3. sezon „Imperium” na kanale FOX

W najbliższą sobotę, 8 października 2016 roku, na kanale FOX rozegra się kolejny rodzinny spór potentatów branży muzycznej – czyli premierowy odcinek 3. sezonu „Imperium”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym FOX

„Imperium” to dramat o losach rodziny obracającej się w barwnym, ale i niebezpiecznym świecie. Potentat hip-hopowej fortuny Lucious Lyon, w tej roli Terrence Howard („Przebudzenie”, „Iron Man”, „Miasto gniewu”), musi wybrać następcę spośród swoich trzech synów: Andre (Trai Byers), Jamala (Jussie Smollett) i Hakeema (Bryshere Y. Gray), którzy walczą o kontrolę nad rodzinną fortuną.

Sytuację jeszcze bardziej komplikuje żona Luciousa – Cookie. W tej roli Taraji P. Henson („Interpersonalni”, „Myśl jak facet”), która za rolę w serialu „Imperium” została nagrodzona Złotym Globem dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym.

W tej serii na ekranach pojawi się również Mariah Carey. Wokalistka wcieli się w Kitty – supergwiazdę, która trafia do wytwórni Empire, by współpracować z Jamalem. Ale to nie koniec niespodzianek. Na potrzeby serialu gwiazda nagrała zupełnie nową piosenkę „Infamous”, w której partneruje jej serialowy Jamal.

Jak daleko posuną się Lyonowie w bitwie o rodzinny majątek? Odpowiedź już 8 października o godzinie 20:05 na FOX.

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *