3. i 4. sezon serialu „Diagnoza Betty” w Romance TV

Romance TV zaprasza na dwa nowe sezony uwielbianego serialu „Diagnoza Betty”. 15 stycznia startujemy z 3. serią przygód popularnej pielęgniarki. Natomiast 1 lutego na widzów czeka ogromna niespodzianka – w 4. sezonie nastąpi zmiana tytułowej bohaterki! Jaka będzie nowa Betty? Przekonamy się śledząc jej losy od poniedziałku do piątku, o godz. 16:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Diagnoza Betty, jakie historie czekają na widzów?

Dr Behring wrócił po postrzale do zdrowia i kieruje kliniką jako pełnomocnik komisaryczny. Betty szuka okazji, żeby podziękować mu za uratowanie z opresji. Musi jednak pogodzić się z faktem, że dr Behring związał się z Heleną von Arnstett. Lizzy natomiast musi przetrawić rozstanie z prof. Wehmannem. Pomaga Wandzie, która chciałaby pozbyć się polipów nosa. W klinice pojawia się Jan Petersen. Ukrywa swoje prawdziwe nazwisko, a Betty przyjmuje go mimo braku dokumentów…

W 4. sezonie nastąpią ogromne zmiany! Na oddziale pojawi się nowa Betty, która wywoła nie mniejsze zamieszanie niż jej poprzedniczka. Nie dość, że zajmuje miejsce Betty Dewald, to jeszcze ma to samo imię. Najbardziej zaszokowany jest jednak dr Behring, który dopiero co uporał się z bolesną traumą po utraconej szansie na zbudowanie stałego związku ze „starą” Betty. Behring bardzo zmienił się po jej odejściu. Ale czy na pewno jego luzacki styl bycia nie jest tylko pozą? Natomiast nowa bohaterka jest tak samo uparta i niepokorna jak jej poprzedniczka. Jeśli chodzi o dobro pacjenta, będzie toczyć boje nawet z lekarzami!

Na nowe odcinki „Diagnozy Betty” Romance TV zaprasza już od 15 stycznia, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *