TV Puls i PULS 2 pozostają w Premium TV

TVN Media podpisało umowę z Telewizją Puls, nadawcą kanałów TV Puls i PULS 2, w zakresie sprzedaży czasu reklamowego. Od 1 stycznia 2015 roku TVN Media będzie kontynuować współpracę w ramach Premium TV z TV Puls i PULS 2 zapewniając wyłączną reprezentację handlową Telewizji Puls w obszarze sprzedaży spotów. Na mocy umowy Premium TV posiada także wyłączność agencyjną na sprzedaż sponsoringu w tych stacjach.

Kontynuacja współpracy z Telewizją Puls świadczy o obustronnej satysfakcji z dotychczasowych działań i korzyściach zarówno po stronie nadawcy jak i po stronie Biura Reklamy TVN Media. Nowa umowa to dla Telewizji Puls gwarancja ciągłości współpracy i dalszego wykorzystania najwyższych kompetencji brokerskich Premium TV, podczas gdy my cieszymy się z posiadania w ofercie najsilniejszych kanałów ogólnopolskich wśród nowych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej – powiedział Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN.

TV Puls – trzecia największa komercyjna telewizja w Polsce – jako pierwsza dołączyła do oferty Premium TV w 2011 roku i tą owocną dla obydwu stron współpracę będziemy kontynuowali w 2015 roku. Wierzymy, że współpraca ta pomoże nam zrealizować cele biznesowe zachowując wysoką dynamikę wzrostu naszych obu kanałów – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Umowa dotycząca sprzedaży czasu reklamowego została zawarta na okres jednego roku. TVN Media sprzedaje czas reklamowy TV Puls od 2011 roku, a kanału PULS 2 od początku jego istnienia – lipca 2012 roku.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *