2-8 lipca w TV Puls

W niedzielny wieczór w tygodniu 2-8 lipca 2016 roku TV Puls zaprasza na dwie premiery. Pierwsza z nich to komedia romantyczna „Pokojówka na Manhattanie” z Jennifer Lopez w roli głównej. „Pokojówka na Manhattanie” opowiada o miłości od pierwszego wejrzenia, która jak zawsze musi przejść próbę czasu, żeby wszystko dobrze się skończyło… Jennifer Lopez towarzyszą na ekranie m.in. Ralph Fiennes, Bob Hoskins i Stanley Tucci. Drugą premierą wieczoru będzie film akcji „Strażnik” o agencie Secret Service, który tropi zdrajcę w Białym Domu. Sprawy dodatkowo komplikuje gorące uczucie do pewnej niezwykłej kobiety… W filmie występują Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Eva Longoria i Kim Basinger.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Sezon na miłość”
obyczajowy, Turcja 2014, wyst.: Daghan Külegeç, Mehti Aydin, Nihal Isiksaçan, Nilperi Sahinkaya, Ozge Gurel, Serkan Çayoglu
Zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu – Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete – starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Łowcy skarbów”
przygodowy, USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999, reż. Wade Eastwood, John Bell, wyst.: Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth
Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Król Skorpion”
przygodowy, USA 2002, reż. Chuck Russell, wyst.: Dwayne Johnson, Bernard Hill, Kelly Hu, Michael Clarke Duncan, Steven Brand
Afryka, pięć tysięcy lat temu. Na piaskach egipskich pustyni nie wzniesiono jeszcze wielkich piramid. Miastem Gomora rządzi okrutny Memnon. Wódz ten pragnie panować nad wszystkimi ludami pustyni. Gromadzi więc wielką armię barbarzyńców i rozpoczyna krwawe podboje, aby zostać królem. W realizacji złowieszczego planu pomaga wodzowi tajemniczy mag. To dzięki jego czarnoksięskiej mocy Memnon wie, kiedy i gdzie uderzyć na Nomadów i odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Na drodze do ostatecznego sukcesu zostało już tylko kilka plemion, osłabionych wzajemną nienawiścią i waśniami. Ostatni wolni ludzie pustyni jednoczą się i wynajmują słynnego mistrza sztuk walk – niebezpiecznego i przebiegłego Mathayusa – aby ten pomógł im pokonać wroga.
Emisja: sobota, 2 lipca, godzina 20:00

„Uniwersalny żołnierz”
akcja, USA 1992, reż. Roland Emmerich, wyst.: Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Ally Walker.
W ramach tajnego eksperymentu armii USA, żołnierze polegli w Wietnamie są przywracani do życia pod postacią bezwzględnych cyborgów. W tej formie mają być żołnierzami idealnymi bez uczuć, bez wspomnień. Jednak jeden z nich Luc – na skutek szoku zaczyna przypominać sobie swoją przeszłość. Okazuje się, że jego aktualny towarzysz broni Andrew jest winien jego śmierci w Wietnamie. Dawny konflikt wybucha z nową mocą.
Emisja: sobota, 2 lipca, godzina 22:00

„Pokojówka na Manhattanie” – PREMIERA
komedia, USA 2002, reż. Wayne Wang, wyst.: Jennifer Lopez, Ralph Fiennes, Stanley Tucci, Natasha Richardson
Wzruszająca historia niezależnej kobiety i samotnej matki, która pracuje jako pokojówka w prestiżowym hotelu na Manhattanie. Marisa stara się zapewnić sobie i synowi jak najlepsze warunki. W następstwie szczęśliwego zbiegu okoliczności, pewnego dnia Marisa poznaje w hotelu obłędnie bogatego i przystojnego mężczyznę, który sądzi, że kobieta jest gościem hotelowym. Z pomocą Christophera zamienia się w księżniczkę i daje się ponieść marzeniom wyjątkowej nocy. Jednak, gdy prawda o Marisie wyjdzie na jaw, okaże się, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów…
Emisja: niedziela, 3 lipca, godzina 20:00

„Strażnik” – PREMIERA
akcja, USA 2006, reż. Clark Johnson, wyst.: Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Eva Longoria, Kim Basinger
Doświadczony agent Secret Service, Pete Garrison podejrzewa, iż pośród pracowników Białego Domu jest zdrajca. Zostaje jednak zmuszony do porzucenia śledztwa w tej sprawie, ponieważ pojawia się szantażysta, grożący ujawnieniem jego romansu z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych – Sarą Ballentine. Wkrótce Pete zostaje oskarżony o zdradę i udział w zamachu na prezydenta. Popada w konflikt ze swoim podwładnym, agentem Davidem Breckinridgem, który jest przekonany o jego winie. Oficjalnie zwolniony ze służby, Garrison ucieka i próbuje udowodnić swoją niewinność. Stara się również nie dopuścić do kolejnego zamachu na życie głowy państwa.
Emisja: niedziela, 3 lipca, godzina 22:05

„Resident Evil: Zagłada”
akcja, USA 2007, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr
Kontynuacja cyklu „Resident Evil”. Tym razem akcja rozgrywa się na pustyni w Nevadzie, gdzie dochodzi do największej w historii walki pomiędzy zombie a ludźmi! W Las Vegas tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna muszą stawić czoła hordzie na wpół żywych istot. Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel – nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów.
Emisja: wtorek, 5 lipca, godzina 20:00

„Trzynasty wojownik”
przygodowy, USA 1999, reż. John McTiernan, wyst.: Antonio Banderas, Omar Sharif, Vladimir Kulich, Diane Venora, Dennis Storhøi
Emisariusz Ibn, w którego rolę wcielił się Antonio Banderas, zostaje porwany przez grupę wojowników. Pod przymusem przyłącza się do bitwy przeciwko legendarnym stworzeniom, które pochłaniają wszystko, co stanie na ich drodze. Na Ibnie spocznie ogromna odpowiedzialność – będzie musiał jako trzynasty wojownik poprowadzić ich do zwycięstwa lub… na śmierć.
Emisja: środa, 6 lipca, godzina 20:00

„Quest”
akcja, USA, Kanada 1996, reż. Jean-Claude Van Damme, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Roger Moore, James Remar
Chris Dubois (Jean-Claude Van Damme) to uliczny przestępca notorycznie tropiony przez policję, który nie może znaleźć dla siebie spokojnego azylu w slumsach Nowego Jorku. Wyrusza więc w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż do tajemniczego Lost City w Tybecie, położonego w wysokich Himalajach. Porwany i więziony przez przemytników broni, następnie sprzedany przez piratów i rzucony w świat hazardu i kickboxingu Chris, trafia do Thai Island – miejsca, gdzie uczą śmiertelnej sztuki walki. Właśnie tam musi stanąć do walki, w której liczy się tylko zwycięzca.
Emisja: piątek, 8 lipca, godzina 20:00

„Ratatuj”
animacja, USA 2007, reż. Brad Bird, Jan Pinkava, dubbing: Aleksander Bednarz, Cezary Kosiński, Jerzy Kryszak, Marian Opania, Tomasz Karolak, Zbigniew Zamachowski
Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Jego pasją jest gotowanie. Niestety, okazuje się, że nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni! Jednak, kiedy Remy przenosi się do piwnicy jednej z najsłynniejszych restauracji, kulinarny świat Paryża wywraca się do góry nogami, a Remy odkrywa swój niezwykły talent przed gośćmi!
Emisja: czwartek, 7 lipca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *