki 2”, film akcji „Czerwona gorączka” z rewelacyjnym duetem Schwarzenegger-Belushi i jeszcze lepszymi dialogami oraz kino „kopane” z dużą dozą humoru „Draka w Bronksie” z Jackiem Chanem. Fanów wyścigów i oldskulowego kina powinna ucieszyć emisja „Wyścigu armatniej kuli”.

„Trzej muszkieterowie”
przygodowy, Rosja 2013, wyst.: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum
Kolejna adaptacja dzieła Aleksandra Dumasa. Głównym bohaterem serialu jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim muszkieterem. Poznaje tam wiernych przyjaciół – Atosa, Portosa i Aramisa. Czeka na niego wiele pokus i prób, które będzie musiał przejść. Pomocne będzie więc motto „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.
Premiera 7. i 8. odcinka: sobota, 3 stycznia, godzina 9:40 i 10:40

„Resident Evil: Zagłada” – PREMIERA
akcja, USA 2007, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr
Kontynuacja cyklu „Resident Evil”. Tym razem akcja rozgrywa się na pustyni w Nevadzie, gdzie dochodzi do największej w historii walki pomiędzy zombie a ludźmi! W Las Vegas tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna muszą stawić czoła hordzie na wpół żywych istot. Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel – nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów.
Emisja: sobota, 3 stycznia, godz. 20:00 i piątek, 9 stycznia, godzina 21:55

„Detoks” – PREMIERA
akcja, USA 2002, reż. Jim Gillespie, wyst.: Sylvester Stallone, Tom Berenger, Kris Kristofferson, Charles S. Dutton, Dina Meyer, Polly Walker
Agent FBI Jake Malloy doznał silnego wstrząsu psychicznego. Jego żona i przyjaciel zostali brutalnie zamordowani. Po tej tragedii Malloy coraz częściej zagląda do kieliszka. Postanawia jednak poddać się kuracji odwykowej w specjalnym ośrodku. Wkrótce terapeutyczne sanktuarium przekształca się w koszmarne więzienie. Na dworze szaleje burza śnieżna odcinając klinikę od świata, a wewnątrz zaczynają ginąć ludzie. Zabójcą może być każdy.
Emisja: sobota, 3 stycznia, godzina 22:00 i poniedziałek, 5 stycznia, godzina 22:50

„W 80 dni dookoła świata”
przygodowy, USA/Włochy 1989, reż. Buzz Kulik, Roger Mills, wyst.: Pierce Brosnan, Eric Idle, Julia Nickson, Peter Ustinov
Bohaterem filmu „W 80 dni dookoła świata” jest angielski dżentelmen Philieas Fogg, który zakłada się ze swoimi przyjaciółmi z klubu, o to, że w ciągu 80 dni uda mu się okrążyć świat. Razem z nim na tą trudną wyprawa rusza nowo zatrudniony lokaj – Jean Passepartout. Jednak podróż nie jest taka prosta jak to się na początku wydawało a na bohaterów czeka wiele przygód i przeciwności.
Emisja cz.1.: niedziela, 4 stycznia, godzina 14:55
Emisja cz.2.: wtorek, 6 stycznia, godzina 15:05
Emisja cz.3.: wtorek, 6 stycznia, godzina 17:00

„Angielska robota”
akcja/kryminał, USA/Wielka Brytania/Australia, reż. Roger Donaldson, wyst.: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays
Opowieść o legendarnym napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.
Emisja: niedziela, 4 stycznia, godzina 20:00

„Klan urwisów” – PREMIERA
familijny, USA 1994, reż. Penelope Spheeris, wyst.: Whoopi Goldberg, Travis Tedford, Kevin Jamal Woods
Grupa chłopców z jednego podwórka przyjmuje za główną zasadę zakaz przyjaźnienia się z dziewczynami. Na czele klubu stoją Spanky i Alfalfa. Gdy koledzy przygotowują się do ważnego wyścigu gokartów, Alfalfa zakochuje się w uroczej Darli. Może to zmniejszyć szanse chłopców na wygraną więc przyjaciele za złamanie zasady wymierzają mu karę. Wkrótce potem zostaje spalony lokal, w którym koledzy się spotykają. Członkowie klubu wymyślają sposób na zdobycie pieniędzy, które pozwolą im odbudować siedzibę. Rozpoczynają przygotowania do realizacji swojego planu.
Emisja: poniedziałek, 5 stycznia, godzina 7:55

„Wyścig armatniej kuli”
przygodowy, Hongkong/USA 1981, reż. Hal Needham, wyst.: Burt Reynolds, Roger Moore, Farrah Fawcett, Dom DeLuise
Kierowcy samochodów wyścigowych spotykają się w Connecticut aby rozpocząć szalony i nielegalny wyścig. Zawodnicy nie ugną się przed niczym żeby tylko wygrać zawody.
Emisja: poniedziałek, 5 stycznia, godzina 13:40 i sobota, 10 stycznia, godzina 15:00

„Karaluchy pod poduchy” – PREMIERA
komedia, USA 1996, reż. John Payson, wyst.: Billy West, Jerry O’Connell, Megan Ward, Reginald Hudlin
Główny bohater filmu – Joe – przybywa do Nowego Jorku i wynajmuje mieszkanie w starym domu. Gnieździ się tam także stado karaluchów. Wkrótce okazuje się, że głównym wrogiem lokatora nie są owady, lecz… właściciel domu.
Emisja: poniedziałek, 5 stycznia, godzina 15:35

„Szczęki 2” – PREMIERA
thriller, USA 1978, reż. Jeannot Szwarc, wyst.: Roy Scheider, Collin Wilcox, Lorraine Gary, Murray Hamilton
Minęły 4 lata odkąd w miasteczku Amity grasował rekin. Teraz znów zaczynają się przytrafiać tajemnicze wypadki na morzu, a jedynie szeryf Brody podejrzewa, że to może być kolejny biały, olbrzymi rekin. Jednakże jego podejrzenia są nie do przyjęcia przez mieszkańców miasteczka. Szeryf będzie musiał więc sam zmierzyć się z rekinem, a zmotywuje go do tego zagrożenie jakim jest rekin dla jego własnego syna, który wraz z przyjaciółmi poszedł na plążę popływać…
Emisja: środa, 7 stycznia, godzina 20:00 i czwartek, 8 stycznia, godzina 00:00

„Czerwona gorączka” – PREMIERA
akcja, USA 1988, reż. Walter Hill, wyst.: Arnold Schwarzenegger, James Belushi, Laurence Fishburne, Peter Boyle
Iwan Danko jest moskiewskim policjantem zwalczającym handlarzy narkotyków. W jednym z zaułków miasta ma miejsce obława na gang narkotykowy. Dochodzi do strzelaniny, podczas której ginie przyjaciel Iwana. Z pułapki udaje się zbiec szefowi bandy, bezwzględnemu Viktorowi Rostovowi. Danko poprzysięga zemstę i w ślad za groźnym gangsterem udaje się do Chicago. Tu do współpracy zostaje przydzielony mu detektyw amerykańskiej policji Art Ridzik.
Emisja: czwartek, 8 stycznia, godzina 20:00

„Draka w Bronksie” – PREMIERA
akcja, Hongkong 1995, reż. Stanley Tong, wyst.: Jackie Chan, Anita Mui, Françoise Yip
Turysta z Hongkongu przybywa do Nowego Jorku, aby wziąć udział w weselu wuja. Ma zupełnie niewinne plany – zwiedzanie miasta, pomoc w rodzinnym sklepie, odpoczynek. Ktoś jednak zapomniał mu powiedzieć, że sklep znajduje się w Południowym Bronksie…
Emisja: piątek, 9 stycznia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *