„Jeden z  dziesięciu” w TVP1

Od 15 stycznia 2018 r. jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce będzie nadawany w TVP1 o godz. 18:55 od poniedziałku do piątku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP1

Jestem zdecydowanie za tym, żeby szanować przyzwyczajenia widzów, ale jednocześnie brać pod uwagę ich prośby. Cieszymy się z próśb widzów o emisję teleturnieju „Jeden z dziesięciu” na głównej antenie Telewizji Polskiej. Jest to zbieżne z naszą ogólną strategią profilowania kanałów oraz z naszą intuicją, że teleturniej jest klasycznym programem jedynkowym: misyjnym, wiedzowym, skierowanym do szerokiej publiczności. Dzięki temu mamy w TVP1 spójną i pełną ofertę od „Teleekspresu” do „Wiadomości”, a publiczność nie musi szukać swoich ukochanych pozycji w innych kanałach. Jednocześnie wzmocniliśmy w ostatnim czasie TVP2 o inny codzienny teleturniej – siedem razy w tygodniu nadajemy „Koło fortuny” – dedykowany klasycznej widowni Dwójki. Krótko mówiąc, mamy „win win” – coś zyskała  Dwójka, zyskuje też Jedynka – powiedział Prezes TVP Jacek Kurski.

Teleturniej emitowany jest w Telewizji Polskiej od 1994 r. Od początku istnienia programu jego gospodarzem jest dziennikarz radiowy Tadeusz Sznuk.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *