3. sezon „Młodzi Tytani: Akcja!” w Cartoon Network

W czerwcu widzowie Cartoon Network poznają dalsze losy popularnych superbohaterów z uniwersum DC Comics. Premiera trzeciego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” już 27 czerwca 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W nowych odcinkach ponownie spojrzymy na życie nastoletnich superbohaterów z perspektywy ich codziennych problemów i towarzyskich rozterek. Trzeci sezon rozpocznie się od miłosnej przygody, w której Robin będzie chciał uzyskać względy u Gwiazdki. Aby tego dokonać, młody bohater postanowi zmienić się w kota. Widzowie dowiedzą się, czy poprzez intensywny trening Młodzi Tytani zwiększą swoje możliwości bojowe oraz w jaki sposób odkryją olbrzymiej mocy Cyborga. Ekipa młodych superbohaterów pozna także słynną legendę o Zębowej Wróżce. By wkupić się w jej łaski, Tytani postanowią… wybić sobie wszystkie zęby.

„Młodzi Tytani: Akcja!” wywodzi się z jednego z najpopularniejszych komiksowych światów, z którego pochodzą również takie postacie jak Superman, Batman, Wonder Woman czy Flash. Wielu bohaterów DC Comics pojawia się w serialu w epizodycznych rolach.

Premiera trzeciego sezonu „Młodzi Tytani: Akcja!” w poniedziałek, 27 czerwca o godzinie 18:25. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *