3. sezon „Oli w trasie” od czerwca w TTV (zdjęcie)

Już 6 czerwca 2014 roku telewizja TTV rozpocznie emisję 3. sezonu programu „Ola w trasie”. O czym najchętniej rozmawiają kierowcy przez CB radio zwłaszcza z kobietami za kółkiem? Te oraz inne sekrety „ludzi drogi” bezpardonowo i z odwagą ujawni Ola Kutz w najnowszym sezonie programu „Ola w trasie”.

Przez dwa lata Ola pokonała tysiące kilometrów i wciąż gna ją ciekawość nowych miejsc. Znów ostro ruszy w Polskę, by pokazać prawdę o spotykanych ludziach i miejscach. Jestem przekonana, że formuła programu przypadnie widzom do gustu i zyska nowych wielbicieli Oli – zapowiada Lidka Kazen, dyrektor programowy TTV.

Nowa seria to nowy styl. Prawda o ludziach i miejscach. Moje rozmowy przez CB Radio są niczym przesłuchanie, dzięki czemu zbieram najciekawsze informacje. Takich rozmów nie usłyszysz nigdzie indziej. Będzie wzruszająco, szokująco, a czasem nawet tajemniczo i dziwnie. Odkryję dla Was nowe trasy, miejsca z całą ich unikalnością. To moje nowe zadanie, byście poczuli się ze mną jak w trasie, mimo, że będziecie siedzieć na kanapie! – zachęca widzów Ola Kutz

Nowe miejsca, ludzie i smaki w odświeżonym programie „Ola w trasie” na antenie TTV w każdy piątek o godzinie 22:30.

Premiera „Oli w trasie” już 6 czerwca 2014 roku o godzinie 22:30 na antenie TTV.

ttvolawtrasie3

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *