„Wielki Test o NATO” w TVP1 HD

TVP1 HD zaprasza na kolejny sprawdzian wiedzy, tym razem o NATO. W poniedziałek, 27 czerwca 2016 roku o godzinie 20:30, w studiu zasiądą m.in. gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze, którzy rozwiązywać będą „Wielki Test o NATO”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Na początku lipca w Warszawie odbędzie się szczyt państw należących do Sojuszu Północnoatlantyckiego – nawiązując do tego wydarzenia, telewizyjna Jedynka wyemituje widowisko pt. „Wielki Test o NATO”. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: Aleksandra Socha, Krzysztof Grzybowski, Michał Pol, Katarzyna Trzaskalska, Wojciech Wysocki i Dariusz Bohatkiewicz. Wygraną w wysokości 30 tys. zł zwycięzcy przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Podczas testu w zaskakującej roli wystąpi współprowadzący program Maciej Orłoś. Słynną „Białą armię” zaśpiewa Red Lips. Natomiast widzowie poznają wiele ciekawostek o funkcjonowaniu Sojuszu, o życiu żołnierzy – nie tylko z Polski, ale także z innych państw członkowskich – oraz dowiedzą się, co przedszkolaki sądzą o armii. Program tradycyjnie poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Internauci będą mogli rozwiązywać test on-line na stronie Interia.pl i na urządzeniach mobilnych wykorzystując aplikację WIELKI TEST TVP.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *